Бізнес-ідеї в 2021 році

Бізнес-ідеї в 2021 році

Після того, як в 2020 році бізнес здригнувся від пандемії коронавірусу, не можна не враховувати нові сучасні реалії при виборі напрямку діяльності власної справи. Якщо раніше можна було зробити акцент на прогресивні ідеї та технології, популярні за кордоном, то зараз доводиться відштовхуватися від нових реалій ведення бізнесу, а також його рентабельності та прибутковості навіть в найбільш кризові часи.

Особливості вибору бізнес ідей у 2021 році

Базові принципи у підприємницькій сфері залишилися незмінні – люди все також люблять їжу, розваги та новий одяг. Тому за відсутністю ідей варто звернути увагу на ці напрямки, в особливості на сферу доставки готової їжі. При цьому додаються нові сфери та умови ведення бізнесу, які раніше враховувалися не в першу чергу – це можливість роботи в умовах обмежень, попит серед широких верств населення та швидкий запуск. Кращим рішенням для бізнесменів новачків стане франшиза – купити набагато простіше, ніж починати все з нуля та ризикувати в такий складний час.

Бізнес ідеї 2021

1. Лабораторія аналізів

Складно не оцінити зліт попиту на аналізи, особливо в умовах пандемії, коли люди вкрай стурбовані своїм здоров’ям. Бізнес ідея з відкриття лабораторії по франшизі зараз як ніколи актуальна, особливо в невеликих містах, де відсутня висока конкуренція, а мешканцям доводиться їздити в більш великі населені пункти для здачі пакетів аналізів.

З огляду на те, що сучасна українська медицина в особі державних медустанов не може надати повний спектр лабораторних досліджень, людей направляють в приватні лабораторії, що надають повний комплекс послуг. Франшизу для лабораторій аналізів пропонують такі великі компанії як INVITRO або CSD, що надають повноцінну основу у вигляді матеріально-технічної бази для роботи з аналізами.

2. Дитячі освітні установи

В умовах карантину дітям доводиться навчатися вдома і не завжди якість освітніх послуг при цьому знаходиться на високому рівні. Цікаві, сучасні та інтерактивні центри освіти дітей стають дедалі популярнішими від мовних шкіл для дошкільнят, до центрів підготовки до ЗНО для випускників. Купити франшизу в даній галузі пропонують такі відомі компанії як MINIBOSS BUSINESS SCHOOL, що спеціалізується на бізнес-освіті дітей, або ж ZNOUA, яка готує школярів до здачі іспитів.

3. Магазин суші

Традиційно саме громадське харчування вважають одним з найбільш великих і прибуткових сегментів у франчайзингу. Навіть в умовах пандемії попит на японську кухню не падає, а формат ведення бізнесу з доставки або самовивозу готової їжі дозволяє відповідати вимогам епідеміологічного контролю. Простежити неймовірну успішність такої можна на прикладі суші-магазину BUDUSUSHi.

Що можна сказати про суші та роли? Ніхто не може посперечатися з тим, що вони затребувані та популярні. Особливо в 2021 році, коли багато людей не можуть відвідати улюблені заклади, але при цьому хочуть побалувати себе смачною та якісною їжею ресторанного рівня. Самовивіз і доставка суші – це вірний супутник будь-якого свята, а скільки людей – стільки і свят. Суші замовляють на дні народження, річниці, а в загальноприйняті свята доставка приносить в кілька разів більше прибутку.

Готова BUDUSUSHi дозволила запустити 17 нових точок під час кризи. Сильний пророблений маркетинг, повністю налагоджені бізнес-процеси та низький розмір інвестицій дозволяють запустити власну справу навіть без досвіду в даній сфері. Продаж готових страв, зокрема суші та ролів, навіть в умовах жорстких карантинних обмежень стабільно приносить прибуток і окуповує себе вже через 8 місяців.

Скляров Ігор
Директор по франчайзингу мережі BUDUSUSHi

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top