Slate (Sl8) – криптовалютна соціальна мережа: спілкуйся та заробляй

Slate (Sl8) – криптовалютна соціальна мережа: спілкуйся та заробляй

Шкодуєте, що не наважилися купити Біткоїн 2009 року, щоб стати мільйонером сьогодні? Не засмучуйтесь, ще не все втрачено. У сучасному світі криптовалюти всі мають шанси розбагатіти за допомогою нових технологій. Як щодо заробити на криптовалютах нічого не роблячи? Звучить фантастично, чи не так?

За словами Дмитра Іванова, засновника першої у світі криптовалютної соціальної мережі Slate (Sl8) – це цілком реально. Для цього потрібно лише зареєструватися в новій соц.мережі Slate (Sl8) і активувати криптогаманець. На даний момент реєстрація доступна лише на запрошення. Офіційний сайт для завантаження програми та реєстрації: https://sl8.online/invite/RSmYHYинвайт-код (invite code): RSmYHY. Додаток доступний для користувачів Android та iOS, а також є web-версія.

БізнесМаркет підготував невеликий огляд, щоб користувачі могли ближче познайомитися з новими сервісами і, можливо, побачили для себе можливості добре заробити. Цей стартап виглядає дуже перспективним. Якщо все йтиме так, як планують його засновники, капіталізація компанії протягом найближчих пари-трійки років може значно зрости, що принесе користувачам-інвесторам “ікси” прибутку.

🔥🔥🔥Оновлення 05.08.2022: у серпні 2022 року заплановано перший лістинг SSLX на криптобіржі WhiteBit. Розгін криптовалюти Slate (Sl8, Слейт) “туземун” починається! Встигніть зайняти місця у ракеті! 🚀🚀🚀

Старт заплановано на 15.08.2022 року.

Соц.мережа Slate (Sl8) – новий формат спілкування та монетизації контенту за допомогою криптовалюти

Sl8 – це “соціальна криптоплатформа”, как ее называет основатель Дмитрий Иванов, которая построена с использованием блокчейну, і не тільки дає можливість спілкуватися користувачам, але й заробляти реальні гроші за допомогою монетизації контенту. Платформа належить компанії “Cassator Corp.”, зареєстрованій у 2019 році у США (штат Делавер) українськими підприємцями.

Що означає назва Sl8?

Назва першої у світі криптовалютної соціальної мережі “Slate” взята з виразу в англійській мові “with the clean slate”, що означає “з чистого листа”. У додаток вбудований криптогаманець на базі блокчейну Stellar, за допомогою якого користувачі можуть здійснювати платежі, перекази, покупки та монетизацію контенту. Користувачі мають можливість заробляти на “лайках” та отримувати оплату в криптовалюті.

Яка криптовалюта використовується у програмі Slate (Sl8)?

У системі використовуються власні SSLX та SLX-токени. Крім цього, у додатку є так звані “внутрішньосистемні токени” бонусні BSLX, які неможливо вивести із системи. Усередині гаманця Sl8 є можливість обміну, стейкінгу, а також введення/виведення криптовалюти у фіатні (реальні) гроші.

Токени SSLX і SLX котируються на криптовалютних торгових майданчиках і їх можна обміняти через блокчейн Stellar (XLM) або, наприклад, вивести на банківську картку (Visa або Mastercard) через криптовалютні біржі.

З 15 серпня 2022 року токени SSLX будуть доступні для трейдингу на WhiteBit.

Як стати мільйонером нічого не роблячи? Пасивний заробіток на криптовалюті в Sl8

Не знаємо, як на рахунок мільйонів, але десятки тисяч доларів США як оцінну вартість токенів, одержуваних користувачами безкоштовно щогодини, як винагороду за використання програми, нещодавно анонсував засновник соц.мережі Slate (Sl8) Дмитро Іванов на своїй сторінці у Facebook:

Slate (Sl8) – криптовалютна соціальна мережа: спілкуйся та заробляй - Post ivanova na fb min

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Оновлення 05.08.2022: на жаль, через боротьбу з ботами, адміністрація соц.мережі Слейт нещодавно скасувала безкоштовну регулярну роздачу токенів. Але можливості отримати криптовалюту Sl8 іншими способами залишилися.

Як бачите, якщо прогноз Дмитра реалізується, то ті люди, які сьогодні стануть користувачами Sl8 та активують криптогаманець у додатку (щоб безкоштовно отримувати токени SSLX на криптовалютну адресу), через 5 років зможуть похвалитися п’ятизначною доларовою сумою на своєму банківському рахунку.

Для того, щоб стати користувачем Sl8 і безкоштовно отримувати криптовалюту на свій гаманець у додатку, а з часом стати забезпеченою людиною, потрібно виконати лише кілька простих дій:

 1. Скачайте додаток Sl8 та зареєструйтесь через інвайт-код (invite code): RSmYHY).
 2. Активуйте криптогаманець у додатку (Для цього необхідно перевести в нього 3 XLM (блокчейн Stellar), які можна купити на тій же Binance, WhiteBIT, Kuna чи іншій криптобіржі. Або можете попросити когось із друзів перевести ці монети на вашу адресу в Sl8. Хоча, краще відразу реєструйте власні акаунти на біржах криптовалют, тому що вони вам все одно знадобляться у майбутньому, щоб виводити отримані кошти у реальні гроші.)
 3. Нічого не робити :), а просто чекати, коли криптовалюта SSLX у вашому гаманці перетвориться на тисячі доларів США та обмінятиме її на традиційні гроші.
Slate (Sl8) – криптовалютна соціальна мережа: спілкуйся та заробляй - Chart kursa min

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Де мої мільйони доларів США?

“А як же мільйони?”, – запитаєте ви. Все в ваших руках – ответим мы. У соціальній криптоплатформі Slate (Sl8) кожному користувачеві надається можливість багаторазово збільшити свій дохід. І в цьому її величезна перевага перед тим самим похмурим говном Фейсбуком або іншою платформою “минулого століття”.

Щоб стати мільйонером, використовуючи соціальну мережу Sl8:

 • активно публікуйте цікавий та якісний контент, за який отримуватимете “лайки” (читайте гроші);
 • запрошуйте друзів та знайомих приєднатися до платформи, використовуючи власний інвайт-код;
 • беріть участь у розпродажах Вайтліста компанії або ранніх раундах публічного продажу токенів SSLX.

І хоча ніхто не знає майбутнього, але якщо проект Sl8 стане успішним і популярним (а для цього сьогодні є всі передумови), то через якийсь час монети у вашому криптогаманці на Slate можуть перетворитися на реальні мільйони доларів США. Наприклад згадайте історію Біткоїна

Просто порахуйте самі. На момент написання цієї статті SSLX = $0,0048798, тобто, менше 1 американського цента. Якщо ціна SSLX підвищиться до $200, як очікують засновники платформи, то це становитиме зростання більш ніж 40 000 разів. Тобто, вклавши сьогодні, наприклад, 1000$ у покупку токенів або безкоштовно заробляючи їх у соц.мережі, через кілька років ви можете стати мульти-доларовим мільйонером зі статком понад 40 млн. USD.

Оновлення 05.08.2022: зараз токен SSLX коштує вже $0,0065691. Тобто за 8 місяців з моменту написання статті криптовалюта Слейта подорожчала на 35%. І це на тлі загального падіння вартості криптовалютних активів із початку 2022 року! А попереду розпочинається найцікавіше – вихід на великі торгові майданчики. Адже лістинг SSLX на біржі криптовалют WhiteBit – це тільки початок.

Основні особливості соціальної криптовалютної платформи Slate (Sl8)

Sl8 з’явилася в 2019 році і працює вже понад 3 роки. Число користувачів постійно і активно зростає. Що ж приваблює людей переходити в нову соц.мережу і в чому принципова відмінність від інших платформ?

Компанія декларує такі принципи:

 • застосування блокчейну та масове використання криптовалюти;
 • відсутність стеження за користувачами та їх даними (про користувачів не збирається практично жодних даних);
 • конфіденційність та безпека;
 • багаторівнева система модерації;
 • повний контроль стрічки новин самим користувачем;
 • автоматическая монетизация контента
 • преміум-можливості…

Крім цього, розробники обіцяють не зловживати з рекламою, дають можливість гнучко налаштовувати та персоналізувати стрічку новин за допомогою “гранів” контенту, різноманітні способи заробітку та безліч інших “фішок” зі сфери крипто-індустрії та сучасних технологій (у тому числі використання NFT) .

А однією з основних причин, яка сильно залучає користувачів у криптомережу Слейт, є велика свобода щодо контенту, що публікується. Цензура, від якої багато хто втомився на тому ж Фейсбуці, чуже поняття для Sl8. Тут допускається повноцінна свобода слова та висловлювання (можна публікувати навіть контент “ню” та 18+). Хоча це не означає, що в соц.мережі правил немає зовсім. Просто вони не є абсурдними та надмірно обмежуючими.

В якості резюме…

З власного досвіду знайомства з першою криптовалютною соц.мережею Slate у нас поки що в основному позитивні враження. Так, технічно додаток ще місцями не досконалий і поступається за функціональністю “монстрам”. Застосування криптовалютних технологій може викликати певні труднощі у користувачів, не знайомих із цією сферою. Але розібратися можна досить легко та швидко. А у разі потреби можна звернутися за допомогою у спеціальному Телеграм-каналі.

Після Фейсбука з його дурнуватими “алгоритмами”, Слейт дуже тішить свободою та гнучкістю – налаштувати стрічку справді можна так, що користувач бачитиме лише те, що він сам хоче. Можливість заробляти за допомогою лайків взагалі є мрією для багатьох блогерів.

Розміщення токенів SSLX на різних біржах криптовалют сприятиме зростанню популярності проекту та ціни самої криптовалюти Slate.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Поиск

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top