Бухгалтерські послуги у Львові – аутсорсинг для бізнесу

Бухгалтерські послуги у Львові – аутсорсинг для бізнесу

Не секрет, що бухгалтерія та інші формально-юридичні питання, пов’язані з веденням комерційної діяльності, є головним болем для багатьох власників компаній та приватних підприємців не лише у Львові, а й на всій території країни.

І хоча останнім часом адміністративні та реєстраційні процедури в державі стають більш діджиталізованими, але загалом нормативно-правова сторона провадження комерційної діяльності в Україні ще дуже далека від ідеалу. Реєстрація підприємства або набуття статусу приватного підприємця, податковий та бухгалтерський облік, кадрові питання, юридичний супровід – все це забирає багато сил, грошей та нервів у будь-якого власника бізнесу.

Як вирішувати такі питання? По суті, є два основні варіанти – мати у штаті фірми власних бухгалтера, кадровика та юриста, або віддати перераховані вище завдання на аутсорсинг. Що краще? На наш погляд, ефективніше скористатися послугами професіоналів. Наприклад, у Львові можна звернутися у компанію MCG (mcg-lv.com), яка надає комплексні консалтингові послуги щодо цих питань.

Переваги бухгалтерських послуг на аутсорсингу

Будь-який підприємець, який переймається фінансовим станом свого бізнесу, змушений приділяти увагу питанням бухгалтерії. І ті керівники, які не просто для галочки цікавляться “циферками”, а справді прагнуть вникнути в “нетрі” Плану рахунків і розуміти, як складається Баланс підприємства, добре знають, наскільки нетривіальним завданням є ведення бухгалтерії в Україні.

Сьогодні бухгалтерська, податкова та кадрова сфери настільки сильно зарегульовані та переповнені нормативними вимогами, що одна людина, як правило, просто не в змозі якісно розбиратися одразу у всіх питаннях. Адже в більшості компаній найчастіше працює лише один бухгалтер. І навіть ненавмисні помилки внаслідок недостатньої кваліфікації можуть коштувати бізнесу досить відчутних втрат. А тримати у штаті відразу кількох бухгалтерів можуть дозволити лише дуже великі компанії, тому що для малого та середнього бізнесу це є недозволеною розкішшю.

Але вихід є. Щоб бути впевненим у правильності ведення обліку в компанії та добре спати під час складання звітності або перевірок, власникам та директорам компаній є сенс скористатися послугами бухгалтерії на аутсорсингу (https://mcg-lv.com/buhgalterski-poslugi/). Це дозволить отримати такі вигоди:

Профільна спеціалізація

У консалтингових компаніях, які надають аутсорсингові послуги, працюють спеціалісти кількох напрямків. При цьому кожен бухгалтер спеціалізується на конкретних напрямках діяльності або видах обліку, що дозволяє їм мати вищу кваліфікацію, ніж штатні співробітники підприємств.

Безперервність супроводу

Штатний співробітник компанії може не вчасно захворіти, піти у відпустку тощо. А укладаючи договір із консалтинговою компанією, замовник отримує постійну підтримку та супровід діяльності, тому що має справу не з окремою людиною, а з компанією.

Гарантії виконання зобов’язань

Великою перевагою договірних відносин є можливість передбачити у них питання гарантій та зобов’язань з боку виконавця. Серйозні консалтингові компанії готові нести навіть фінансову відповідальність перед своїми клієнтами за якість та своєчасність надання послуг. Таким чином, замовник отримує не лише висококласний сервіс, а й гарантії того, що якщо щось піде не так, то втрати будуть компенсовані.

Економічна вигода

Незважаючи на те, що за консалтингові послуги потрібно платити гроші, загальні фінансові витрати будуть нижчими. Якщо порахувати сукупну вартість утримання одного співробітника (а це не лише зарплата, а ще й податки, навчання, облаштування робочого місця тощо), то цифри будуть приблизно зіставні. Але якщо скласти витрати на цілий штат бухгалтерів (гол.бух, первинка, кадровик, ЗЕД тощо), то при використанні аутсорсингу економія буде дуже відчутною.

І це далеко не всі переваги, які отримує бізнес, користуючись послугами професійного консалтингу. Ринкова конкуренція стимулює такі компанії постійно підвищувати кваліфікацію своїх працівників та рівень якості послуг, що надаються. І від цього найбільше виграють замовники, оскільки вони отримують відмінний сервіс та економічну вигоду для свого бізнесу.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top