Термінове кредитування в МФО і банках готівкою і на карту

Термінове кредитування в МФО і банках готівкою і на карту

Кредитування є однією з наріжних точок опори сучасної фінансової системи. Йдучи своїми витоками в стародавні століття, фінансові операції видачі позик поступово трансформувалися в сучасні інструменти для оперативного отримання грошей на різні цілі. Сьогодні взяти гроші в можна швидко і зручно за допомогою мікрофінансових організацій, них спілок, різноманітних інвестиційних компаній, ломбардів або банків. А самі кредитні ресурси доступні як для різних юридичних осіб та організацій, так і для звичайних громадян.

Де можна швидко

Ситуації, в яких з’являється термінова потреба в грошових ресурсах, можуть бути найрізноманітніші. Виникнення форс-мажорних обставин або незапланованих витрат іноді вимагають від людей швидкий дій, щоб вирішити проблему. Як кажуть в одній життєвій мудрості – “якщо проблему можна вирішити за гроші, це не проблема, а витрати”. У деяких випадках, швидкість прийняття рішень набагато важливіше, ніж супутні витрати. Тому що “гроші сьогодні” і “гроші завтра” – це дещо різні поняття. Добре, що сьогодні отримати гроші в борг терміново можна майже в будь-якій ситуації.

Якщо розглядати оперативність і зручність отримання фінансової допомоги, то кредитні організації можна ранжувати за багатьма параметрами. Але на практиці склалася наступна картина.

Кредити в мікрофінансових організаціях ().

Найшвидший і найпростіший спосіб отримати грошові ресурси – це звернутися в компанії з мікрофінансового кредитування. Завдяки високій технологічності таких фінансових установ, сьогодні позичальник може буквально в “пару кліків” за допомогою комп’ютера або смартфона, підключеного до інтернету. Якщо потрібні відносно невеликі суми на короткий період часу, то більш оперативного інструменту годі й шукати. Як правило, після оформлення заявки на сайті , гроші надходять на карту протягом 5-15 хвилин. І що не менш важливо, у позичальника немає ніяких обмежень по цілям, на які буде використовуватися отриманий кредит. Для зручності користувачів на сайті є спеціальний розділ Кредити і позики, де можна підібрати кредит з найвигіднішими умовами.

Позики в ломбарді.

Ломбардне кредитування багато в чому схоже з отриманням грошей в МФО. Відсутність жорстких вимог по цілям використання коштів, досить швидка процедура і мінімальні вимоги по документам роблять ці фінансові компанії прийнятним варіантом, коли мова йде про оперативне вирішення фінансового питання. Відносною незручністю є лише те, що для отримання кредиту в ломбарді потрібна (найчастіше, це вироби з дорогоцінних металів або техніка) і необхідність фізичного відвідування відділення. Натомість кошти можна отримати відразу готівкою на руки.

Кредити і Позики - підбір і порівняння

Кредитування в банках та інших фінансово-інвестиційних компаніях.

З одного боку, у банків є фінансові продукти у вигляді платіжних карт з кредитним лімітом. При цьому, найчастіше розмір кредитної лінії значно перевищує суми доступних позик в МФО або ломбардах, а терміни і умови погашення більш лояльні. Тому в цій частині банківські послуги цілком можуть конкурувати з іншими фінансовими компаніями. Але для того, щоб мати можливість користуватися банківськими послугами, необхідно мати бездоганну кредитну історію та відповідати більш суворим вимогам для позичальників.

А якщо мова йде про класичне кредитування, то основним мінусом банківських установ є необхідність оформлення великої кількості документів, надання застави або поручительства і більш тривалі терміни розгляду заявки. Правда, це компенсується значно більш низькими процентними ставками, а отже, меншими витратами для клієнтів. Класичні кредити в банках більше підходять для тривалого періоду і, наприклад, іпотеки або покупки автомобіля, або для юридичних осіб в комерційних цілях.

Ще одним способом отримання фінансування для юр.осіб та підприємців можна назвати кредитні спілки та деякі інвестиційні компанії. Але в більшості випадків умови кредитування в подібних компаніях носять індивідуальний характер. А швидкість видачі та обслуговування підійдуть далеко не кожному.

Підсумовуючи все вищенаведене, вочевидь, що сьогодні вже практично не існує проблеми швидкого отримання грошових коштів в кредит. І для звичайних громадян, і для бізнесу існують інструменти і способи швидко і легко взяти гроші в борг на прийнятних умовах. Головне – завжди пам’ятати, що позикові фінансові ресурси необхідно повертати і своєчасно оплачувати вартість користування. Тому необхідно зважено і об’єктивно підходити до оцінки своїх фінансових можливостей і зобов’язанням.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Нові оголошення

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top