Обираючи постачальника електроенергії та газу, зверніться в компанію Tek.Energy. Нові правила на енергетичному ринку України надали можливість споживачам самостійно визначати організацію, в якій вони хотіли б купувати енергоносії. Поява вільних і ринкових умов у сфері енергозабезпечення значно розширили можливості не тільки самих учасників, а й будь-яких кінцевих покупців електроенергії та газу.
Які можливості дає вільний енергоринок
У 2019 році в Україні стартували істотні новації в сфері торгівлі енергоносіями. З цього моменту у покупців з’явилася можливість в індивідуальному порядку визначати постачальника послуг. Спочатку зміни були впроваджені тільки для юридичних осіб, а в даний час будь-який кінцевий споживач, будь то фізична особа або підприємство, має право самостійно вирішувати, у кого вони хочуть купувати електроенергію або газ. Змінити постачальника сьогодні можна буквально “в пару кліків”.
Переваги, які отримали споживачі
Вільний ринок по суті надає більш широкі можливості за рахунок відсутності надлишкової регуляції. Крім цього, конкуренція, що з’явилася, стимулює постачальників ставати більш гнучкими і знаходити нові способи залучення покупців. Сьогодні в інтернеті вже навіть можна знайти різні рейтинги і порівняння енергетичних компаній, де споживачі мають можливість порівняти і вибрати найбільш привабливі умови при пошуку постачальника.
Компанія tek.energy є активним постачальником електроенергії та газу, який надає якісні послуги і надійні поставки енергоносіїв. Прагнучи забезпечувати високий рівень сервісу, ТЕК одночасно намагається пропонувати вигідні умови співпраці для своїх клієнтів. Маючи багатий досвід на енергетичному ринку, підприємство успішно працює як з кінцевими споживачами, так і в оптовому сегменті, який може бути цікавим юридичним особам.
Основні вигоди вільного енергетичного ринку
- можливість отримати низьку ціну на постачаєму електроенергію або газ;
- право вільно змінювати постачальника за необхідності;
- індивідуальні та гнучкі умови співпраці;
- використання сучасних систем обліку та контролю;
- комфортні фінансові умови за графіками оплат;
- клієнтоорієнтованість постачальників, які конкурують за споживача.