Купівля нерухомості в ОАЕ за криптовалюту

Купівля нерухомості в ОАЕ за криптовалюту

Незважаючи на те, що статус платіжного засобу для криптовалют продовжує викликати багато суперечок, розповсюдження цифрових грошей з кожним днем набуває все більшого масштабу. І хоча офіційні державні органи багатьох країн перманентно дискутують про регулювання нового фінансового ринку, у власників цифрових активів з’являються можливості не тільки для у на криптовалютних біржах, а й для розрахунків за різні матеріальні блага. Наприклад, купити нерухомість за , , USDT або інші цифрові монети можна в Об’єднаних Арабських Еміратах. І в цій статті ми розповімо, як це зробити.

Як купити нерухомість в ОАЕ за допомогою крипти

Про розрахунки за покупки за допомогою -технологій розмови ведуться давно. В одних країнах такі фінансові транз або дозволені, або явно не заборонені (що в якійсь мірі можна прирівняти до допустимої дії). А в інших, як наприклад Китай, в якому нещодавно була запроваджена ледве не повсюдна заборона на обіг крипти, прямі транз в біткоінах або інших крипто-грошах сильно ускладнені.

Якщо говорити в цілому, то в більшості випадків компанії-продавці самі визначають приймати до оплати криптовалюту чи ні. Одним з яскравих прикладів може служити корпорація Ілона Маска, яка спочатку оголосила можливість придбання автомобілів Tesla за криптовалюту, а потім скасувала такий спосіб оплати. Як би там не було, в останні пару років популярність крипти в світі стрімко зростає і можливо не за горами той час, коли розплатитися коінами можна буде так само просто, як сьогодні за допомогою банківської карти.

Але навіть в тих випадках, коли продавець безпосередньо не приймає до оплати цифрові гроші, існують способи, як здійснити покупку, використовуючи крипту в комплексі з іншими платіжними інструментами. Зокрема, для тих, хто хоче придбати нерухомість в Об’єднаних Арабських Еміратах, компанія Dubai Crypto Estate здійснює послугу надання менеджер чека в ОАЕ за криптовалюти.

Що таке “Менеджер чек” і як його використовувати для покупок

“Менеджер чек” – один з різновидів банківського чека, який можна використовувати для розрахунків у безготівковій формі. Відмінністю даного виду від звичайного чека в тому, що “менеджер чек” є гарантованим документом, який підтверджує наявність зазначеної суми на рахунку, так як в момент виписки гроші блокуються банком, а сам документ виписується на ім’я конкретного одержувача.

Процедура оплати максимально проста. Досить передати такий чек продавцю, і той, пред’явивши його в своєму банку, моментально отримує зарахування грошей на свій рахунок.

Залишається тільки питання – як забезпечити наявність грошових коштів на рахунку в банку для отримання “менеджер чека”, якщо банк теж не приймає криптовалюту? Вихід є – звернутися в компанію Dubai Crypto Estate, яка надає послугу з оформлення такого платіжного документа, приймаючи електронні засоби в якості оплати.

Таким чином, можна легко зробити покупку нерухомості в ОАЕ, використовуючи в якості грошей криптовалютні кошти. Подробиці про процедуру можна уточнити на сайті компанії Dubai Crypto Estate.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Нові оголошення

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top