Slate (Sl8) – криптовалютна соціальна мережа: спілкуйся і заробляй

Slate (Sl8) – криптовалютна соціальна мережа: спілкуйся і заробляй

Шкодуєте, що не наважилися купити Біткоїн у 2009 році, щоб стати мільйонером сьогодні? Не засмучуйтесь, ще не все втрачено. У сучасному світі криптовалюти всі мають шанси розбагатіти за допомогою нових технологій. Як щодо заробити на криптовалютах, нічого не роблячи? Звучить фантастично, чи не так?

За словами Дмитра Іванова, засновника першої в світі криптовалютної соціальної мережі Slate (Sl8) – це цілком реально. Для цього потрібно лише зареєструватися в новій соц.мережі Slate (Sl8) і активувати криптогаманець. На даний момент реєстрація доступна лише за запрошенням. (Офіційний сайт для завантаження додатка та реєстрації: https://sl8.online/invite/RSmYHYінвайт-код (invite code): RSmYHY, додаток поки працює для користувачів Android та iOS, web-платформа з’явиться найближчим часом).

БізнесМаркет підготував невеликий огляд, щоб користувачі могли ближче познайомитися з новими сервісами і, можливо, побачили для себе можливості добре заробити. Цей стартап виглядає дуже перспективним. Якщо все йтиме так, як планують його засновники, капіталізація компанії протягом найближчих пари-трійки років може значно зрости, що принесе користувачам-інвесторам “ікси” прибутку.

Соц.мережа Slate (Sl8) – новий формат спілкування та монетизації контенту за допомогою криптовалюти

Sl8 – це “соціальна криптоплатформа”, як її називає засновник Дмитро Іванов, яка збудована з використанням блокчейну, і не тільки дає можливість спілкуватися користувачам, але й заробляти реальні гроші за допомогою монетизації контенту. Платформа належить компанії “Cassator Corp.”, зареєстрованій у 2019 році у США (штат Делавер) українськими підприємцями.

Що означає назва Sl8?

Назва першої в світі криптовалютної соціальної мережі “Slate” взята з виразу в англійській мові “with the clean slate”, що означає “з чистого листа”. У додаток вбудований криптогаманець на базі блокчейну Stellar, за допомогою якого користувачі можуть здійснювати платежі, перекази, покупки та монетизацію контенту. Користувачі мають можливість заробляти на “лайках” та отримувати оплату у криптовалюті.

Яка криптовалюта використовується у додатку Slate (Sl8)?

У системі використовуються власні SSLX і SLX-токени. Крім цього, в додатку є так звані “внутрішньосистемні токени” бонусні BSLX, які неможливо вивести із системи. Усередині гаманця Sl8 є можливість обміну, стейкінгу, а також введення/виведення криптовалюти у фіатні (реальні) гроші.

Токени SSLX і SLX котируються на криптовалютних торгових майданчиках і їх можна обміняти через блокчейн Stellar (XLM) або, наприклад, вивести на банківську картку (Visa або Mastercard) через криптовалютні біржі.

Як стати мільйонером, нічого не роблячи? Пасивний заробіток на криптовалюті в Sl8

Не знаємо, як на рахунок мільйонів, але десятки тисяч доларів США в якості оціночної вартості токенів, які одержують користувачі безкоштовно щогодини як винагороду за використання додатку, нещодавно анонсував засновник соц.мережі Slate (Sl8) Дмитро Іванов на своїй сторінці у Facebook:

Slate (Sl8) – криптовалютна соціальна мережа: спілкуйся і заробляй - Post ivanova na fb min

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Як бачите, якщо прогноз Дмитра реалізується, то ті люди, які сьогодні стануть користувачами Sl8 та активують криптогаманець у додатку (щоб безкоштовно отримувати токени SSLX на криптовалютну адресу), через 5 років зможуть похвалитися п’ятизначною доларовою сумою на своєму банківському рахунку.

Для того, щоб стати користувачем Sl8 і безкоштовно отримувати криптовалюту на свій гаманець у додатку, а з часом стати забезпеченою людиною, потрібно виконати лише декілька простих дій:

 1. Завантажте додаток Sl8 і зареєструйтесь (інвайт-код (invite code): RSmYHY).
 2. Активуйте криптогаманець у додатку (для цього необхідно перевести в нього 3 XLM (блокчейн Stellar), які можна купити на тій же Binance, WhiteBIT, Kuna або іншій криптобіржі. Або можете попросити когось із друзів перевести ці монети на вашу адресу в Sl8. Хоча, краще відразу реєструйте власні акаунти на біржах криптовалют, тому що вони вам все одно знадобляться у майбутньому, щоб виводити отримані кошти у реальні гроші.)
 3. Нічого не робити :), а просто чекати, коли криптовалюта SSLX у вашому гаманці перетвориться на тисячі доларів США, та обміняти її на традиційні гроші.
Slate (Sl8) – криптовалютна соціальна мережа: спілкуйся і заробляй - Chart kursa min

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Де мої мільйони доларів США?

“А як же мільйони?”, – запитаєте ви. Все у ваших руках – відповімо ми. У соціальній криптоплатформі Slate (Sl8) кожному користувачеві надаються можливості багаторазово збільшити свій дохід. І в цьому її величезна перевага перед тим самим сумним гівном Фейсбуком або іншою платформою “минулого століття”.

Щоб стати мільйонером, використовуючи соц.мережу Sl8:

 • активно публікуйте цікавий та якісний контент, за який будете отримувати “лайки” (читайте гроші);
 • запрошуйте друзів і знайомих приєднатися до платформи, використовуючи власний інвайт-код;
 • беріть участь у розпродажах Вайтлиста компанії або ранніх раундах публічного продажу токенів SSLX.

І хоча ніхто не знає майбутнього, але якщо проект Sl8 стане успішним і популярним (а для цього сьогодні є всі передумови), то через якийсь час монети у вашому криптогаманці на Slate можуть перетворитися на реальні мільйони доларів США. Для прикладу пригадайте історію Біткоїна

Просто порахуйте самі. На момент написання цієї статті SSLX = $ 0,0048798, тобто менше 1 американського центу. Якщо ціна SSLX підвищиться до $200, як очікують засновники платформи, то це становитиме зростання більш ніж у 40 000 разів. Тобто вклавши сьогодні, наприклад, 1000 $ у купівлю токенів або безкоштовно заробляючи їх у соц.мережі, через кілька років ви можете стати мульти-доларовим мільйонером зі статком понад 40 млн. USD.

Основні особливості соціальної криптовалютної платформи Slate (Sl8)

Sl8 з’явилася у 2019 році і працює вже понад 2 роки. Число користувачів постійно і активно зростає. Що ж приваблює людей переходити в нову соц.мережу і в чому принципова відмінність від інших платформ?

Компанія декларує наступні принципи:

 • застосування блокчейну та масове впровадження криптовалюти;
 • відсутність стеження за користувачами та їх даними (про користувачів не збирається практично жодних даних);
 • конфіденційність і безпека;
 • багаторівнева система модерації;
 • повний контроль стрічки новин самим користувачем;
 • автоматична монетизація контенту;
 • преміум-можливості…

Крім цього, розробники обіцяють не зловживати з рекламою, дають можливість гнучко налаштовувати та персоналізувати стрічку новин користувача за допомогою “граней” контенту, різноманітні способи заробітку та безліч інших “фішок” зі сфери крипто-індустрії та сучасних технологій (у тому числі використання NFT).

А однією з основних причин, яка сильно приваблює користувачів у криптомережу Слейт, є велика свобода по відношенню до контенту, що публікується. Цензура, від якої багато хто втомився на тому ж Фейсбуці, чужде поняття для Sl8. Тут допускається повноцінна свобода слова та висловлювання (можна публікувати навіть контент “ню” та 18+). Хоча, це не означає, що в соцмережі правил немає зовсім. Просто вони не є абсурдними та надмірно обмежуючими.

В якості резюме…

З власного досвіду знайомства з першою криптовалютною соц.мережею Slate у нас поки що переважно позитивні враження. Так, технічно додаток ще місцями “сироватий” і поступається за функціональністю “монстрам”. Застосування криптовалютних технологій може викликати певні труднощі у користувачів, не знайомих із цією сферою. Але розібратися можна досить легко та швидко. А у разі потреби можна звернутися за допомогою у спеціальному Телеграм-каналі.

Після Фейсбука з його поганими “алгоритмами”, Слейт дуже тішить свободою та гнучкістю – налаштувати стрічку справді можна так, що користувач бачитиме тільки те, що він сам хоче. Можливість заробляти за допомогою лайків взагалі є мрією для багатьох блогерів. А автоматична монетизація у вигляді безкоштовної криптовалюти для користувачів – це вже просто “вишенька на торті”.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  50+ (UAH, RUB, USD, EURO), Visa/Mastercard, Mercuryo, MoonPay, Banxa, Simplex, XanPool, E-Check
  Открыть
  Bybit
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binaryx
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, RUB, USD, EURO, Visa/Mastercard, , Perfect Money, AdvCash, Qiwi, Yandex
  Открыть
  WhiteBIT
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP идр., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюты (28+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  USD, EURO, GBP, RUB, + Visa/Mastercard
  Открыть
  CEX.IO
   

Полезное о бизнесе

Top