Додатки під Android та iOS для бізнесу

Додатки під Android та iOS для бізнесу

В історії розвитку інтернету був час, коли замовники (і навіть самі розробники) сайтів могли довго дискутувати про необхідність створення мобільної версії. На той момент часу охоплення мобільними пристроями перегляду і пошуку веб-сторінок був ще порівняно малий. І багато хто сумнівався, чи потрібно вкладати гроші та сили в адаптацію інтернет-ресурсів під смартфони, планшети та інші гаджети.

Однак, з плином буквально декількох років, частка мобільного трафіку спочатку зрівнялася, а потім і значно перевищила показники відвідуваності традиційних десктопів. І сьогодні вже ні в кого не виникає питань щодо важливості коректної роботи сайтів на мобільних пристроях.

У чомусь схожа ситуація була і з додатками під Android та iOS. На зорі своєї появи, програми на смартфонах сприймалися лише як частина операційних систем і користувалися популярністю в основному в ігровому середовищі. Однак, дуже швидко розробка бізнес додатків стала основним мейнстримом для тих підприємців і компаній, які присутні в інтернеті не тільки заради розваг, а в першу чергу для заробітку грошей.

Бізнес-додатки під Android та iOS

Сьогодні частка покупок в інтернеті за допомогою мобільних додатків вже давно перевищує обсяг продажів через браузерні версії. І мова йде не тільки про традиційні інтернет-магазини або маркетплейси. Завдяки зручності використання і зазвичай більшій функціональності, додатки під Android та iOS міцно ають нішу інструментів для здійснення комерційних операцій.

При цьому, звичайні покупки – далеко не весь ринок, де застосовуються сучасні IT-технології. Розвиток фінтех-компаній і онлайн-банкінгу, різноманітні сервіси доставки і бронювання, сфери освіти і громадського харчування, і ще сотні інших сегментів і напрямків діяльності, де застосування мобільних додатків під платформи Android і iOS виправдано не тільки бажанням зробити життя користувачів зручніше і простіше, а і дозволяють власникам компаній значно збільшувати свої продажі і підвищувати прибутковість бізнесу.

Основні вигоди від впровадження мобільних додатків в бізнесі

Одна з найбажаніших цілей будь-якого підприємця – це скорочення відстані (або шляху) між споживачем його товару або послуги і точкою продажів. По суті, всі маркетингові зусилля, які спрямовуються на залучення покупця, в кінцевому підсумку зосереджуються на тому, щоб привести споживача до товару чи послуги.

Інтернет сам по собі дає змогу прибирати бар’єри між клієнтами і продавцями. Відсутність необхідності фізичного відвідування магазину або можливість дистанційного обслуговування значно полегшують завдання.

Але це далеко не все, що необхідно для досягнення успіху. Конкуренція в світі електронної торгівлі вже досягла такого рівня, що навіть заповітна формула “покупки в 3 кліки” на сайті не завжди працює.

І тут на допомогу приходять мобільні додатки. На відміну від браузерної версії сайту, для відкриття якої потрібно більша кількість дій, кнопка додатка на пристрої завжди під рукою. До того ж, самі платформи Android і iOS надають додаткові зручності та інструменти для взаємодії з користувачем.

А завдяки широким можливостям інтеграції з іншими сервісами для електронних гаджетів (карти, банкінг тощо), ефективність і конверсія продажів при використанні крос-платформних програм зазвичай вище.

Сфери застосування

Торгівля далеко не єдина сфера, де впровадження мобільних додатків дозволяє домогтися гарних результатів. Нижче ми перерахуємо лише короткий перелік вирішуваних задач в бізнесі:

 • корпоративні додатки (CRM/ERP, різні трекінги, біллінги, чекінги тощо);
 • платіжні системи, онлайн-банкінг, електронні гаманці, програми обліку бюджету та ін.;
 • планувальники, групові календарі, організація документообігу, відео-конференції, чати і месенджери;
 • різні сканери кодів і документів, офісні додатки і ще сотні і сотні способів автоматизації різних бізнес-процесів за допомогою мобільних додатків…

Для того, щоб зрозуміти сьогоденне охоплення завдань бізнесу, які можна вирішувати за допомогою мобільних додатків під Android та iOS, досить зайти на Google Play або AppStore. І навіть, якщо в каталогах немає програми, що підходить для конкретної компанії, то в цьому випадку випадку теж є вихід – замовити створення власного додатка. Тим більше, що сьогодні на ринку вже існують розробники, які здатні реалізувати проект під конкретні цілі та завдання бізнесу.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top