Для кращого досвіду, будь ласка, змініть свій браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA або Internet Explorer.
Термінове кредитування в МФО і банках готівкою і на карту

Термінове кредитування в МФО і банках готівкою і на карту

Кредитування є однією з наріжних точок опори сучасної фінансової системи. Йдучи своїми витоками в стародавні століття, фінансові операції видачі позик поступово трансформувалися в сучасні інструменти для оперативного отримання грошей на різні цілі. Сьогодні взяти гроші в можна швидко і зручно за допомогою мікрофінансових організацій, кредитних спілок, різноманітних інвестиційних компаній, ломбардів або банків. А самі кредитні ресурси доступні як для різних юридичних осіб та організацій, так і для звичайних громадян.

Де можна швидко

Ситуації, в яких з'являється термінова потреба в грошових ресурсах, можуть бути найрізноманітніші. Виникнення форс-мажорних обставин або незапланованих витрат іноді вимагають від людей швидкий дій, щоб вирішити проблему. Як кажуть в одній життєвій мудрості - "якщо проблему можна вирішити за гроші, це не проблема, а витрати". У деяких випадках, швидкість прийняття рішень набагато важливіше, ніж супутні витрати. Тому що "гроші сьогодні" і "гроші завтра" - це дещо різні поняття. Добре, що сьогодні отримати гроші в борг терміново можна майже в будь-якій ситуації.

Якщо розглядати оперативність і зручність отримання фінансової допомоги, то кредитні організації можна ранжувати за багатьма параметрами. Але на практиці склалася наступна картина.

Кредити в мікрофінансових організаціях ().

Найшвидший і найпростіший спосіб отримати грошові ресурси - це звернутися в компанії з мікрофінансового кредитування. Завдяки високій технологічності таких фінансових установ, сьогодні позичальник може буквально в "пару кліків" за допомогою комп'ютера або смартфона, підключеного до інтернету. Якщо потрібні відносно невеликі суми на короткий період часу, то більш оперативного інструменту годі й шукати. Як правило, після оформлення заявки на сайті МФО, гроші надходять на карту протягом 5-15 хвилин. І що не менш важливо, у позичальника немає ніяких обмежень по цілям, на які буде використовуватися отриманий кредит. Для зручності користувачів на сайті є спеціальний розділ Кредити і позики, де можна підібрати кредит з найвигіднішими умовами.

Позики в ломбарді.

Ломбардне кредитування багато в чому схоже з отриманням грошей в МФО. Відсутність жорстких вимог по цілям використання коштів, досить швидка процедура і мінімальні вимоги по документам роблять ці фінансові компанії прийнятним варіантом, коли мова йде про оперативне вирішення фінансового питання. Відносною незручністю є лише те, що для отримання кредиту в ломбарді потрібна (найчастіше, це вироби з дорогоцінних металів або техніка) і необхідність фізичного відвідування відділення. Натомість кошти можна отримати відразу готівкою на руки.

Кредити і Позики - підбір і порівняння

Кредитування в банках та інших фінансово-інвестиційних компаніях.

З одного боку, у банків є фінансові продукти у вигляді платіжних карт з кредитним лімітом. При цьому, найчастіше розмір кредитної лінії значно перевищує суми доступних позик в МФО або ломбардах, а терміни і умови погашення більш лояльні. Тому в цій частині банківські послуги цілком можуть конкурувати з іншими фінансовими компаніями. Але для того, щоб мати можливість користуватися банківськими послугами, необхідно мати бездоганну кредитну історію та відповідати більш суворим вимогам для позичальників.

А якщо мова йде про класичне кредитування, то основним мінусом банківських установ є необхідність оформлення великої кількості документів, надання застави або поручительства і більш тривалі терміни розгляду заявки. Правда, це компенсується значно більш низькими процентними ставками, а отже, меншими витратами для клієнтів. Класичні кредити в банках більше підходять для тривалого періоду і, наприклад, іпотеки або покупки автомобіля, або для юридичних осіб в комерційних цілях.

Ще одним способом отримання фінансування для юр.осіб та підприємців можна назвати кредитні спілки та деякі інвестиційні компанії. Але в більшості випадків умови кредитування в подібних компаніях носять індивідуальний характер. А швидкість видачі та обслуговування підійдуть далеко не кожному.

Підсумовуючи все вищенаведене, вочевидь, що сьогодні вже практично не існує проблеми швидкого отримання грошових коштів в кредит. І для звичайних громадян, і для бізнесу існують інструменти і способи швидко і легко взяти гроші в борг на прийнятних умовах. Головне - завжди пам'ятати, що позикові фінансові ресурси необхідно повертати і своєчасно оплачувати вартість користування. Тому необхідно зважено і об'єктивно підходити до оцінки своїх фінансових можливостей і зобов'язанням.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб предпринимателей

Обсуждение бизнеса Украины

Задать Вопрос

Помочь развитию проекта

Поблагодарить или поддержать проект

Поблагодарить

Поблагодарить БизнесМаркет

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная мега-биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюты и цифровые активы
  Фиатные валюты
  Visa/Mastercard, банковский перевод
  Открыть
  Huobi Global
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюты, Фьючерсы, Индексы, ОТС
  Фиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НЕТ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа
  Рынки
  Криптовалюта, Forex, Товары, Индексы (50+)
  Фиатные валюты
  USD, EURO, + Visa/Mastercard
  Открыть
  Prime XBT
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы
  Фиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binaryx
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюты (28+)
  Фиатные валюты
  USD, EURO, GBP, RUB, + Visa/Mastercard
  Открыть
  CEX.IO
   

Полезное о бизнесе

Top