4 бізнес-ідеї для пральні, щоб залучити більше клієнтів

4 бізнес-ідеї для пральні, щоб залучити більше клієнтів

Пральня – це великий бізнес. Фактично, за оцінками експертів, до 2022 року світовий ринок хімчисток і пралень буде коштувати близько 180 мільярдів доларів.

Невелика хімчистка може заробляти до 30 000 доларів на рік після вирахування витрат, а пральня самообслуговування може щорічно генерувати грошовий потік від 15 000 до 300 000 доларів.

Вочевидь, що пральня є прибутковою. І незалежно від того, який у вас бізнес з прання, існує безліч способів його розвитку. Щоб залучити більше клієнтів і збільшити свій дохід, почніть з реалізації цих чотирьох бізнес-ідей для пралень.

1. Розширте свої послуги

Розширення пропозиції послуг пральні також допомагає розширити вашу клієнтську базу.

Пропонуйте повний комплекс послуг з прання і складанню

Прання – одна з найбільш ненависних рутинних робіт, тому зняття всіх аспектів задачі з клієнта має свою привабливість.

Послуги з прання і складання – це коли клієнти кидають брудну білизну, а ви повертаєте його випраним, висушеним і складеним. Ця пропозиція приваблює нових клієнтів, тому що вважається преміум послугою і привертає іншу клієнтуру, ніж ваш типовий клієнт пральні самообслуговування. Крім того, це може допомогти підприємствам хімчистки, котре переживає занепад, залучити нових і постійних клієнтів.

Хімчистки також можуть захотіти зайнятися справою з прання і складання. Попит на хімчистку знизився в останні роки, оскільки клієнти переходять на пральні самообслуговування, а машинка пральна вже не є предметом розкоші. Тому додавання додаткових послуг може допомогти хімчисткам залучити нових клієнтів.

Додавання доставки готового прання до вашого списку послуг може ще більше розширити бізнес, тому що споживчий попит на доставку виріс у багатьох галузях. Такий формат ще дозволить охоплювати більшу територію навколо.

Пропонуйте послуги пральні за запитом

Зробіть ще один крок вперед з послугами пральні за запитом.

Пральня за запитом, яку часто називають «Uber для прання», дозволяє клієнтам зручно запитувати послуги пральні, коли вони їм потрібні. Подібно запиту Uber через додаток або веб-сайт, користувачі можуть запланувати вивезення білизни і вибрати послуги, які їм потрібні. Потім їх чиста білизна доставляється, коли вона готова.

І це, безумовно, вигідна пропозиція: очікується, що до 2024 року ринок послуг пральні за запитом виросте на 58,02 мільярда доларів. Сучасні інтелектуальні сервіси обслуговування за запитом, які будуть включати в себе збір і доставку білизни клієнтам щотижня значно посприяють цьому.

2. Використовуйте програмне забезпечення для оптимізації маршрутів.

Якщо ви реалізуєте одну з цих бізнес-ідей пральні, наприклад, послуги пральні за запитом або послуги пральні з інтелектуальним плануванням, вам знадобиться програмне забезпечення для оптимізації маршруту. Інвестиції в таке програмне забезпечення (ПЗ) заощадять ваш час, підвищать ефективність і поліпшать якість обслуговування клієнтів, що принесе користь вашому прибутку.

Ось що таке ПЗ може зробити для вашого прального бізнесу:

 • Заощаджуйте час, складаючи графік і плануючи поставки і самовивезення. Просто завантажте файл Excel з пунктами призначення доставки і отримання, і програма сама спланує для вас найбільш ефективний маршрут. Це також дозволить збалансувати робоче навантаження між кур’єрами.
 • Зниження витрат на самовивіз і доставку. Вибираючи найбільш ефективні маршрути, ви економите гроші на пробігу і бензині.
 • Плануйте свій розклад на декілька тижнів вперед. Ви можете спланувати отримання і доставку за будь-яку кількість тижнів наперед, що є великою перевагою для ваших постійних клієнтів пральні.
 • Швидко додавайте доставку за запитом. Клієнти очікують, що послуги пральні за запитом будуть швидкими і ефективними, тому зручне ПО дуже важливо.
 • Надайте клієнтам можливість відстеження процесу в режимі реального часу. Інформуйте клієнтів про те, коли їх чистий одяг буде в дорозі, надсилаючи оновлення через повідомлення або по електронній пошті.
 • Отримайте підтвердження доставки. Водії можуть використовувати ПЗ для збору підписів, фотографування або створення накладних, надаючи вам всю інформацію, необхідну для відповіді на питання клієнтів щодо статусу їхніх замовлень.

3. Зосередьтесь на місцевих маркетингових стратегіях.

Зосередьтесь на місцевих маркетингових стратегіях для просування вашого бізнесу.

Оптимізуйте свій бізнес-профіль в Google. Підвищіть свій рейтинг в локальному пошуку, скориставшись цим безкоштовним інструментом, який дозволяє потенційним клієнтам швидко знайти вашу компанію, дізнатися про неї і зв’язатися з вами.

Ваш бізнес-профіль Google містить веб-сайт вашої пральні, години роботи, номер телефону, фотографії, відгуки клієнтів, відповіді на питання і багато іншого. Комплексний профіль поліпшує взаємодію, підвищує ваш рейтинг в Google і залучає більше клієнтів. Вісімдесят вісім відсотків споживачів, що виконують локальний пошук зі своїх смартфонів, звертаються в компанію або дзвонять в неї впродовж 24 годин.

Збільшіть свою присутність в соціальних мережах. Сімдесят шість відсотків споживачів використовують соціальні мережі для пошуку місцевих підприємств, тому переконайтеся, що ваш бізнес пральні легко знайти, створивши облікові записи в соціальних мережах і проявивши активність на платформах.

Однак вам не потрібна присутність всюди – зосередьтеся на соціальних мережах, які найбільш важливі для вашого бізнесу. Важливо бути активним в Facebook або Telegram, щоб ви могли відповідати, наприклад, на питання і відгуки споживачів. Але навряд чи вам знадобиться обліковий запис TikTok для охоплення місцевих клієнтів.

Інвестуйте в місцеву цифрову рекламу. Google є ідеальними платформами для реклами вашого прального бізнесу, тому що вони допоможуть вам охопити тих самих людей, які шукають ваші послуги.

Оголошення Google Local Services з’являються в межах вашої зони обслуговування, наприклад, коли хтось вводить пошуковий запит «Послуги пральні в місті N». Крім того, вам не потрібно платити за рекламу, якщо хтось не зв’яжеться з вами через оголошення.

Виділіть відгуки задоволених клієнтів. Одна з найбільш ефективних ідей пральні – ділитися соціальними доказами, такими як огляди, з потенційними клієнтами.

Вісімдесят сім відсотків споживачів читають онлайн-огляди місцевих підприємств, перш ніж використовувати їх, і обмін схваленнями від щасливих клієнтів – вірний спосіб розширити бізнес, оскільки 92% людей довіряють рекомендаціям більше, ніж заявам компанії.

4. Надавайте більше послуг і кращу якість, ніж конкуренти

Ви можете стягувати більше грошей за свої преміальні послуги пральні, якщо ви зможете забезпечити кращий досвід, тому ознайомтеся з місцевими конкурентами і визначте, що ваш бізнес може зробити краще і яка найкраща ціна для ваших послуг.

Спробувати те, що пропонують інші послуги пральні, також може допомогти знайти ідеї, які ви можете реалізувати в своєму власному пральному бізнесі.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top