Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні

Популярні дошки оголошень вже давно стали ефективним і зручним інструментом для бізнесу в Україні. Якщо в людини або організації виникає необхідність донести до оточуючих інформацію про свої товари, послуги та інші пропозиції, то дошка оголошень – це найпростіший і наймасовіший спосіб для такого завдання.

Огляд популярних дошок оголошень для бізнесу в Україні

В Україні працюють сотні сайтів оголошень на найрізноманітніші тематики: електроніка та різна техніка, одяг і взуття, дитячі товари, продаж і оренда нерухомості, транспорт, пошук роботи та пропозиції вакансій, продаж промислових і побутових товарів або послуг, пошук інвесторів та інвестицій, франшизи, кредитування, купівля та продаж бізнесу, а також багато іншого.

Здавалося б, за такої величезної кількості інтернет-ресурсів, у споживачів не повинно виникати проблем із розміщенням своїх оголошень будь-якої спрямованості. І по відношенню до пропозицій найбільш масових і популярних товарів і послуг, так воно і є. Однак, як тільки виникає потреба у вузько спеціалізованій або не масовій ніші, то виявляється, що профільних популярних і ефективних дошок оголошень не так вже й багато.

Звичайно, намагатися порівнювати та звалювати до купи всі існуючі дошки оголошень в Україні було б неправильно. По-перше, їх дуже багато. А по-друге, коректний аналіз можна робити лише в межах однакової тематики. Зокрема, враховуючи спеціалізацію БізнесМаркет, нас насамперед цікавлять ті майданчики, які орієнтовані на бізнес-сегмент.

Тому наш огляд містить лише ті ресурси, які або початково призначені для бізнес-користувачів, або через свою велику популярність і масове охоплення аудиторії можуть використовуватися для заробітку як приватними особами, так і компаніями. Спробуймо розібратися, які є популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні, та які вигоди можуть отримувати користувачі від їх використання.

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Specializaciya

Спеціалізація та позиціонування дошок оголошень – чому це важливо?

Одна з основних проблем, яка виникає при спробі впорядкувати та якось систематизувати інформацію про існуючі в Україні сайти оголошень, – це їхня класифікація. Переважна більшість дошок оголошень дозволяє розміщувати пропозиції в дуже широкому переліку різних тематик. При цьому, категорійність і зручність пошуку інформації залишають бажати кращого. Швидше за все, це “спадщина минулого”, коли оголошення публікувалися в газетах на кшталт “З рук у руки”, “Сорока” і так далі, де основний принцип був “все про все”. І коли сервіс розміщення оголошень, завдяки бурхливому розвитку інтернет-технологій, перекочував у Мережу, то недоліки “купа мала” так і залишилися.

Сьогодні далеко не рідкість зустріти в межах одного ресурсу, наприклад, оголошення продажу бізнесу поряд з пропозицією шлюбних послуг або об’єкти комерційної нерухомості паралельно із запитами на купівлю вживаного дитячого одягу, а промислові товари сусідять зі списками вакансій і резюме тих, хто шукає роботу тощо.

У гонитві за масовістю та найбільшим охопленням потенційних клієнтів, власники сайтів оголошень намагаються залучити якнайбільше авторів будь-яких оголошень на свій ресурс. Такий підхід і прагнення досягти універсальності, в деяких випадках призводить до того, що замість “супермаркету” виходить звалище найрізноманітнішого “секонд-хенду” в одній купі. Ось тільки питання – а чи всім користувачам і чи всім завданням може підходити такий формат ресурсу?

Найбільш успішним і популярним сайтом оголошень у форматі “все для всіх” в Україні, звичайно, є ОЛХ. Якщо говорити про побутові товари або послуги для фізосіб і звичайних споживачів, то формат “продається все”, напевно, є найоптимальнішим. І хоча ОЛХ вже давно намагається претендувати і на інші ніші, наприклад, ринок HR-оголошень або промислових товарів, але все одно ресурс залишається заручником свого іміджу сайту приватних побутових оголошень. Проте, завдяки найбільшій популярності та відвідуваності в Україні, ОЛХ може цілком успішно використовуватись для продажу різних товарів і послуг як приватними особами, так і малим/середнім бізнесом.

Те ж стосується й інших менш популярних дошок оголошень в Україні, які позиціонуються як універсальні та розраховані на найширше коло відвідувачів. Серед відомих і відвідуваних можна назвати Бесплатку, Prom(хоча це вже формат маркетплейсу, але суть така ж), RIA, Оголоша та ще десятки інших, що спеціалізуються на приватних оголошеннях.

Чи можна використовувати такі універсальні та популярні дошки оголошень для бізнесу? Звичайно можна. Питання лише в тому, в якому вигляді і що розуміти під терміном “для бізнесу”.

Якщо перед автором оголошення стоїть завдання продажу товарів або послуг, які призначені для масового споживання та, в основному, спрямовані на приватних споживачів, то універсальні дошки оголошень є саме тим інструментом, який може виявитися ефективним.

Причому, такий канал продажів використовують не тільки фізособи, які продають свої особисті речі (найчастіше вживані), а й малий/середній бізнес. Загалом, формат маркетплейсів, який з кожним днем набирає дедалі більшої популярності, це дуже зручний торговий майданчик як для покупця, так і для продавця. І це вже давно наочно доведено такими світовими гігантами як Amazon і AliExpress або Rozetka, якщо говорити про Україну.

Але далеко не всі об’єкти оголошень підходять під універсальні та мульти-форматні майданчики. Наприклад, як не намагається той же ОЛХ перетягнути на себе ковдру в сфері нерухомості, транспорту та оголошень для пошуку роботи, але спеціалізовані сайти оголошень на кшталт АвтоРіа, RST, ЛУН, Домик, Робота.уа тощо залишаються пріоритетними та більш популярними у своїх нішах.

І це легко можна пояснити. Спеціалізована профільна дошка оголошень буде завжди кращою та ефективнішою, ніж універсальний і широкоформатний майданчик. І причина цього криється навіть не стільки в технічній складності налаштування ресурсу таким чином, щоб розміщення та пошук інформації був однаково зручним та ефективним для всіх категорій оголошень. (Насправді, це теж не зовсім тривіальне завдання. Адже критерії та фільтри пошуку для несхожих категорій будуть зовсім різні. Наприклад, оголошення комерційної нерухомості будуть мати зовсім інші фільтри та налаштування, ніж та сама електроніка або автомобілі. А це все додаткові технічні складності та навантаження на ресурс.)

Основна причина популярності нішевих спеціалізованих сайтів оголошень в їхній ефективності та цільовій аудиторії. Відвідувач, який шукає, припустимо, оренду офісу, в першу чергу, піде на профільну дошку оголошень комерційної нерухомості, а не на барахолку «все для всіх». Відповідно, у тих, хто розміщує об’єкти бізнес-нерухомості на спеціалізованому ресурсі, набагато більше шансів успішно знайти свого клієнта, оскільки на таких ресурсах збирається саме цільова аудиторія. Отже, конверсія розміщення оголошення буде набагато вищою. І те саме стосується будь-яких інших об’єктів оголошень, які не вкладаються в поняття масового споживчого ринку.

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Doska dlya biznesa

Бізнес на дошці оголошень чи ?

А тепер, давайте визначимося з поняттями – у чому різниця між бізнесом на дошці оголошень і дошкою оголошень для бізнесу.

Дуже багато людей, приватні підприємці, малий та середній бізнес використовують дошки оголошень і маркетплейси у своїх бізнес-цілях. У якій би формі не було опубліковано оголошення на сайтах, воно, в переважній більшості випадків, має одну мету – продаж товару чи послуги. Таким чином, сайт оголошень є ще одним інструментом продажу. Але кінцевим споживачем пропонованих товарів або послуг найчастіше стають приватні споживачі. Іншими словами, в більшості випадків, це класична модель C2C (Consumer-to-Consumer, що означає “Споживач для Споживача”) і B2C (Business-to-Consumer, що в перекладі “Бізнес для Споживача”).

І навіть, коли йдеться про продаж товарів у промислових масштабах або для юр.осіб, що вже передбачає модель B2B (Business-to-Business, що в перекладі Бізнес для Бізнесу), сам формат використання дошки оголошень або маркетплейсу, як інструменту продажів, за змістом все одно ближче до взаємин B2C, оскільки ці юр.особи виступають як кінцеві споживачі. Саме тому ми відносимо всі інтернет-ресурси оголошень про товари та послуги для кінцевих споживачів до категорії Бізнесу на дошках оголошень.

Але, крім цього, є ще інший формат комерційних пропозицій, де вже сам бізнес, у тому чи іншому вигляді, є одночасно об’єктом оголошень, а також автором та адресатом (клієнтом). Іншими словами, основною інформацією, яка розміщується на таких сайтах, є все те, що має ключове значення для створення та функціонування самого бізнесу: купівля та продаж компаній, інвестори та , , кредитування та інші бізнес-послуги, без яких бізнес просто не може існувати. Саме таку категорію оголошень ми відносимо до формату Дошки оголошень для Бізнесу.

Хтось може заперечити, що яка різниця між продажем, наприклад, компанії або інвестиційного проекту та торгівлею мобільними телефонами. Бізнес, як об’єкт пропозиції, також можна певною мірою назвати товаром. І в обох випадках буде процес продажу. Напевно, формально таке заперечення буде вірним. Але за своєю суттю, це дві абсолютно різні форми торгівлі внаслідок значної відмінності в продавцях і покупцях цих об’єктів, а також процедурах здійснення угоди та взагалі взаєминах між контрагентами.

Таким чином, на ринку існують 2 види сайтів оголошень, які можуть використовуватись у бізнес-цілях:

 1. Дошки оголошень і маркетплейси для продажу товарів і послуг кінцевим покупцям. Сюди відносяться будь-які ресурси, як універсальні, так і ті, що спеціалізуються на якихось окремих видах товарів і послуг, де клієнтами та споживачами є, в основному, приватні фіз.особи або юр.особи в ролі кінцевого масового споживача.
 2. Дошки оголошень для бізнесу. Це категорія сайтів, які призначені виключно для бізнесу та його власників. Ключовою відмінністю є об’єкт пропозицій – сам бізнес або послуги, пов’язані з функціонуванням бізнесу. І саме до цієї категорії сайтів оголошень належить БізнесМаркет.

Які популярні дошки оголошень для бізнесу є в Україні?

На відміну від універсальних і масових сайтів приватних оголошень, де продаються будь-які товари та послуги, дошки оголошень для бізнесу не так відомі широкому загалу. Спеціалізовані сайти оголошень для бізнесу, які фокусуються на торгівлі компаніями, комерційній нерухомості, інвестиціях, стартапах, а також професійних послугах для підприємств і власників бізнесу, мають дещо обмежену популярність через специфіку своєї тематики. Ринки капіталів, інвестицій та торгівлі активами, незважаючи на свою капіталомісткість, становлять інтерес, насамперед, для інвесторів і власників бізнесу, а не для масового споживача.

Ми вже зазначали у своїх попередніх публікаціях, що коли виникає потреба купити чи продати бізнес, знайти інвестора чи комерційну нерухомість, а також розмістити інші бізнес оголошення, то в Україні існує не так багато якісних та ефективних ресурсів, які можуть у цьому допомогти.

Здавалося б, при такій кількості існуючих сайтів оголошень і майданчиків для бізнесу, які є в наш час, навпаки, має бути надлишок пропозицій. Однак, насправді профільних і спеціалізованих інтернет-майданчиків на ринку капіталів в Україні дуже мало. Нижче ми наочно покажемо на прикладі порівняння найбільш популярних дошок оголошень для бізнесу поточну ситуацію, з якою стикається будь-який власник бізнесу або інвестор, який вирішив продати або купити компанію або потребує супутніх комерційних послуг.

Порівняння популярних дошок оголошень для бізнесу України

Для порівняння ми відібрали найбільш відомі та популярні сайти, на яких можна розмістити або знайти оголошення за, хоча б, декількома з цих рубрик:

 • купівля та продаж діючого бізнесу (компаній і підприємств будь-яких форм власності)
 • продаж готового бізнесу за франшизою
 • купівля, продаж і оренда комерційної нерухомості
 • запити (заявки) інвесторів з пропозицією капіталу
 • об’єкти інвестування (стартапи, інвестиційні проекти, бізнес-ідеї та розробки, )
 • фінансування та
 • програми навчання та освіти для бізнесу
 • послуги в сегменті b2b

Сайти перераховані в довільному порядку, оскільки перед нами не стояло завдання ранжувати їх за відвідуваністю або іншими параметрами. Головною метою цього порівняння була наочна демонстрація існуючої ситуації та можливостей для користувачів, яким актуальне розміщення бізнес оголошень.

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - BizratingБізРейтинг – один із відомих в Україні сайтів, який надає можливість продати та купити бізнес. Ресурс позиціонує себе як “магазин готового бізнесу” і зосереджений тільки на продажу бізнесу, франшиз і надання послуг для брокерів.

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Sravnenie bizraiting doski

Сайт БізРейтинг справляє подвійне враження. З одного боку, завдяки великій кількості додаткової інформації та “віку”, ресурс має високу популярність і відвідуваність. Проте, інформативність шаблону оголошень, функціональність і зручність пошуку, а також сайту загалом, на досить низькому рівні. Дуже явно простежується “зв’язок” із численними бізнес-брокерами та франчайзинговими компаніями, що ставить під сумнів незалежність і “незацікавленість” ресурсу.

А виключно платне розміщення оголошень (при чому з зовсім недемократичною стартовою ціною!) є дуже серйозною перешкодою для користувачів. Далеко не кожен продавець бізнесу готовий платити, як мінімум (!), 1200 гривень за просте розміщення одного бізнес-оголошення лише на 3 місяці. Що, загалом, і наочно видно за кількістю пропозицій на сайті (за такого солідного “віку” інтернет-проекту, їх могло б бути, як мінімум, на порядок більше!). Тим більше, що набагато кращі умови та безкоштовно можна отримати на інших сайтах оголошень для бізнесу.

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Inventure

InVenture – це скоріше сайт-вітрина, ніж дошка оголошень для бізнесу. Хоча такий розділ і зустрічається на ресурсі. Практично повна відсутність можливостей пошуку за оголошеннями (а ті сортування, які є, вкрай складно назвати “функцією пошуку”), сильно знижує привабливість для користувачів розміщувати свої оголошення (ну кому захочеться витрачати свій час, перегортаючи зайві сторінки, тому що немає можливості відразу швидко і легко знайти необхідну інформацію).

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Sravnenie inventure

Розміщення 1-го простого оголошення на 3 місяці, також, платне. І хоча, сума 99 грн не є суттєвою, але навіщо взагалі платити гроші, якщо вже є безкоштовні альтернативи спеціалізованих дошок оголошень для бізнесу з кращою функціональністю?

Загалом, про сайт InVenture складається враження, що пріоритетним для ресурсу є лише великий бізнес і великі інвестиційні проекти. Цей майданчик – скоріше вітрина інвестиційної брокерської компанії, яка зацікавлена в отриманні % від продажу бізнесу, ніж наданні послуг дошки оголошень для бізнесу. Проект справді масштабний та має гарну відвідуваність. Але швидше підійде великим інвесторам або великим компаніям, ніж малому та середньому бізнесу.

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Startup

Startup Network – ще один із сайтів оголошень для бізнесу. Ресурс досить цікавий та має гарну відвідуваність. Насправді, це ціла мережа сайтів, які працюють у кількох країнах. І хоча, при відборі дошок оголошень для бізнесу ми прагнули розглядати лише ті, які функціонують переважно в і для Україні, але обійти стороною Startup Network було б не правильно.

На цьому ресурсі один з найкращих, на наш погляд, шаблонів оголошень, які дозволяють автору максимально докладно подати свій об’єкт пропозиції. Щоправда, пошук при цьому трохи заслабкий. Startup Network в основному фокусується на стартапах та інвест-проектах. Хоча розділ оголошень про також є. Ще явно видно бажання авторів ресурсу надавати майданчик і залучати інших професійних учасників ринку капіталів (брокерів, інвесторів тощо). При цьому очевидно, що така участь не безкоштовна. Хоча відкрито про фінансові питання чи якусь вартість послуг інформації немає.

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Sravnenie startup 1

При багатьох позитивних сторонах Startup Network, у процесі знайомства та тестування ми зіткнулися з багатьма складнощами. По-перше, на сайті відсутня докладна та чітка інформація про алгоритми розміщення оголошень та в цілому взаємодії користувача з ресурсом. Дуже багато “води” та розмитого сенсу.

По-друге, нам не вдалося знайти інформацію щодо вартості публікації бізнес-оголошень. При цьому, трохи бентежить, що термін модерації пропозицій може досягати 7 днів. Мабуть, адміністрація ресурсу переслідує якісь свої приховані цілі, роблячи процес подачі оголошення для бізнесу таким складним.

Крім цього, ми звернули увагу, що в оголошеннях, які ми вибірково переглянули, контакти або взагалі приховані, або зв’язок можливий лише через адміністрацію сервісу. Як правило, таке практикується в тих випадках, коли за сайтом оголошень для бізнесу стоїть якась брокерська компанія.

І ще один момент, який нам псував враження про Startup Network – постійні “гальма” в роботі ресурсу. З одного боку сайт має досить цікавий і зручний дизайн, а з іншого – частина функцій регулярно не доступна або зависає. Можливо, це наслідки великої відвідуваності та навантаження на хостинг сайту, але для користувача це не додає позитивних емоцій.

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Olx

OLX – звичайно, ми не могли обділити увагою найвідвідуванішу та найпопулярнішу дошку оголошень в Україні. І хоча ОЛХ не можна назвати дошкою для бізнесу в професійному розумінні, але завдяки лідируючій позиції на ринку та наявності розділу Бізнес і послуги, на ОЛХ багато користувачів намагаються розміщувати свої бізнес-оголошення.

Формально, на сайті ОЛХ можна знайти, в тому чи іншому вигляді, майже всі типи пропозицій, які можуть бути цікавими для бізнес-користувачів. Але якість категорій (рубрик) цих оголошень, їх модерація і безпосередньо зміст викликають дуже великі питання. Все ж таки ОЛХ – це дошка оголошень “для домогосподарок”, а не бізнес-ресурс. І хоча на ОЛХ можна побачити найбільшу кількість оголошень про продаж бізнесу, сусідство з вживаними речами та іншим побутовим мотлохом. ну якось взагалі, не вражає.

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Sravnenie olx 1

Як ми вже писали вище, на наш погляд, подача бізнес-оголошень на універсальних побутових дошках оголошень – не найкраща ідея. Але при цьому розуміємо, що багато продавців бізнесу та інших комерційних активів раніше просто не мали альтернативи. І особливо це стосується малого та середнього бізнесу.

З одного боку, ресурси брокерських або інвестиційних компаній, де публікація оголошень для бізнесу можлива лише за гроші, а з іншого – безкоштовна і не профільна, натомість найпопулярніша та найвідвідуваніша дошка оголошень України. Але через абсолютно не репрезентативну форму подачі та відсутність цільової аудиторії, ефективність розміщення бізнес-оголошень на дошках, подібних ОЛХ, наближається до нуля.


Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Poisk doski obyavleniy

Звичайно, лише цими ресурсами список дошок оголошень з рубриками “для бізнесу” не обмежується. Будь-який бажаючий може задати в пошуку фрази: “продаж бізнесу”, “комерційна нерухомість”, “інвестиційні проекти та стартапи”, “дошки оголошень для бізнесу”, “бізнес оголошення” та ще десятки інших запитів, які актуальні для комерційних користувачів і ринку активів, і побачить сотні інтернет-ресурсів, присвячених цим темам.

Ми свідомо не стали додавати до нашого порівняння велику кількість учасників. По-перше, вартих уваги спеціалізованих професійних дошок оголошень для бізнесу України, насправді, дуже мало. А по-друге, більшість інших ресурсів, по суті, лише намагаються копіювати універсальні ресурси та звалюють все в одну купу – продаж бізнесу, обладнання для бізнесу, вакансії, житлову та комерційну нерухомість, товари для кінцевих користувачів і вживані речі. Вкрай рідко, ще зустрічаються дошки оголошень, які сфокусовані лише на якійсь одній рубриці, наприклад, на франшизах. І через їх дуже вузьку спрямованість, ми також не включали їх до огляду.

Це порівняння дошок оголошень було зроблено для того, щоб показати на прикладі лідерів серед сайтів оголошень для бізнесу поточну ситуацію з комерційними пропозиціями України. Навіть незважаючи на велику популярність, значну відвідуваність і суттєвий стаж присутності на ринку оголошень для бізнесу, вони не задовольняють повною мірою сьогоднішнім реаліям і потребам користувачів.

Таким чином, в українському сегменті інтернету серед сайтів для бізнесу склалася досить традиційна ситуація для багатьох ринків. З одного боку, є PRO-сегмент у вигляді професійних інвестиційних і брокерських компаній, які надають різні послуги на ринку капіталів, але виключно за гроші. Причому не малі і, в основному, вони зацікавлені працювати лише з великими компаніями та інвесторами. А з іншого – є сайти оголошень для масового споживчого (побутового) ринку, але їх формат і функціональність зовсім не підходять для бізнес-користувачів на ринку активів.

Іншими словами, є платні сайти для бізнесу PRO-рівня, які підходять лише дуже великим компаніям та інвесторам, які не хочуть самі атися купівлею та продажем бізнесу чи комерційних активів. І є масові споживчі безкоштовні дошки оголошень, які не є ефективними для комерційного використання в цих напрямах. А так званий сегмент “SOHO” або “SMB”, як його часто називають в ІТ-колах, тобто приватні підприємці, малий та середній бізнес, виявився зовсім не охопленим.

То що ж робити малому та середньому бізнесу, десяткам тисяч невеликих компаній і приватним підприємцям, коли у них виникає потреба купити чи продати бізнес, орендувати комерційну нерухомість, знайти інвестора чи інвестиції, проінформувати про свої послуги потенційних клієнтів?

Відповіддю на це питання, якраз, і стала поява нової платформи сервісів для бізнесу №1 в Україні БізнесМаркет. При створенні ресурсу ми намагалися врахувати всі найважливіші та затребувані бізнесом напрями.

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Biznesmarket

БізнесМаркет– це перша в Україні спеціалізована дошка оголошень для бізнесу, яка максимально відповідає всім поточним потребам користувачів на ринку активів. З одного боку, ресурс дозволяє безкоштовно розміщувати бізнес-оголошення за найбільш актуальними категоріями та галузями бізнесу з дуже докладною деталізацією та професійним шаблоном оголошень, що дуже важливо для комерційних користувачів. А з іншого, надає можливість потужного та професійного пошуку необхідної інформації.

Іншими словами, БізнесМаркет поєднує в собі найкращі якості спеціалізованих майданчиків для бізнесу PRO-рівня та безкоштовність, а також простоту та ефективність універсальних і популярних дошок оголошень.

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Sravnenie biznesmarket

Таким чином, БізнесМаркет ідеально підходить як для малого/середнього бізнесу, приватних підприємців, так і для великих компаній та інвесторів. Це професійний майданчик для бізнесу, де можна купити і продати бізнес, підібрати вигідні франшизи, комерційну нерухомість, знайти інвестора та інвестиції або представити свої інвестиційні проекти та стартапи, опублікувати пропозиції щодо кредитування та навчання бізнесу, а також розмістити інформацію про будь-які інші професійні послуги в сегменті B2B.

При цьому, це ресурс, де зосереджена найбільш цільова аудиторія за всіма цими напрямами бізнесу України. Тобто користувачам більше не потрібно витрачати свій час на відвідування десятків інших сайтів оголошень, а весь комплекс актуальних пропозицій на ринку капіталу та сервісів для бізнесу можна отримати в одному місці.

Підсумкове порівняння характеристик і переваг популярних дошок оголошень для бізнесу

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Sravnenie itogovoe

А тепер, давайте ще розглянемо ці сайти оголошень для бізнесу в розрізі їх основних переваг і недоліків для користувачів.

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Preimycshestva i nedostatli bizrating

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Preimycshestva i nedostatli inventure

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Preimycshestva i nedostatli startup

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Preimycshestva i nedostatli olx

Популярні дошки оголошень для бізнесу в Україні - Preimycshestva i nedostatli biznesmarket

Висновки ми пропонуємо зробити самим Користувачам. Насправді, це порівняння зроблено не для того, щоб показати “хто гірший, а хто кращий”. Кожна з розглянутих дошок оголошень має якісь свої унікальні переваги та достойності. Зрештою, всі подібні ресурси, це тільки інструменти для Користувача, щоб розмістити інформацію про об’єкт оголошення, і багато залежить від конкретних завдань. Головне, щоб за допомогою цих інструментів Користувачі досягали поставленої мети.

Продаж і купівля бізнесу, а також інших комерційних активів за допомогою інтернет-технологій ще не дуже розвинені в Україні. І БізнесМаркет зацікавлений у тому, щоб цей ринок ставав більш відкритим s зручним для його учасників. І хоча, в силу своєї “молодості, наш проект ще не може похвалитися дуже великою відомістю, як інші популярні дошки оголошень для бізнесу, але ми розраховуємо, що Користувачі гідно оцінять ті переваги та можливості, які надає наш майданчик для бізнесу.

Для нас показником довіри Користувачів до сайту БізнесМаркет є те, що лише за 5 місяців з початку роботи, на нашому ресурсі розмістилося вже понад 500 актуальних оголошень для бізнесу (на момент написання статті). А це вже до 20% від кількості пропозицій у лідерів ринку, які працюють на ньому понад 10 років. І ми не збираємось на цьому зупинятися. Завдання БізнесМаркет – об’єднати на своїй платформі всі найефективніші та найкорисніші України.

Крім цього, БізнесМаркет – це не лише дошка оголошень для бізнесу. Одна з наших цілей – сформувати на базі Бізнес Клубу підприємців України найбільш широке співтовариство активних і підприємливих людей. Щоб був не тільки місцем, де можна безкоштовно розмістити бізнес-оголошення, а й дізнатися нову та актуальну інформацію про бізнес України, знайти відповіді на питання, що цікавлять, або поділитися власним підприємницьким досвідом, почерпнути нові бізнес-ідеї, а також обговорити прибуткові та вигідні проекти. .

Тому ми запрошуємо всіх підприємців і бізнес України приєднуватися до БізнесМаркет і брати участь у розвитку проекту.

І не забудьте, будь ласка, поділитися в коментарях, які ще популярні та цікаві сайти оголошень для бізнесу ви знаєте в Україні? Можливо, ми пропустили якийсь цікавий ресурс, і має сенс додати його до огляду. Напишіть, як ви, наші користувачі бачите “ідеальну” дошку оголошень для бізнесу. Які функції та розділи ви хотіли б додати на сайт БізнесМаркет?

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Поиск

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top