Пластикові картки – технології друку і застосування

Пластикові картки – технології друку і застосування

Особливістю виготовлення пластикових карток і наступного друку на них є те, що в основному вони робляться з ПВХ. Це відрізняє процес від інших форм друку. Тут пластик не є пористим. В результаті барвники не можуть проникнути у матеріал. У той час як в інших формах друку фарба може легко проникати всередину матеріалу та осідати. Таким чином, друк на пластикових картах вимагає спеціальних методів для проникнення барвника у матеріал.

Технології для пластикових карток

У найпростішій формі друк можна зробити за допомогою сублімації барвника. Тут барвник проникає в матеріал і залишається неаним, зберігаючи свою форму. Однак ця технологія не підходить у разі друку від краю до краю. У такому разі стає необхідним ретрансферний друк. Це допомагає використати проміжну стрічку перенесення. Таким чином, хоча сублімація барвника є найпростішою технологією, ретрансферний друк допомагає усунути недоліки попередньої технології. Крім того, він також захищений від несанкціонованого доступу та сумісний з технологічними картами.

Крім цього, струменеві системи, а також електрофотографічні системи є іншими варіантами друкування пластикових карт.

Трафаретний та офсетний друк є одними із традиційних методів друку цих карт. У той час як перший корисний для постійного друку голограм та подібних елементів на карті, останній допомагає у разі надання дрібних деталей на картку. Для офсетного друку використовуються фарби УФ-затвердіння. Це чорнило затверджується під впливом ультрафіолетових променів. З іншого боку, при трафаретному друку використовуються термопластичні чорнила, які вимагають висихання для постійного закріплення на карті. Зазвичай друк передбачає використання обох технологій у комбінації.

Використання пластикових карток

Використання цих карток різноманітне. Замовлення виготовлення пластикових карток вирішує завдання від простих візитних карток до складніших національних посвідчень особи. Вони мають безліч застосувань. Цифрова технологія дозволяє друкувати персональну інформацію на заздалегідь надрукованих картах та отримати певний дизайн. Ця цифрова технологія дуже важлива у разі ліцензій та посвідчень особи, оскільки на них обов’язково мають бути фотографії.

Дані показують, що кожного року друкується до 30 мільярдів карток. Ринок друкування пластикових карт зростає зі швидкістю 1,5% на рік.

Смарт-карти

Це карти із вбудованими процесорами. Вони найбільш підходять у тих випадках, коли потрібна висока безпека та ідентифікація. Це робить їх придатними для фінансових операцій.

Функції безпеки у карті

Захисні елементи можуть бути додані до карти в процесі друку, використовуючи спеціальні матеріали. В якості альтернативи вони можуть мати елементи безпеки на надрукованих картах. На картах можуть бути такі елементи: голограми, підписи, фотографії, захисні візерунки, лазерне гравіювання та інше.

Флуоресцентний УФ-друк – це захисна функція, яку можна додати до попередньо надрукованих карт. Однак при використанні спеціального чорнила для струминного друку цю функцію можна додати у процесі індивідуального друку. У деяких типах друку замість струменевого чорнила може використовуватися флуоресцентний термотрансферний друк.

Розвиток технологій надав ще інші передові системи безпеки. Наприклад, малопотужні лазери можна використовуватиме для додавання металевого шару на карту. Ці шари дублюють фотографію, яка є на картці. Це додає додаткову безпеку для користувача.

Друк зображень і текстів на пластикових картах

У той час як для фотографічних частин потрібне зображення високої якості з безперервним тоном, текст вимагає друку з високою роздільною здатністю та високою якістю. Зазвичай це досягається шляхом поєднання чорних панелей на основі смоли зі стрічками CMY на основі барвника.

Щоб зробити вибір серед різних технологій друку, необхідно розуміти вимоги ринку, на який вона розрахована. Відповідно, необхідно враховувати такі фактори, як довговічність, безпека, вартість тощо.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top