Лістинг SSLX на WhiteBIT: криптовалюта Sl8 (Слейт)

Лістинг SSLX на WhiteBIT: криптовалюта Sl8 (Слейт)

Днями з’явилася новина про лістинг токена на криптовалютній біржі WhiteBIT. Цю інформацію анонсував один із засновників соціальної мережі Sl8 – Дмитро Іванов. Звичайно, ми не могли пройти повз таку подію.

Лістинг SSLX на WhiteBIT, веб-версия – новости Sl8 (Слейт) - anons listinga sslx

– biznesmarket.com.ua

Розміщення власної криптовалюти Слейт (Sl8) на означає початок нового етапу самої платформи. Але ще відкриваються фантастичні можливості для крипто-інвесторів заробити “ікси” прибутку.

БізнесМаркет вже згадував про криптовалютну соціальну мережу (Sl8) у невеликому огляді. А сьогодні ми розповімо, чому лістинг криптовалюти SSLX на біржі WhiteBIT є важливою подією. І ви дізнаєтесь, як на цьому можна заробити.

Розміщення криптовалюти Sl8 на криптобіржі: лістинг SSLX на WhiteBIT

SSLX (StarSlax) – це нативний токен криптовалютної соц.мережі Sl8, підтримуваний капіталізацією Cassator Corp. При цьому кількість випущених альткоїнів є лімітованим і не може бути збільшено надалі. Усього емітовано 10 млрд. токенів.

Криптовалюту а і раніше можна було купувати та продавати через вбудований криптогаманець на платформі в і мережі Stellar. Але лістинг SSLX на WhiteBIT виводить монету на зовсім інший рівень. До того ж, – досить популярна у Європі криптобіржа.

На даний момент відбувається процедура технічної інтеграції токена на біржі та підготовка промо-компанії. Вже в найближчому майбутньому SSLX (StarSlax) з’явиться в списку торгованих криптовалют на WhiteBIT.

🔥🔥🔥АЛЕ! До цього моменту є унікальний шанс підвищити потенційну прибутковість інвестицій у сотні чи навіть тисячі разів! 🚀🚀🚀

Щоб не втомлювати довгими міркуваннями, відразу перелічимо, у чому полягає вигідна можливість для заробітку на криптовалюті SSLX.

Чому вигідно купити SSLX зараз?

 1. Мінімальна ціна SSLX.

  На даний момент (28.07.2022) за умовами Вайтліста монета стоит 0.0065691 USDC (токен, прив’язаний до USD за курсом 1:1). Тобто, за фактом: менше 1 цента США. Купити токени на етапі пресейлу – один із найбільш реальних та вигідних способів отримати ті самі бажані “ікси” прибутку. Не так часто у криптоіндустрії трапляються відкриті вайтлисти перспективних проектів. Тим більше з можливістю закупитись за мінімальною ціною до того, як актив вийде на широкий ринок.

 2. Доступність активу.

  Одна з відмінностей випуску SSLX у тому, що кількість цієї криптовалюти чітко фіксована і не може бути збільшена у майбутньому. Простими словами – кубушка не гумова. У міру виходу на публічний ринок, буде не лише зростати вартість токена, а й зменшуватиметься його наявність у вільному доступі для сейлу. WhiteBIT – це тільки початок, і команда Проекту має плани лістингу в майбутньому на ще більших біржах, таких як KuCoin або Binance. Криптовалюта SSLX на ринку буде, тільки питання – за якою ціною?

 3. Надійність та забезпеченість криптовалюти Sl8.

  Знайти успішну і надійну платформу в криптоіндустрії на етапі вайтліста або первинного розміщення на криптобіржах – рідкісний і великий успіх. На тлі величезної кількості скамових проектів, які на хайпі роздмухують капіталізацію, а потім в одну мить перетворюються “на гарбуз”, реальні та довгострокові крипто-компанії зустрічаються не так часто. Slate не лише демонструє високий ступінь надійності та зрозумілу стратегію для інвесторів. Але й забезпечує можливість зворотного викупу своїх токенів за рахунок резервів компанії.

Лістинг SSLX на WhiteBIT – новости Sl8 (Слейт) - sslx sales

БізнесМаркет – biznesmarket.com.ua

В принципі можна було зупинитися вже на першому пункті. Ті, хто давно знайомий з ринком криптовалюти, добре знають, що етапи пресейлу чи лістингу криптовалюти на біржах – самий “ласий” момент для інвестицій.

Якщо ж ви хочете детальніше ознайомитися з криптовалютною соц.мережею Sl8, реєструйтесь на платформі за допомогою коду RSmYHY (реєстрація можлива лише на запрошення) і самі переконаєтесь у перспективності Проекту.

Скільки можна заробити на лістингу криптовалюти SSLX?

Не секрет, що після публічного розміщення активу на біржі його ціна, як правило, зростає. Найголовніше питання, яке цікавить інвесторів – скільки можна заробити, якщо купити криптовалюту SSLX зараз та продати її, коли ціна зросте?

Відповідь може дати лише сам ринок. Ціна токена на криптобіржах залежить від багатьох чинників і вгадати її заздалегідь практично неможливо. Тим не менш, давайте трохи пофантазуємо…

Зараз (28.07.2022), до того як відбувся лістинг SSLX на WhiteBIT, ціна токена за вайтлістом 0.0065691 USDC, що становить менше 1 цента. Для наочності візьмемо умовні 100 USD і порахуємо, що буде, якщо ціна зросте на “ХХХ” відсотках.

Умовний розрахунок прибутку

Можливий заробіток, якщо вкласти 100 доларів США на купівлю криптовалюти SSLX (приблизно 15 222 токенів в еквіваленті на поточний момент), якщо ціна після лістингу на біржі зросте до:

 • 0,01 USDC = 152 доларів США (52 USD прибутку)
 • 0,10 USDC = 1 522 доларів США (1 422 USD прибутку)
 • 0,50 USDC = 7 611 доларів США (7 511 USD прибутку)
 • 1,00 USDC = 15 222 доларів США (15 122 USD прибутку)
 • 5,00 USDC = 76 110 доларів США (76 010 USD прибутку)
 • 10,00 USDC = 151 220 доларів США (152 120 USD прибутку)
 • 100,00 USDC = 1 522 200 доларів США (1 522 100 USD прибутку)
 • далі можете порахувати самі 🚀🚀🚀

Це і є наочна демонстрація тих іксів, які можливі на криптовалютному ринку. Звичайно, далеко не кожна досягає вартості в сотні та тисячі USD за 1 монету, як це вдалося Біткоїну. Але навіть якщо лістинг SSLX на WhiteBIT дасть зростання ціни до кількох центів чи доларів, це може принести інвестору дуже суттєвий прибуток.

До уваги, творці Slate (Sl8) хочуть досягти вартості в районі 200 доларів США за 1 SSLX у перспективі 5 років. Тож робіть висновки…

Довідкова інформація про Slate (Sl8)

Лістинг SSLX на WhiteBIT – новости Sl8 (Слейт) - slate sl8

БізнесМаркет – biznesmarket.com.ua

 • Криптовалютна соціальна мережа Sl8 (Слейт) була створена та зареєстрована у США у 2019 році українськими підприємцями. Платформа належить компанії «Cassator Corp.»
 • Платформа має вбудований криптогаманець, який працює в блокчейні Stellar. На даний момент підтримується кілька криптовалют:
  • SSLX (StarSlax) — нативний токен Sl8, що підтримується капіталізацією Cassator Corp.
  • USDC — токен, прив’язаний до USD за курсом 1:1
  • SLX () — монета, вартість якої прив’язана до долара та становить 100SLX – $1
  • UAF (Ukrainian Army Forces Coin) Монета ЗСУ виготовлена для підтримки ЗСУ
  • XLM (Lumen) — нативна валюта блокчейну Stellar
  • BSLX (Bslax) – внутрішня монета платформи, яку можна отримати від користувачів як винагороду за контент.

Реєстрація в Slate (Sl8) на даний момент можлива лише через запрошення з використанням інвайт-коду. Доступна веб-версія (https://sl8.online/), а також мобільні додатки Android та iOS. Щоб зареєструватися використовуйте код: RSmYHY

З більш детальним оглядом Слейта можете познайомитись за цим посиланням.

Як купити криптовалюту SSLX на Слейті (Sl8) та торгувати нею після лістингу на WhiteBIT

 1. Реєструйтеся на Slate (Sl8) за допомогою інвайт-кода: RSmYHY
 2. Активируйте встроенный криптокошелек – для цього необхідно перевести на нього 3 XLM (блокчейн Stellar). Купити XLM можна на тій же Binance, WhiteBIT, Kuna чи іншій криптобіржі.
 3. Переведіть у свій гаманець XML або USDC у розмірі тієї суми, на яку хочете придбати токен SSLX.
 4. Обмінюєте XML або USDC на SSLX всередині вбудованого криптогаманця в додатку та… насолоджуєтеся зростанням ціни, який може дати лістинг SSLX на WhiteBIT.

Також у додатку Слейта існує варіант поповнення (купівлі) SSLX через ваучери або на сторінці вайтліста.

Торгівля та обмін криптовалют на WhiteBIT

Лістинг SSLX на WhiteBIT – новости Sl8 (Слейт) - WhiteBIT

БізнесМаркет – biznesmarket.com.ua

Щоб торгувати криптовалютою SSLX на криптобіржі WhiteBIT, знадобиться обліковий запис на цій біржі. Якщо у вас ще немає, скористайтеся цим посиланням – Реєстрація WhiteBIT.

Після додавання криптовалют SSLX на Вайтбіт ви зможете продати, купити або обміняти ці монети на будь-які інші криптовалюти або фіатні (звичайні) гроші. А також за бажання вивести прибуток на свій банківський/картковий рахунок. Для цього вам знадобиться:

 1. Дочекатися лістингу SSLX на WhiteBIT (уже в самое ближайшее время!)
 2. Перекласти бажану суму SSLX із гаманця Sl8 на свій рахунок на біржі WhiteBIT
 3. Створити Ордер на продаж чи обмін (залежно від мети транз)

Після лістингу ви зможете купити SSLX прямо на Вайтбіт. Але ціна швидше за все вже буде вищою, ніж зараз у додатку Sl8.

Та й насамкінець, маленька “вишенька на торті”. Для тих, хто готовий інвестувати більші суми, творці Sl8 приготували приємні матеріальні подарунки:

 • від 1 000 USDC – срібний бейдж із натурального срібла
 • від 10 000 USDC – золотий бейдж із натурального золота

Про те, як їх отримати, ви можете дізнатися у вайтлісті Slate.

Коли буде лістинг SSLX на WhiteBIT?

Одне з головних питань, яке зараз цікавить власників токена Слейта (Sl8) – це дата початку торгів на Вайтбіт. І БізнесМаркет радий повідомити цю новину.

За інформацією офіційного телеграм-каналу Slate лістинг SSLX на WhiteBIT орієнтовно планується на 15.08.2022 року.

До речі, якщо ви не встигли купити токени криптовалютної соцмережі на вайтлисті, у вас ще є можливість зробити це до лістингу на біржі. Просто зареєструйтесь у Sl8та скористайтеся функціями вбудованого криптогаманця, як ми описали вище.


Пам’ятайте, що використання фінансових інструментів пов’язане із високим ризиком втрати грошей. Будь-які інвестиційні та фінансові операції здійснюються користувачами виключно на свій страх та ризик. Вам слід подумати, чи розумієте ви, як ці продукти працюють, і чи можете ви дозволити собі ризикувати. За потреби зверніться за незалежною консультацією.

БізнесМаркет не надає фінансових, інвестиційних та/або інших послуг, пов’язаних з фінансовими операціями на біржах або подібних торгових платформах, а також не є посередником між фінансовими компаніями та користувачами. Вся інформація, представлена на цій сторінці, має виключно інформаційно-ознайомчий характер, не є публічною офертою та взята з відкритих джерел. Ознайомитись з актуальними умовами можна на офіційному сайті представлених компаній, вказаних на цій сторінці. Усі ризики та наслідки, пов’язані з використанням продуктів та/або послуг згаданих компаній, лежать лише на Сторонах угоди. БізнесМаркет за жодних умов не несе жодної прямої та/або непрямої відповідальності за вчинення дій та/або бездіяльності, пов’язаних із укладанням та/або виконанням договірних відносин між Сторонами.


Довідкова інформація про WhiteBIT

WhiteBIT – крупна криптовалютна біржа для обміну та торгівлі цифровими активами. Заснована у 2018 році. Спотова, P2P, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами. Є професійною платформою та орієнтована на безпеку, ліквідність та швидкість виконання, що приваблює як початківців, так і професійних трейдерів. При цьому криптобіржа також надає можливість введення та виведення фіатних валют, таких як UAH, EUR, USD за допомогою платіжних систем Visa/Mastercard та інших платіжних систем.
Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

1 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Поиск

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top