Як використовувати серіали та фільми для вивчення англійської мови

Як використовувати серіали та фільми для вивчення англійської мови

Знання англійської мови в сучасному світі стає вже не просто необхідністю, а обов’язковими навичками для підприємців, які хочуть бути в курсі загальносвітових трендів і працювати на міжнародному рівні.

Але далеко не у всіх бізнесменів вистачає часу, щоб атися з репетиром або відвідувати мовні курси. Виникає питання – що робити? Можливо, в цьому випадку вам підійде формат вивчення англійської мови за фільмами або серіалами. У цій статті ми дамо декілька рекомендацій, як краще організувати цей процес.

Що дає вивчення англійської мови за серіалами та фільмами?

У цьому випадку, ви знайомитеся з реальною англійською мовою, яка використовується англомовними людьми. Дивлячись фільми або серіали для вивчення англійської, ви помітите, що іноді англомовні люди можуть вимовляти слова інакше, ніж ви колись вчили, через використання зв’язного мовлення. Іноді можуть також використовуватися деякі граматичні конструкції, які можуть здаватися неправильними, але вони часто використовуються носіями англійської мови. Подивившись фільми, ви краще познайомитеся з природним використанням англійської мови. У довгостроковій перспективі це допоможе вам краще розуміти мову і вчитися спілкуватися, як говорять носії мови.

Ви вивчаєте англійські слова в контексті, що допоможе вам краще їх запам’ятати. Замість запам’ятовування окремих слів, що може виявитися стомлюючим заняттям, ви почуєте нову лексику і слова, які використовуються в контексті.

Ви почуєте, як англомовні люди виражають себе і використовують широкий словниковий запас та граматику. Це відмінний спосіб познайомитися з англійською мовою, почути нові слова і різні граматичні конструкції, які використовуються природним чином. Постійно знайомлячи себе з англійською мовою, переглядаючи фільми без перекладу, у вас розвинеться здатність краще запам’ятовувати, як використовувати словниковий запас та граматичні структури, які використовуються в побуті.

4 поради з вивчення англійської мови за допомогою фільмів

 1. Виберіть цікавий фільм. Підбираючи серіал або фільм для вивчення англійської мови, важливо дивитися фільм, який вам подобається і який ви хочете подивитися. Якщо ви дивитеся фільм виключно з метою вивчення англійської мови, це не буде мотивувати вас вникати у сюжет, щоб зрозуміти, про що йде мова. Виберіть фільм, який ви б дивилися на своїй рідній мові, але дивіться його англійською.
 2. Не використовуйте словник: зосередьтеся на тому, щоб задавати собі питання і вчитися в контексті. Дивитися фільм, паралельно риючись в словнику в пошуках незнайомого слова – це погана ідея. Замість того, щоб атися пошуком слова в словнику, використовуйте паузу, коли почуєте незнайоме слово, і задайте собі питання про контекст, в якому це слово було використано. Чи було воно використано в позитивному або негативному сенсі? Що сталося в цій сцені раніше? Ставлячи собі питання про це нове слово, ви тренуєте свій мозок, щоб думати по-англійськи і краще обробляти ці нові слова.
 3. Повторюйте короткі фрази за допомогою відлуння: коли ви чуєте нове слово або нову фразу, повторюйте ці фрази вголос, як би з відлунням. Відлуння – це коли ви слухаєте, що говорять по-англійськи і повторюєте в точності те, що чуєте. Якщо ви повторюєте нові вирази, ваша здатність вимовляти ці слова і застосовувати їх в майбутньому, коли вам доведеться говорити по-англійськи, покращиться.
 4. Переглядайте фільми або серіали без субтитрів. Відсутність текстових підказок буде сприяти розвитку сприйняття навколишньої англійської мови на слух.

Які можуть бути складнощі при вивченні англійської за серіалами і фільмами

В цілому, вивчення нової мови за допомогою телебачення може бути захоплюючим заняттям, але при цьому можуть виникати деякі складнощі. Ось деякі ситуації, з якими ви можете зіткнутися при вивченні англійської за фільмами:

 • Субтитрів немає. Хоча, ситуація може виникнути не часто, проте таке буває. Переглядаючи фільм без субтитрів, вам може бути складно зрозуміти, про що йде мова на екрані.
 • Необхідність робити паузи і повтори, щоб зрозуміти сенс сказаного. Вам може знадобитися багато повторень, щоб зрозуміти, про що йде мова, тому що іноді фільм може бути непростим для сприйняття. Наприклад, акторів, які грають вчених у фільмах, буває важко зрозуміти через спеціалізовану лексику. Або вимова та наріччя може відрізнятися від «класичної» англійської мови.
 • Вам буде потрібно постійно перевіряти слова. Особливо на початковому етапі, коли буде багато незнайомих слів і їх доведеться шукати в словнику. Хоча в даний час перевіряти слова за допомогою смартфонів набагато легше і швидше. Але необхідність постійно робити паузи і перевіряти слова може виявитися не з приємних.
 • Швидше за все, ви не можете запам’ятати все нові слова. Може бути складно відстежувати те, що ви дізналися, тому що для того, щоб робити нотатки, потрібні час і зусилля, і вам хочеться отримати задоволення від перегляду фільму, не перериваючись кожну хвилину, щоб записати слова.
  Немає впевненості, що ви згадаєте ці слова після. При відсутності постійної мовної практики, згодом ви можете забувати те, чому навчилися. Тому процес навчання і застосування отриманих знань повинен бути регулярним.
Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top