Книги про бізнес допоможуть заробити більше грошей

Книги про бізнес допоможуть заробити більше грошей

Будемо відвертими, бізнес література цікавить більшість людей тому, що вони хочуть дізнатися, як заробити більше грошей. Давайте детальніше розглянемо зв’язок між звичками до читання та успіхом у бізнесі.

Важливо встановити реалістичні очікування, адже взаємозв’язок між читанням бізнес літератури та збільшенням доходу — це не математична формула. Кількість книг з бізнесу, які ви прочитаєте одна за одною, не збільшить ваш потенціал заробітку.

Швидше за все, існує сильна позитивна “кореляція” між читанням бізнес літератури та відповідним успіхом у бізнесі. Ця кореляція більшою мірою пов’язана зі здоровими звичками читання (наприклад, з тим, що ви читаєте, як ви обробляєте цю інформацію і як застосовуєте отримані знання) та з важливими супутніми перевагами цих звичок (наприклад, вплив на мислення, кмітливість і подальші дії).

Читання книг допоможе заробити більше грошей і досягти успіху в бізнесі

 • Ви навчитеся дієвим методам і стратегіям
  Чим більше ви читаєте бізнес літератури, тим більше ідей і стратегій ви зможете застосувати у своїй кар’єрі. Кожна книга запропонує вам різні точки зору та уроки з реальних життєвих ситуацій. Ви зберете практичні методи, які зможете відразу використовувати у своєму бізнесі. Крім того, ви також зможете вчитися на чужих помилках та уникати їх пасток, замість того, щоб навчатися всьому на власному гіркому досвіді.
 • Ви триматимете свою підсвідомість зосередженою на своїх цілях
  Часто читаючи про бізнес-стратегії, ви зможете зосередитись на цій темі. Це означає, що ваш мозок оброблятиме ідеї, навіть коли ви аєтеся іншими справами. У такому стані ви будете більш відкриті для натхнення та з більшою ймовірністю придумаєте власну блискучу ідею.
 • Ви розширите свій словниковий запас
  Зв’язок між великим словниковим запасом і високими заробітками очевидний. Чим більше ви читаєте, тим більшу кількість слів опановуєте. Коли у вас буде найкращий словниковий запас, ви зможете краще сформулювати свої думки, цілі та переконання. Ці покращені комунікативні навички допоможуть вам у багатьох ділових ситуаціях, від налагодження зв’язків до презентації та представлення ваших ідей.
 • Ви поліпшите свою пам’ять
  Було проведено багато досліджень про вплив діяльності, що стимулює мозок. Читання вважається одним із найкращих способів тримати розум у формі. Гарна пам’ять стане вам в нагоді як підприємцю в багатьох відношеннях. Це покращить вашу здатність спілкуватися з новими людьми, допоможе вам бути організованим і швидше вчитися.

Виробляйте та покращуйте свої звички читання бізнес-книжок

 • Читайте, використовуючи невеликі проміжки часу протягом дня
  Ви можете подумати, що у вас недостатньо часу для читання книг про бізнес. Але ви будете здивовані тим, як багато ви можете прочитати, наприклад, під час сніданку, дорогою на роботу або під час обідньої перерви. Читайте короткими уривками будь-де і коли завгодно!
 • Складіть план читання замість списку книг
  Коли ви почнете, у вас може виникнути спокуса скласти довгий список усіх бізнес-книг, які ви хочете прочитати. АЛЕ, не перевантажуйте себе. Якщо ваш список дуже великий і амбітний, це може спрацювати проти вас. Натомість складіть план – виберіть кілька книг, які можуть допомогти вам у досягненні ваших цілей, і встановіть графік, коли ви почнете та закінчите кожну книгу.
 • Читайте книги людей, яких ви знаєте та яким довіряєте
  Не обирайте бізнес-книги навмання. Натомість прочитайте праці своїх бізнес-героїв. Читайте книги людей, якими ви захоплюєтеся, щоб дізнатися, як вони опинилися там, де вони зараз. Потім прочитайте книги, які ваші герої згадують, коли їх запитують, ким вони захоплюються. Це може багато чого вас навчити.
 • Почніть створювати свою власну бібліотеку
  Полиця з книгами у вашому домі – чудове нагадування про читання. На відміну від романів, бізнес-книги створені для того, щоб на них часто посилалися. У вас під рукою буде багатий вибір,  тому ви завжди можете повернутися та прочитати відповідні розділи, коли це буде доречно.
Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Поиск

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top