Ліміти, терміни і обмеження на БізнесМаркет

Що таке ліміт розміщень?

Ліміт – це обмеження розміщення кількості оголошень на сайті БізнесМаркет.

Будь-якому Користувачу БізнесМаркет доступне розміщення на сайті 2-х безкоштовних після Реєстрації.

Якщо Користувачу необхідно розмістити більше пропозицій (або безкоштовні оголошення були видалені самостійно або через порушення Правил БізнесМаркет), то для публікації додаткових пропозицій необхідно придбати платний Пакет розміщень. Загальна кількість оголошень на сайті не обмежена.

Ліміт розміщень діє для всіх Користувачів однаково і не залежить від категорій пропозицій.

Ліміт розміщень діє з метою підвищення якості та актуальності інформації на сайті БізнесМаркет. Ліміти дозволяють мінімізувати кількість дублів пропозицій, підтримувати актуальність і унікальність інформації, полегшують і прискорюють пошук інформації для потенційних клієнтів і партнерів.

Якщо кількість розміщених пропозицій досягає ліміту, то при спробі додавання оголошення понад ліміт, ви побачите відповідне повідомлення і відбудеться переадресація на сторінку Пакетів послуг, де ви можете придбати додаткові розміщення.Ліміти, терміни і обмеження - Note vubor paketa

Повернутись до Інформації

Який термін показу і зберігання оголошення?

ТЕРМІН ПОКАЗУ

Просте оголошення, яке успішно пройшло модерацію і опубліковано на сервісі БізнесМаркет, доступне до перегляду та пошуку на сайті протягом 180 днів з моменту розміщення. Протягом цього періоду оголошення має статус “АКТИВНО” (див. в Профілі). По закінченню цього терміну пропозиція буде автоматично закрита.

Щоб уникнути закриття оголошення, можна скористатися послугою “Підняти в ТОП”, яка не тільки підіймає пропозицію у верх списку, але і подовжує показ оголошення на новий період в 180 днів з моменту активації послуги.

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

Після закінчення Терміну Показу статус оголошення автоматично змінюється на “ЗАКРИТО”, і воно не відображатиметься на сайті для інших Відвідувачів, крім Автора і Адміністратора. Термін зберігання закритого оголошення становить ще мінімум 90 днів, протягом яких Користувач може відновити показ оголошення на сайті за допомогою послуги “Підняти в ТОП”. Таким чином, загальний Термін Зберігання оголошення на сайті становить мінімум 270 днів. Після завершення цього періоду оголошення може бути видалено без можливості відновлення.

Про те, як відновити показ закритого оголошення, можна прочитати тут.

ЗМІНИ СТАТУСУ ОГОЛОШЕННЯ

Коли оголошення активно, Користувач може самостійно змінити статус пропозиції на “Закрито”, “Продано” або взагалі видалити з сервісу без можливості відновлення. При цьому, якщо Користувач змінить статус пропозиції на “Закрито” або “Продано”, вона перестає відображатися при пошуку на сайті, але залишається видимою.

Повернутись до Інформації

Як подовжити термін розміщення пропозиції?

Щоб подовжити термін показу АКТИВНОГО оголошення на сайті БізнесМаркет необхідно:

При цьому послуга «Підняти в ТОП» оновлює дату публікації до поточного моменту, і відповідно, закінчення терміну показу (180 днів) починається знову.

Про те, як відновити показ ЗАКРИТОГО оголошення, можна прочитати тут.

Повернутись до Інформації

Який термін дії Пакетів послуг?

Термін дії (Пакетний час) Пакетів послуг вказаний в характеристиках конкретного Пакета. Термін дії Пакета означає період часу, протягом якого з моменту покупки дійсні і можуть бути активовані послуги, що входять до Пакета.
Зверніть увагу: якщо Користувач не активував послугу (або не використав в повному обсязі) протягом зазначеного в Пакеті часу, вона автоматично «згорає» і стає недоступною. При цьому грошові кошти за платні послуги на інші оголошення не переносяться і не повертаються, а послуга вважається наданою.

Приклад №1: якщо Користувач придбав і активував 1-го травня Пакет розміщень на 5 додаткових оголошень з Пакетним часом 30 днів, то всі 5 пропозицій повинні бути розміщені в період з 1 до 31 травня. Якщо Користувач не розмістив всі 5 оголошень (або розмістив не всі з них), то після 30 днів, розміщення оголошень з цього Пакета стають недоступні.
Якщо придбав 1 травня, а активував, наприклад, 10 травня, то у Користувача залишається 20 днів на розміщення всіх пропозицій з Пакета.

Приклад №2: якщо Користувач придбав 1 травня послугу “Підняти в ТОП” з Пакетним часом 30 днів, але НЕ використав послугу протягом цих 30 днів, то послуга автоматично «згорає» і стає недоступною.

Зверніть увагу, що термін початку і закінчення дії послуги залежить не тільки від календарної дати, але і часу здійснення операції.

Після завершення терміна дії Пакета, оголошення залишаються активними до завершення загального терміна показу оголошень.

Зверніть увагу:

Пакетний час (термін дії Пакета/ів) не є терміном показу оголошення. Пакетний час означає період, протягом якого може бути активована придбана послуга.

Пакетний час може додаватися. Тобто якщо Користувач придбає декілька Пакетів послуг, в кожному з яких зазначений свій Пакетний час, то період використання послуг, що входять в ці Пакети, сумується.

Побачити доступні послуги та термін, до якого їх можна використовувати, можна в Профілі Користувача:

Ліміти, терміни і обмеження - Paketnoe vremya i dostupnye uslugi 1

Повернутись до Інформації

Top