Сучасний побут немислимий без пральної машини. Прання руками давно залишилося в минулому, тому, в разі несправності домашнього помічника вдома починається справжня паніка. Не завжди є можливість одразу замінити або усунути несправність.
Така техніка-автомат має непростий набір вузлів. Вихід з ладу будь-якої деталі агрегату – звичайна історія для несправності всього апарату, і завдання умільця полягає в тому, щоб виявити вузол, що став непридатним.
Найосновніші вузли в такій техніці:
- Насос
- Приводний ремінь
- Фільтр
- Термодатчик
- ТЕН
- Плата керування
- Забиті патрубки
Увесь ремонт пральної машини в Одесі зводиться до виявлення і заміни несправної деталі. Ніякими спеціальними навичками тут володіти немає необхідності. Ось приблизний набір, який може знадобитися для розбирання та заміни несправності в агрегаті:
- Гайковий ключ
- Кліщі
- Плоскогубці
- Викрутка
- Паяльник
- Довгогубці
Набір стандартний, але є він в будинку не у кожного господаря. У деяких випадках, коли вимагають заміни складні елементи, типу манжети, заміни амортизаторів, блокувальників і подібні поломки, можуть знадобитися більш складні інструменти та обладнання. Нижче розглянемо найпростіші поломки, які можуть з’явитися раптово під час роботи техніки, і при цьому вони доставляють багато проблем.
Елементарні операції з прочищення фільтрів
Відкрийте прямокутні дверцята в нижній частині машинки. Для легкості піддіньте їх викруткою. Головне – не подряпати фарбу. Відкриється пробка з гуми або пластику. Викручуємо. Це робиться голими руками зазвичай проти годинникової стрілки.
Фільтр промийте під проточною водою, з отвору руками виймається все сміття, що зібралося. Потім повертаємо фільтр на місце, закручуємо і накриваємо знову передньою панеллю.
Заміна порваного приводного ременя
При пошкодженні або зносі в машинці приводного ременя доведеться вдатися до його заміни. Процес заміни такий:
- Знеструмлюємо пральну машинку і відключаємо від водопроводу.
- Відкручуємо болти на задній стінці пристрою.
- За панеллю знаходиться шків і виступаючий вал електродвигуна, де і розташований ремінь.
- Покручуючи шків, знімаємо приводний ремінь.
- Надягаємо новий ремінь, слідкуючи за тим, щоб не було перекрутів.
- Контролюємо натяг. Він повинен бути сильним, але при натисканні ремінь вигинається.
Після ремонту, необхідно закрити задню панель машини і запустити тестовий режим прання.
Заміна ТЕНу
Робимо наступне::
- Знімаємо кришку.
- Знімаємо клеми, так як одразу за панеллю немає ТЕНу, а лише його підключення.
- Від’єднавши клеми, перевіряємо мультиметром елемент на працездатність.
- Несправний ТЕН знімається. Рекомендується сфотографувати розташування елементів і проводів, щоб при зворотному збиранні машини не виникало плутанини.
- Знявши несправний нагрівальний елемент, замінюємо його на новий.
- Встановлюємо його в те ж положення, а потім збираємо пральну машинку в зворотному порядку.
Для контролю запускаємо прання без білизни в режимі з гарячою водою. Якщо через 15 хвилин на дотик скло машинки буде теплим, все зроблено вірно.
Заміна амортизаторів
Потрібна в разі вібрації та шуму агрегату під час віджиму. Залежно від моделі прибираємо задню або передню стінку. Трохи приспускаємо барабан і витягаємо несправні амортизатори. Встановлюємо нові.
Як видно, ремонт пральної машини не складає особливих труднощів. Головне, не варто забувати про безпеку, тому краще звернутися до професіоналів з Дніпра https://postiralka.com.ua/remont-stiralnyh-mashin-dnepropetrovsk.html. Звертайтеся, фахівці зроблять все чітко і правильно.