Найпопулярніші франшизи – Україна – 2020/2021/2022

Найпопулярніші франшизи – Україна – 2020/2021/2022

Найпопулярніші франшизи – Україна – 2020/2021/2022 -

Коли людина замислюється, з чого розпочати бізнес, і розглядає варіант купівлі компанії у форматі готового бізнесу, у неї часто виникає питання – які найпопулярніші існують на ринку?

Такий інтерес легко пояснюється тим, що будь-який підприємець віддає перевагу купити готовий бізнес, який зможе одразу приносити дохід. Тому цілком очевидно, що насамперед потенційні франчайзі дивляться Каталог франшиз і шукають прибутковий «», що має популярність і позитивну репутацію. Давайте разом розглянемо, які популярні франшизи є в Україні та світі. А також, на що варто звернути увагу, обираючи у 2022-му році.

Популярні франшизи в Україні та світі

Одна зі складнощів при визначенні популярності того чи іншого виду бізнесу полягає в тому, яку методологію використовувати. Складаючи Список франшиз в Україні, ми вже згадували, що на ринку відсутні не лише єдині стандарти та критерії оцінки, а й навіть загальний перелік франчайзингових компаній.

В інтернеті можна знайти різні рейтинги та огляди, в яких перераховуються найкращі франшизи. Але проблема в тому, що вони часто складаються за окремими критеріями: кількістю відкритих або діючих точок, вартості паушального внеску, загального обсягу інвестицій, операційних показників і так далі… А для об’єктивної картини необхідний комплексний підхід. Наприклад, впливовий американський журнал Entrepreneur, який щорічно публікує рейтинг 500 найкращих франшиз у світі, використовує 150 критеріїв оцінки.

Про що це говорить? Що насправді, визначити «най-най» популярнішу чи найкращу франшизу не так просто. Різні напрямки бізнесу матимуть різну привабливість не тільки для інвесторів, але й для кінцевих клієнтів. Одним підприємцям подобається вести бізнес у сфері послуг, іншим – у сфері торгівлі, третім – у виробництві тощо. Таким чином, самі поняття “популярної” або “кращої” франшизи мають досить умовний характер.

При цьому значну роль відіграє сума необхідних інвестицій. Далеко не завжди «популярна» означає доступна чи наймасовіша. Лише два приклади для ілюстрації. Кількість відкритих відділень «Нової пошти» за моделлю франчайзингу налічує понад 1100 точок. Але це не робить її автоматично «найкращою» франшизою в Україні. А кількість ресторанів МакДональдс (McDonald’s) у нашій країні не дотягує навіть до сотні. Однак, практично кожному відомо, що це найпопулярніша франшиза у світі (але при цьому не найбільша партнерська мережа). І розмір інвестицій у ці дві франшизи відрізнятиметься у десятки разів.

Найпопулярніші франшизи – Україна – 2020/2021/2022 - Top500 franshiz 2019 entrepreneur

Кращі франшизи у світі: ТОП500 за версією Entrepreneur (2019)

Безумовним лідером світового франчайзингу вже котрий рік продовжує залишатися громадське харчування, зокрема, фастфуди. Загалом, сегмент компаній, пов’язаних з харчуванням, ає 24% від усіх франчайзерів у рейтингу ТОП500. Проте у ТОП10 присутні й представники інших сегментів бізнесу, як, наприклад, торгівля та сфера послуг.

При цьому можна відзначити зростання позицій у рейтингу ТОП50, порівняно з попередніми роками, таких комерційних напрямків: непродовольчий роздріб, навчальні центри, а також франшизи фітнес-центрів.

ТОП10 кращих франшиз у світі за 2019 рік – рейтинг Entrepreneur

На думку цього авторитетного американського журналу, перші рядки рейтингу посідають такі популярні франчайзингові мережі:

 1. McDonald’s (Американська корпорація, яка працює у сфері громадського харчування. До 2010 року найбільша у світі мережа ресторанів швидкого харчування, що працює за системою франчайзингу. На кінець 2018 року під торговою маркою McDonald’s працювало 37 855 ресторанів, з них 35 085 на правах франчайзингу.)
 2. Dunkin (Американська мережа кав’ярень з пончиками, одна з мереж компанії Dunkin’ Brands. Представлена більш ніж 12 тис. точками у 45 країнах, понад 7 тис. точок знаходиться на території США та більш ніж 4 тис. в інших країнах світу.)
 3. Sonic Drive-In (Американський оператор фастфуду за принципом Drive-In. Станом на 27 серпня 2018 року 3 606 ресторанів Sonic розташовані в 45 штатах США. Компанія відома тим, що використовує автомати Carhops та обслуговування на роликах.)
 4. Taco Bell (Американська мережа ресторанів швидкого харчування та дочірня компанія з Yum! Brands, Inc. У ресторанах подають різноманітні мексиканські страви, у тому числі тако, буріто, кесадилья та начос.)
 5. UPS Store (Є найбільшим у світі франчайзером роздрібних, поштових, поліграфічних і бізнес-сервісних центрів. Сьогодні в США, Пуерто-Ріко та Канаді налічується понад 5000 магазинів The UPS Store.)
 6. Culver’s (Приватна мережа ресторанів швидкого харчування, яка працює переважно на Середньому Заході США. Мережа найбільш відома своїми “бургерами” та замороженим заварним кремом, але також пропонує сирки, курку, рибу та салати.)
 7. Planet Fitness (Американський франчайзер і оператор фітнес-центрів, базується в Хемптоні, штат Нью-Гемпшир. Компанія повідомляє, що має 1859 клубів, що робить її однією з найбільших франшиз фітнес-клубів за кількістю членів і місць. Існують точки по всій території Сполучених Штатів, а також в інших країнах, таких як Канада, Домініканська Республіка, Панама та Мексика. У 2019 році франшиза розширилася до Австралії.)
 8. Great Clips (Франшиза для перукарень з понад 4100 точками у Сполучених Штатах і Канаді. Штаб-квартира знаходиться в Міннеаполісі, штат Міннесота.)
 9. Jersey Mike’s Subs (Американська мережа “submarine sandwich” зі штаб-квартирою в Манасквані, штат Нью-Джерсі.)
 10. 7-Eleven Inc. (Японсько-американська міжнародна мережа магазинів зі штаб-квартирою в Далласі, штат Техас. Мережа була заснована у 1927 році. З 1928 по 1946 вона називалася Tote’m Stores. Після того, як 70% компанії було придбано японською дочірньою компанією Ito-Yokado у 1991 році, вона була реорганізована як дочірня компанія Seven-Eleven Japan Co., Ltd у 2005 році. Станом на червень 2019 року 7-Eleven надає франшизи та ліцензує 68 236 магазинів у 17 країнах.)

Дізнатись актуальний рейтинг 500 світових франчайзингових компаній у 2021 році можна на сайті Entrepreneur.

Відомі та популярні франшизи в Україні

На відміну від світових рейтингів, ситуація з визначенням популярних франшиз в Україні поки що залишає бажати кращого. З одного боку, ринок франчайзингу в нашій країні порівняно молодий і ще проходить стадію формування. А з іншого, дається взнаки відсутність загальновизнаного незалежного “арбітра”, який міг би скласти всеосяжний, а головне – об’єктивний рейтинг кращих франшиз в Україні.

Принаймні, нам не вдалося знайти загальний всеукраїнський рейтинг чи огляд ринку франчайзингу за 2019-2022 рік, подібний до списку журналу Entrepreneur. У кращому випадку, трапляються поодинокі публікації або витяги з Каталогів готового бізнесу, які представлені в Україні.

Причин тому багато. І більшість із них ми докладно розглядали у статті, коли готували Список франшиз в Україні. Коротко повторимося, що для складання масштабного, об’єктивного та повного рейтингу франшиз в Україні, глобально необхідна наявність двох факторів:

 1. Незалежне аналітичне агентство чи спеціалізований торговий майданчик, які зможуть розробити відповідну методику оцінки та провести дослідження (між іншим, таке завдання, якщо його робити професійно, буде досить дорогим процесом).
 2. Активна участь і бажання самих франчайзерів.

При цьому, якісний результат буде лише при поєднанні обох складових. Окремо такі проекти просто не працюють.

І початковим кроком формування бази кандидатів для подальшого складання рейтингів може стати створення загального переліку франчайзингових компаній в Україні. Для цього пропонує франчайзерам стати учасниками Нового Каталогу Франшиз України.

Але це все, так би мовити, “внутрішня кухня” ринку франчайзингу. А що ж робити підприємцям, котрі хочуть купити готовий бізнес у 2022 році? Як дізнатися, які найпопулярніші франшизи є в Україні?

На даний момент єдиним способом є тільки самостійний збір інформації. Потенційному франчайзі необхідно самому визначати привабливість того чи іншого варіанту “бізнесу під ключ”, використовуючи існуючі в Україні Каталоги готового бізнесу.

Найпопулярніші франшизи – Україна – 2020/2021/2022 - Top franshiz ukrainy 2019 2020

Популярні франшизи України за версією БізнесМаркет (2021/2022)

Щоб якоюсь мірою полегшити підприємцям завдання, БізнесМаркет представляє перелік франшиз, які, на нашу думку, вже мають відомість і популярність в Україні. Одразу хочемо зазначити, що список не є професійним рейтингом, і ми ніяк не ранжували представлені бренди за категоріями. А також не аналізували фінансові показники бізнесу.

Франшизи, які ми включили до цього переліку, це суб’єктивне бачення відомості та популярності існуючих франчайзингових мереж на основі частоти згадування у різних інформаційних ресурсах у 2021-2022 році. Якщо, на вашу думку, ми когось незаслужено пропустили, напишіть, будь ласка, у коментарях, які ще франшизи гідні зайняти місце в даному списку. БізнесМаркет завжди відкритий до діалогу, і ми готові надати ресурси нашого торгового майданчика для тих брендів, які зацікавлені бути представленими у Списку популярних франшиз України.

ТОП популярних франшиз України:
 • Good Beer

  Франшиза спеціалізованих магазинів розливного пива та пабів. Бізнес під ключ із строком окупності 2-3 місяці (в сезон). Безкоштовно надається пивне обладнання, . Забезпечується фірмова продукція торгової марки (пакети, футболки тощо). «Good Beer» — прибутковий бізнес, який не вимагає великих вкладень і окупається в короткі строки. Мережа налічує 190 партнерів по всій Україні.

 • GRILL PUB

  Міжнародна мережа гриль-ресторанів представлена у двох форматах: стаціонарні заклади та точки типу фуд-корт у ТЦ. Одна з особливостей закладів мережі – це відкритий гриль-барбекю, який працює на натуральному вугіллі і знаходиться безпосередньо в залі. До мережі входить 20 закладів, які працюють за франшизою.

 • Pizza & Grill Magnum

  Новий франчайзинговий проект успішної ресторанної компанії України – GRILL PUB. Концепція проекту розрахована на широку аудиторію та поєднує в собі затребуване меню.

 • Франс.уа

  Національна українська мережа торгових точок і булочних кав’ярень-пекарень із продажу високоякісної традиційної французької випічки. Понад 100 закладів на всій території України.

 • Сімейна пекарня

  Ще один проект від авторів Франс.уа. Успішний всеукраїнський бренд, під яким відкрито понад 150 підприємств. В асортименті понад 50 найменувань випічки за доступною ціною. Додатковий заробіток від продажу кави.

 • Aroma Kava

  Мережа кав’ярень, що працює у понад 45 містах України та надає широкий вибір кавових напоїв, десертів і сендвічів за доступною ціною.

 • Еко Лавка

  Мережа магазинів, спеціалізованих на реалізації натуральної та екологічно чистої продукції, яка вирощується та виробляється на фермерських господарствах. Відкрито понад 100 точок в Україні.

 • Pizza Celentano Ristorante

  Перша та найбільша мережа піцерій в Україні. Понад 140 ресторанів, об’єднаних загальною концепцією та ціновою політикою.

 • Salateira

  Міжнародна мережа fast-healthy ресторанів із принципом вільного вибору інгредієнтів та унікальною можливістю комбінувати продукти на свій смак. До мережі Salateira входять 16 ресторанів, з яких 11 закладів в Україні та 3 за кордоном.

 • FORNETTI

  В Україні мережа франчайзингу представлена 550 пекарнями різних форматів, через які щомісяця продається 250 000 кг листкової випічки.

 • MAFIA

  Широко відома мережа ресторанів японської та італійської кухні, а також караоке. Крім цього, у межах франчайзингової моделі пропонується налагоджений бізнес доставки.

 • Freshline

  Національна мережа сендвіч-барів. На кінець 2019 року до мережі входить 43 точки (з них відкриті за франшизою 19). Основний продукт FreshLine — це сендвічі та салати. Хліб для сендвічів випікається за ексклюзивною італійською технологією на власному виробництві.

 • Lviv Croissants

  Львівський концепт закладу швидкого харчування з асортиментом свіжоспечених круасанів, виготовлених виключно з натуральних інгредієнтів. Відпрацьована бізнес-модель представлена у 38 містах України.

 • НАШ КРАЙ

  Франшиза мережі супермаркетів. Магазини партнерів-франчайзі представлені у 130 містах України. Декілька форматів торгових точок.

 • KARTOFAN

  Франчайзингова мережа фастфуду з продажу бельгійської картоплі фрі та хот-догів. Пакети франшизи під різний бюджет і формат бізнесу (кіоск, кафе, фуд-корт).

 • Грузинський хліб

  Прибутковий найбільшої мережі закладів грузинської випічки в Україні. Пекарні мережі вже з’явилися у містах України та Польщі, і наразі налічують 39 точок.

 • Львівська Майстерня Шоколаду

  Створення шоколадних виробів ручної роботи. На сьогодні Львівська Майстерня Шоколаду представлена 49 закладами у 24 містах України. Мережа також активно розвивається за кордоном.

 • Novus

  Одна з найбільших в Україні мереж супермаркетів. До мережі входить 38 магазинів. Обсяг інвестицій починається від 40 000$ і залежить від формату торгової точки.

 • Columbia / Weekender / Спортландія

  Три види франшиз від одного франчайзера – компанії «SPORTMASTER», які охоплюють сегменти одягу та взуття для активного відпочинку, а також спортивний інвентар.

 • ANDRE TAN

  Франшиза магазинів дизайнерського одягу від відомого модельєра Андре Тан. На сьогоднішній день на території України відкрито 50 магазинів, з них 32 жіночих, 7 чоловічих, 7 дитячих і 4 мультибрендових.

 • СОНАТА

  Мережа агентств у сфері туризму, підбору персоналу, стажування за кордоном, візової підтримки та супутніх послуг. Однією з головних переваг є мінімальні стартові інвестиції.

 • Tez Tour

  Одна з найвідоміших і найбільших туристичних компаній Східної Європи. Офіси партнерів присутні практично в усіх великих містах України.

 • Helen Doron English

  Широко розкручена франшиза мережі курсів англійської мови та освіти. Бренд “Англійська Хелен Дорон” є одним з лідерів франчайзингу в галузі дошкільної та позашкільної освіти.

 • Ін Тайм

  Одна з найбільших логістичних компаній України зі своєю розвиненою мережею відділень і поштоматів на всій території країни. Партнерські відділення становлять 342 точки.

 • Нова Пошта

  Лідер українського ринку логістики та поштових перевезень. Сьогодні відділення Нової пошти можна зустріти практично у кожному населеному пункті країни, а франчайзингова мережа представлена понад 1100 точками.

 • KIMS

  Найбільша в Україні мережа хімчисток і пралень. У мережу входить 86 точок (50 власних і 36 за франчайзингом). Обсяг необхідних інвестицій починається від 80 000$.

 • Planet-Shop

  З кожним роком онлайн бізнес займає дедалі більшу частку на ринку. Компанія Planet-Shop займається продажем молодіжного одягу та взуття з 2013 року. І на даний момент заявляє про понад 65 партнерів в Україні. Для партнерів пропонується повний пакет франшизи для бізнесу в інтернеті.

 • Ломбард “CASHBOX”

  Франшиза ломбарда 3 в 1: Обмін валют, Ломбард і Мікро-ування. CASHBOX – це бізнес конструктор. Ви самі обираєте напрямок бізнесу, який плануєте розвивати. Ви можете обрати один або декілька напрямків. Наприклад, спочатку відкрити ломбард, а згодом підключити можливість кредитування без застави чи відкрити обмін валют.

 • RE/MAX

  Світовий лідер із продажу нерухомості. Мережа RE/MAX об’єднує понад 100 000 професійних агентів у всьому світі. Бізнес-модель доступна і для українських франчайзі.

 • АВТОЗАПЧАСТИНИ 24

  Готовий бізнес із продажу автозапчастин на всі типи транспорту та інформаційних послуг. Термінал Автозапчастини 24 визнаний одним із найкращих за версією ATS (Auto Tech Service) у 2019 році. Термінали самообслуговування Автозапчастини24 – це найбільша online платформа в Україні та Європі.


Таким чином, у нас утворився своєрідний ТОП30 популярних франшиз України. Звичайно, кількість відомих франчайзингових мереж набагато більша. Але ми намагалися охопити ті, які не тільки вже мають популярність, але й мають широке охоплення на ринку.

Слід зазначити, що останнім часом, окрім традиційних напрямків франчайзингу (громадське харчування та офлайн-торгівля), активно стали розвиватися франшизи у сфері інтернет-бізнесу, спортивних клубів, навчальних центрів і різноманітних побутових послуг. Можна припустити, що вже на початку 2020-х років ці види бізнесу також будуть масово представлені в ТОП кращих українських франшиз.

Найпопулярніші франшизи – Україна – 2020/2021/2022 - Novyy katalog franshiz biznesmarket

Як підприємцю обрати кращу франшизу в Україні у 2021-му році?

Ми вже згадували вище, що насправді поняття “краща франшиза” – це не більше, ніж умовність. Тим більше, що щороку цей список змінюватиметься, і вже у 2022-2023 році ми, напевно, побачимо нових учасників. Звичайно, різні існуючі рейтинги можуть дати певне уявлення про те, які бренди та види комерційної діяльності знаходяться в тренді та користуються популярністю. Але підприємцю завжди необхідно пам’ятати, що це лише його вибір і рішення, який готовий бізнес купити.

Процес вибору бізнесу для купівлі певною мірою схожий з визначенням перспективної бізнес-ідеї. Наприклад, основний висновок, який ми хотіли донести до читачів у статті Найуспішніші бізнес-ідеї, це те, що потрібно спиратися не на сторонню думку, а шукати саме “свою” ідею.

Так і з підбором, яку , підприємцю, насамперед, потрібно шукати “СВІЙ” бізнес. Тобто той, який найкраще підходитиме за характером, рівнем компетенцій, фінансовими можливостями тощо.

Алгоритм пошуку готового бізнесу коротко виглядає так:
 • визначитися із загальною сферою бізнесу (торгівля, послуги, виробництво та ін.)
 • конкретизувати вид діяльності (магазин, ресторан, салон краси тощо)
 • скласти бюджет і план своїх фінансових можливостей (при цьому слід не забувати, що навіть готовий бізнес може не приносити прибуток одразу. Тому потрібно мати певну “фінансову подушку” на перший час (хоча б на рік), доки бізнес почне забезпечувати дохід.)
 • проаналізувати та об’єктивно оцінити свої знання та навички (будь-яким бізнесом потрібно займатися, і для цього потрібний певний рівень компетенції. Від цього залежить рівень складності та розмір бізнесу, яким ви зможете керувати.)
 • скласти загальний список пропозицій франчайзерів у вибраній сфері (ось тут, якраз, можуть виявитися корисними існуючі Каталоги готового бізнесу та рейтинги франшиз. Але підприємцю важливо пам’ятати – це лише інформація. Аналізувати, рахувати та перевіряти потрібно все самому.)
 • із загального списку відібрати 2-3 найбільш вигідні франшизи (так, це дуже великий обсяг підготовчої роботи. Потрібно уважно та ретельно проаналізувати та порівняти всі важливі параметри пропозицій. Але саме від якості виконання цього завдання залежить кінцевий результат.)
 • безпосередньо поспілкуватися з кожним із 2-3 кандидатів (необхідно ретельно вивчити всі нюанси та особливості пропонуємої франшизи. Пам’ятайте, що на відміну від власної справи, у бізнесі за франчайзингом підприємець дуже у багатьох ситуаціях сильно залежить від власника бренду. Тому перш, ніж підписувати документи про купівлю готового бізнесу, ви повинні бути на всі 100% впевнені у майбутньому партнері.)
 • обов’язково поспілкуватися з діючими франчайзі (будь-який продавець бізнесу буде схильний прикрашати свою пропозицію. Те, що не скаже вам франчайзер, можна дізнатися із спілкування з тими, хто вже купив франшизу. Також, не зайвим буде пошукати відгуки про франшизи на різних сайтах для бізнесу.)
 • особисто ознайомитись з операційною діяльністю (багато франчайзерів самі надають можливість так званого “тестового” знайомства з франшизою, коли підприємець може якийсь час подивитися на бізнес “зсередини”. Цю можливість потрібно обов’язково використовувати, щоб відчути наскільки це “ваш” бізнес і чи дійсно підходить за всіма параметрами.)
 • провести юридичний аудит договору та інших документів, пов’язаних із купівлею (враховуючи, що законодавство України у сфері франчайзингу не формалізоване, то ця рекомендація далеко не зайва. Ще до ухвалення остаточного рішення, буде корисним залучити професійних юристів для аналізу всіх документів, пов’язаних із купівлею франшизи.)

Ось приблизно так виглядає мінімальний перелік дій, які необхідно виконати покупцю готового бізнесу.

На практиці, кількість ітерацій буде значно більшою. Оскільки далеко не факт, що після детального ознайомлення з конкретною франшизою, у підприємця не зміниться рішення. І в цьому випадку багато кроків доведеться проходити заново. Але – це зовсім не та ситуація, де потрібно поспішати та приймати необдумані рішення.

Щоб обраний варіант готового бізнесу став справді “кращою франшизою” для окремо взятого підприємця, необхідне поєднання дуже багатьох факторів. І, щоб досягти цього результату, необхідно самому докладати багато зусиль. Навіть найвигідніший і найпопулярніший готовий бізнес не є 100% гарантією успіху. Комерція все одно завжди залишається діяльністю на свій страх і ризик.

Висновок

Пошук і вибір франшизи вимагають від підприємця значних зусиль. Але багато залежить і від франчайзерів. Якість, інформативність, зовнішній вигляд і зміст комерційної пропозиції відіграють дуже велику роль. Конкуренція серед франчайзингових мереж за покупця лише посилюватиметься з кожним роком. Щоб щороку відповідати званню найкращої або найпопулярнішої франшизи та привертати увагу нових партнерів, брендам необхідно застосовувати сучасні способи подання інформації.

БізнесМаркет пропонує франчайзерам використовувати новий та ефективний формат подання франшиз в інтернеті. Для цього ми нещодавно запустили Новий Каталог Франшиз у вигляді лендінгів для брендів. Такий спосіб дозволяє показати всі індивідуальні переваги франшизи та дає більш гнучкі інструменти для продажу бізнесу. Запрошуємо всіх франчайзерів в Україні приєднатися до торгового майданчика БізнесМаркет і нагадуємо, що розмістити франшизу на сайті можна не тільки платно в Каталозі, але й безкоштовно на Дошці оголошень для бізнесу.


Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Поиск

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top