Що купувати або продавати на крипторинку до кінця 2021 р?

Що купувати або продавати на крипторинку до кінця 2021 р?

Восени 2021 року після стрімкого зростання в черговий раз стався обвал крипторинку. Біткоїн втратив понад 20%, досягнувши позначки в $42 тис. доларів. Падіння досить боляче вдарило по власникам BTC: реалізований збиток досяг $2,18 млрд. Маржинальна торгівля криптовалютою дозволяє трейдерам залишатися з прибутком за будь-якої ситуації на крипторинку.

Заробляти на купівлі/продажу криптовалютних пар із кредитним плечем ви можете з надійним брокером NPBFX, який надає послуги трейдерам та інвесторам з 1996 року. Усі торгові інструменти статті доступні на будь-якому з STP-рахунків цієї компанії. Мінімальний депозит – лише $10. З брокером визначилися, залишилося відповісти на не менш важливе питання: купувати або продавати топові криптоактиви в найближчі тижні, щоб заробити?

Чому крипторинок впав?

Одна з головних причин – новина про новий штам коронавірусу омікрон. На тлі цього інвестори почали масово розпродувати криптовалюту.

Ще одним ударом стало введення в США нових критеріїв і правил звітності операторів і брокерів, які працюють із «цифровим золотом». Зараз «страхи виявлення тіньових угод і капіталу», який необхідно «відмити», женуть ціни на криптовалюту донизу.

Свій внесок в обвал зробило і розслідування Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) щодо компанії Marathon Digital holdings, яка побудувала дата-центр за рахунок коштів від випуску акцій. Згідно з американським законодавством, це є порушенням закону.

Прогнози щодо криптовалют до кінця 2021 року

Думки галузевих експертів щодо цього питання розходяться. Одні прогнозують падіння біткоїна до $36-37 тис. (падіння на 23% з поточних рівнів) до кінця року, а інші – встановлення нового історичного максимуму та пробиття позначки у $69 тис. Звернемося до конкретики, щоб побудувати точний прогноз котирувань.

BTC/USD (біткоїн/долар)

Вранці 4 грудня стався обвал головної криптовалюти світу. На цьому фоні впала загальна капіталізація ринку цифрових активів до $2,3 трлн. Падіння біткоїна – це вже звичне явище на оновлення історичного максимуму. 10 грудня криптовалюта коштувала 49 тисяч доларів. Річний приріст складає 168,20%.

Пікове значення за 2021 рік – понад 69.000 $ (10 листопада). Ринкова капіталізація – $968,01B (це 40,45% від обсягу ринкової капіталізації всіх криптовалют).

Прогноз руху BTC/USD до кінця 2021 року

Технічний аналіз пари показує, що у короткостроковій перспективі може відбутися невелике зростання котирувань. Обидві лінії осцилятора Stochastic вийшли із області перепроданості пари на денному графіку. Проте зміцнення біткоїна буде короткостроковим, надалі його вартість продовжуватиме знижуватися до $33000. Це видно за гістограмою MACD на періодах D1, W1 і MN. Угоди на продаж можна розглядати при досягненні вартості $53000 за монету.

- Btcusddaily min

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Отримувати якісну аналітику з біткоїна та інших криптовалют ви можете на Аналітичному порталі NPBFX. На порталі щодня публікуються огляди ринку, прогнози та точні торгові сигнали. Представлено понад 60 торгових стратегій. Доступ до порталу можна отримати одразу після реєстрації Особистого кабінету в NPBFX.

XRP/USD (ріпл/долар)

Криптовалюта Ripple також незмінно входить у топ найбільш ліквідних і перспективних. На день написання статті ріпл коштує 0,84000$. Зміна протягом року становить 34,71%. Ринкова капіталізація – $39,232,315,01. Пікове значення – 1,83$ (13 квітня).

Прогноз руху XRP/USD до кінця 2021 року

Виходячи з показників осциляторів Stochastic і MACD, котирування пари XRP/USD будуть рухатися в «боковику» до кінця поточного року. У найближчій перспективі очікуємо на зростання котирувань, оскільки на денному графіку осцилятори сигналізують про купівлю. Після цього висхідний тренд зміниться на низхідний, на що вказують осцилятори з періодів W1 і MN. Найімовірніше, котирування знизяться до рівня $0.7500.

- Xrpusddaily min

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

ETH/USD (ефіріум/долар)

На фоні падіння крипторинку кількість ETH на біржах впала до мінімуму за три роки. 4 грудня вартість Ethereum вперше з середини жовтня знизилася до $3,5 тис. через загальний обвал крипторинку. За рік альткоїн додав 645,16%, сьогоднішня вартість становить 4 160$. Капіталізація – $518 млрд. Пікове значення – 4 819$ (9 листопада). Торгувати ETH/USD ви зможете вже у найближчу торгову сесію з кредитним плечем 1:5 у компанії NPBFX.

Прогноз руху ETH/USD до кінця 2021 року

До кінця року відкривати довгі угоди щодо пари явно не варто. Осцилятори на двох періодах часу (D1, W1) подають чіткий сигнал на продаж. Трохи “відстають” осцилятори Stochastic і MACD на місячному періоді, але на початку наступного року сигнал на продаж сформується і там. Орієнтуємось, що найближчими тижнями котирування ETH/USD знизяться до $3400.

- Ethusddaily min

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

LTC/USD (лайткоїн/долар)

Річне зростання альткоїна становить 94,18%, але за останні 3 місяці він втратив 10,68% у вартості. Капіталізація – $11,192,483,133. Сьогодні альткоїн оцінюється у $156. Пікове значення – 372$ (11 травня).

Прогноз руху LTC/USD до кінця 2021 року

На денному осциляторі Stochastic спостерігається сигнал на покупку, на MACD зовсім скоро також сформується «бичачий» сигнал. Це свідчить про те, що в найближчі 1-1,5 тижні котирування LTC/USD можуть короткостроково підрости. До кінця року, як і за іншими криптопарами, зазначеними вище, очікуємо зниження до 120$. На пару будуть здійснювати вплив технічні індикатори з більших часових періодів (W1 и MN).

- Ltcusddaily min

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Bitcoin Cash /USD (біткоїн кеш/долар)

Нинішня вартість – 457$. Ринкова капіталізація становить $9,170,236,626. Пікове значення – 1540$ (11 травня).

Прогноз руху BCH/USD до кінця 2021 року

Якщо розглядати короткострокові перспективи пари, то до кінця року ми очікуємо на помірне зростання котирувань BCH/USD. На денному таймфреймі Stochastic вже сигналізує про покупку, на MACD сигнал сформується найближчими днями. На тижневому періоді також зароджується “бичачий” сигнал на обох осциляторах, а ось найбільший місячний таймфрейм дає змішані сигнали. Тут чіткий сигнал на покупку подає Stochastic, на MACD конкретних сигналів не проглядається.

- Bchusddaily min

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Бонус 50% на депозит від NPBFX

Компанія NPBFX пропонує широкий вибір акцій та бонусів. Заробити ще більше за будь-якого розвитку подій допоможе бонус на депозит 50%.

Кошти нараховуються на реальний торговий рахунок у NPBFX. Чим корисний бонус? Насамперед, бонус повністю торгується, а значить він допоможе заробити більше.

Ще однією перевагою бонусу є участь у просіданні. У випадку, якщо рахунок піде в мінус, бонусні кошти виступатимуть як страховка для ваших власних коштів на рахунку.

Отримати бонус можна після відкриття рахунку на сайті NPBFX:

NPBFX — Реєстрація - Otkryt schet min

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Поиск

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top