Різниця між звичайними кредитами для бізнесу і мікропозиками

Різниця між звичайними кредитами для бізнесу і мікропозиками

Визначити правильний інструмент для фінансування бізнесу – виснажлива задача. Існує безліч можливостей фінансування підприємницької діяльності та приватних позик, в тому числі небанківські фінансові фонди, традиційні банки, державні схеми і пайове фінансування, P2P-ування, онлайн-кредити тощо.

Бізнес-позики є найбільш переважним варіантом для підприємців через простоту і доступність. Фінансовий сектор, який включає як банківські, так і небанківські установи, обслуговує економічні потреби підприємців за допомогою цих бізнес-ів і мікропозик.

Однак важливо визначити найбільш відповідний кредит для вашого бізнесу і вивчити плюси і мінуси як кредитів для бізнесу, так і мікропозик, перш ніж використовувати їх. Ось основні відмінності між ними, які допоможуть вам прийняти правильне рішення:

Суми позики

Одна з ключових відмінностей між звичайними бізнес-кредитами і мікропозик – це сума кредиту, яку можна взяти в борг. Мікропозики, наприклад, таких популярних компаній, як Moneyveo или CCLoan зазвичай являють собою невелику суму позики (до 30 тисяч гривень), тоді як позики для бізнесу можуть варіюватися від невеликої суми (наприклад, до 150 тис. гривень в БізнесПозика) на короткий термін до великої суми позики на тривалий термін (до 500 000 грн в банках “Кредит Дніпро” або IdeaBank.)

Залежно від мети і вимог, підприємці також можуть скористатися бізнес-ми до 100 тисяч гривень за допомогою кредитних ліній на банківських картах з привабливими варіантами виплат.

Процентні ставки

Ще одна відмінність між ними – процентна ставка, що стягується кредитором. Кредитори мікропозик зазвичай стягують вищі процентні ставки в порівнянні зі звичайними бізнес-кредитами, що надаються банківськими та небанківськими фінансовими установами. Таким чином, звичайні бізнес-позики більш зручні та доступні для підприємців.

Кредити та Позики - підбір і порівняння

Строк кредиту

Як ми знаємо, мікропозики – це невеликі позики з високою відсотковою ставкою, строк їх позики коротший в порівнянні з традиційними ми для бізнесу. Оскільки більшість кредиторів мікропозик є некомерційними організаціями, вони повинні в короткі терміни зібрати кошти для організації.

Це означає, що підприємствам необхідно створити достатньо капіталу для погашення кредитів в короткі строки, якщо вони оберуть мікропозики. З іншого боку, бізнес-позики мають гнучкий строк, на якому ви можете налаштувати термін виплати на свій розсуд.

Особливості позики

Ще одна велика різниця між мікропозиками і звичайними бізнес-позиками – це особливості позики і кінцеві вигоди. У той час як бізнес-позики повинні використовуватися для конкретних цілей, суми позички мікропозик можуть направлятися на будь-які цілі підприємця або приватної особи.

Крім того, бізнес-позики, що надаються банками або фінансовими фондами, мають привабливі функції, такі як кредитні лінії, при яких вам встановлюється певний ліміт позики на певний термін. Ці позики, як правило, є беззаставними і мають гнучкі варіанти погашення, відповідні економічним коливанням вашого бізнесу.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Нові оголошення

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top