Бізнес в карантин

Бізнес в карантин

«Алло, здрастуйте! Я хочу у вас замовити … » – саме ця фраза стає справжнім порятунком для багатьох кафе та ресторанів у період пандемії коронавірусу, коли всі заклади громадського харчування постійно закриваються на карантин. Саме доставка готової їжі дозволяє малому та середньому бізнесу залишатися на плаву. Вести бізнес в карантин – непросте завдання для багатьох підприємців. Але що робити тим, хто хоче запустити свою справу в такий непростий час і максимально захиститися від ризиків? Рішення є – бізнес франшиза в популярній і прибутковій сфері, яка функціонує навіть в умовах карантину.

Актуальність франчайзингу в карантин

Франчайзинг вже давно визнано найбільш простою і зручною моделлю для запуску малого або середнього бізнесу. Франшиза, купити яку можна в найбільш перспективній сфері для певного населеного пункту, дає можливість підприємцям зменшити ризики до мінімуму і дати швидкий старт новій справі. Власнику бізнесу, що працює за франшизою, не потрібно замислюватися про створення власної справи з нуля, а також вкладати великі суми в аналіз затребуваності та рентабельності пропонованого продукту або послуги на ринку. Про все це, а також про маркетинг і оптимізацію бізнес-процесів подбає франчайзер.

Під час карантину, коли всі заклади громадського харчування закриті, найбільш вигідним, доцільним і прибутковим рішенням стає відкриття доставки готової їжі. Коли люди не можуть відвідати улюблені місця, повеселитися або зустрітися у великих компаніях, а всі веселощі обмежуються походом в магазин, так важливо дати їм те, що допоможе зробити простий сірий день на самоізоляції святом. І тут дуже доречною виявляється японська кухня – її люблять практично всі. Традиція замовити суші вже глибоко вкоренилася серед різних верств населення, які обирають японську кухню як в звичайні дні, так і в свята особливо.

Мало хто замовляє додому пасту карбонара або салат цезар, які в боксах для їжі виглядають не так ефектно, як в ресторані, через що втрачається задоволення від трапези. Суші та роли ж завжди виглядають ідеально і радують не тільки відмінним смаком, але і естетичною привабливістю, що дозволяє їм прикрасити будь-яке свято. Можна зробити висновок, що доставка готових страв японської кухні – це неймовірно затребувана і окупна бізнес ідея, яка виживе навіть в карантин.

Куплю магазин суші недорого

Актуальний франчайзинг в галузі громадського харчування – це магазини суші, що працюють на виніс у форматі Take Away і з доставкою по місту. Успішність такої бізнес-ідеї можна простежити на прикладі української мережі суші-магазинів BUDUSUSHi. За період карантинів під франшизою мережі відкрилося 17 нових точок, які з перших днів запуску почали активно працювати і заробляти, завдяки налагодженій і продуманій бізнес-моделі франчайзера. Купити франшизу суші-магазину може будь-який підприємець, навіть без досвіду в даній сфері діяльності, адже BUDUSUSHi – це готовий упакований бізнес, повністю орієнтований на клієнта.

Франшиза суші-магазину навіть при карантинних обмеженнях дозволяє заробляти, не зупиняючи роботу точки. Стійкість до бізнес-криз, продумана маркетингова стратегія, низький розмір інвестицій – все це дозволяє не перейматись про те, що справа «прогорить» в карантин. Навіть за умови того, що Україну очікують нові хвилі коронавірусу та жорсткі локдауни, спираючись на прогнози, статистичні дані та досвід вже існуючих закладів BUDUSUSHi, можна стверджувати, що суші-магазин буде затребуваний і окупить себе набагато швидше, ніж інші сфери в сегменті громадського харчування.

Скляров Ігор
Директор по франчайзингу мережі BUDUSUSHi

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top