Швидкі кредити онлайн в сервісі “Євро Гроші”

Швидкі кредити онлайн в сервісі “Євро Гроші”

Така фінансова операція, як позичання грошей, з’явилася дуже давно. Ще більше 5000 років тому виникли перші ростовщики, які видавали фінансові кошти під заставу різного цінного майна. Завдяки можливості залучати додаткове фінансування, купці і мандрівники тих часів мали можливість вести комерційну діяльність більш інтенсивно, а економіка отримала додатковий імпульс для свого розвитку.

Історія розвитку ування

Пізніше почали з’являтися банківські та інші ні установи, які стали розширювати спектр фінансових послуг. Але в будь-якому випадку, для отримання кредитних ресурсів було потрібно якесь майно надавати в заставу. І навіть у наш час, оформлення кредиту в банку в більшості випадків – це тривала й непроста процедура.

Однак, ринок фінансових сервісів не стоїть на місці. І в останні роки набули широкого поширення компанії, які видають гроші без застави і буквально миттєво. Це стало можливим, завдяки розвитку інформаційних технологій і широкого поширення електронних засобів платежів, в тому числі за допомогою банківських карт. Мікрофінансові організації (скорочено “” – так називаються компанії, які видають відносно невеликі суми в кредит на короткий період часу) змогли за невеликий часовий термін зайняти свою частку ринку фінансових послуг і скласти істотну конкуренцію банкам, а також ломбардам, у сфері кредитування громадян і бізнесу.

У чому ж зручність для позичальників, ми розглянемо на прикладі сервісу онлайн-кредитування “Євро Гроші” (https://www.eurogroshi.com.ua/).

Швидкі і зручні кредити в “Євро Гроші”

І у простих громадян, і у підприємців іноді можуть виникати ситуації, коли гроші потрібні, що називається “зараз і відразу”. При чому, такі ситуації не обов’язково пов’язані з якимись негативними моментами. Наприклад, у сфері бізнесу іноді торгові процеси протікають настільки швидко, що просто немає часу звертатися в банк і проходити тривалу процедуру відкриття кредитної лінії. А щоб не упустити комерційну вигоду від успішної операції, вкласти кошти необхідно дуже оперативно. І як раз в цьому випадку на допомогу може прийти мікрофінансове кредитування.
Кредиты и Займы - подбор и сравнение

Основні вигоди для позичальника

Для демонстрації переваг, які отримують клієнти, звертаючись до фінансової компанії за кредитами, розглянемо умови сервісу “Євро Гроші”:

 • швидкість отримання грошей – щоб , потрібно всього 10-15 хвилин для оформлення заявки і приблизно півгодини на її обробку в компанії. У разі позитивного рішення, гроші видаються буквально миттєво. (А для постійних клієнтів, весь період взагалі становить не більше 5-10 хвилин).
 • без застави та поручителів – не секрет, що банківські установи вимагають обов’язкової наявності застави або поручителів у позичальника. У МФО немає таких жорстких умов.
 • минимальные требования к заемщику – щоб взяти гроші в кредит, досить мати українське громадянство, вік від 18 років і банківську карту. Оформлення дуже просте: необхідно з комп’ютера або телефону зайти на сайт фін.компаніі, оформити заявку (потрібен лише паспорт та код ІПН), і вже через кілька хвилин після підтвердження, отримати гроші на свою карту. При цьому, у МФО немає обмежень за призначенням використання кредитних коштів. Це означає, що розпоряджатися грошима позичальник може повністю на свій розсуд, у тому числі – зняти готівкою.

Як бачите, процес отримання грошей в кредит зручний і швидкий!

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Нові оголошення

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top