Ланцюги: які бувають типи і для чого вони використовуються?

Ланцюги: які бувають типи і для чого вони використовуються?

Ланцюг являє собою серію металевих ланок, з’єднаних разом, щоб утворити гнучкий з’єднувач. Зазвичай ми бачимо стандартний ланцюжок ланок, який часто використовується для підйому, витягування або зв’язування різних предметів. Деякі з нас знають, що ланцюжки більш універсальні та мають ширший спектр застосувань, ніж ми думаємо.

У багатьох галузях промисловості використовуються різні типи ланцюгів для певного додатку чи мети. Часто спеціалізовані ланцюги знаходяться всередині машин та пристроїв поза увагою.

Типи ланцюгів

Ми розглянемо тут деякі типи ланцюгів та їх використання.

Круглі сталеві ланцюги

Круглий сталевий ланцюг – це тип ланцюга, який ми часто бачимо в будівельній та судноплавній галузях. Це ланцюги, пов’язані з підйомниками, кранами та якірами для човнів. Також такий тип найчастіше застосовується в домогосподарствах і купити їх можна, наприклад, в інтернет-магазині (https://xozmarket.com.ua/ru/takelazh/cepi).

Оскільки ці ланцюги допомагають передавати потужність та зусилля, їх конструкція та склад повинні бути міцними та здатними витримувати величезне тягове зусилля при переміщенні великих та важких вантажів. Фахівці додають, що крім довговічності, зносостійкість та корозійна стійкість також є життєво важливими якостями, які повинні мати побутові та промислові ланцюги. Ефективність та максимальний термін служби є важливими атрибутами, які необхідні галузям машинобудування чи будівництва.

Ланцюги є невід’ємними з’єднувачами і рухомими частинами в різних типах машин. Ось чому промислові сектори шукають товари високої якості, які допомагають їм бути продуктивнішими та економічнішими. Міцні та стійкі до корозії ланцюга потребують меншої кількості замін, що сприяє зниженню витрат компаній.

Роликові ланцюги

Роликовий ланцюг є найпоширенішим і широко використовуваним типом ланцюгів у галузях промисловості по всьому світу. Однією з його основних цілей є передача механічної енергії навантаження для ініціювання руху. Відмінності у розмірах шестерень та зірочок також роблять роликові ланцюги інструментом збільшення потужності роботи, що виробляється машинами.

Роликові ланцюги призначені для установки на різні зірочки для полегшення руху вантажу, тому ви можете часто бачити ці компоненти в парі. Ми часто бачимо, як ці ланцюги працюють на мотоциклах, тракторах, комбайнах та інших великих сільськогосподарських машинах. Подібно до круглих сталевих ланцюгів, роликові ланцюги мають високу номінальну вагу, великий діапазон міцності на розрив. З точки зору потужності роликові ланцюги можуть використовуватися в різних областях, пов’язаних з повторюваним підйомом і використанням конвеєра.

Конвеєрні ланцюги

Конвеєрні ланцюги працюють так само, як роликові ланцюги, але вони різняться за розміщенням навантаження. У роликових ланцюгах навантаження часто виникає або додається до протилежного кінця зірочки, безпосередньо з’єднаної з машиною. Це те, що ви зазвичай бачите у тому, як роликовий ланцюг допомагає повертати колесо мотоцикла..

У конвеєрних стрічках ланцюги, що полегшують їх рух, призначені для роботи з вантажами прямо на них. Це виражається в переміщенні ящиків, складальних деталей, піддонів та інших об’єктів з точки А в точку Б. В автомобільній та харчовій промисловості часто використовуються конвеєрні стрічки та механізми для збирання та пакування відповідно. Міцність та довговічність є загальними вимогами для всіх промислових ланцюгів, а конвеєрні ланцюги призначені для багаторазового транспортування важких предметів протягом тривалого часу.

Промислові та побутові ланцюги залишаться невід’ємними компонентами обладнання, що використовуються у різних галузях промисловості та домашнього господарства. Поки існує потреба у передачі енергії або транспортуванні важких предметів, ці ланцюги будуть використовуватися для забезпечення безперебійної та ефективної роботи підприємств або споживчого використання. У міру того, як галузі диверсифікуються в різні сектори, потреба у спеціалізованих ланцюжках для конкретних функцій спонукає виробників оновлювати конструкції своїх ланцюжків для більш ефективного використання. У майбутньому ми побачимо, що більше типів ланцюгів розроблятимуться для більш широкого застосування.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Нові оголошення

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top