Steam Deck vs Nintendo Switch – гонитва за портативністю

Steam Deck vs Nintendo Switch – гонитва за портативністю

Індустрія консольного геймінгу, як і історія – досить циклічні. Ще зовсім нещодавно компанія Sony презентувала всьому світу свою першу портативну консоль та згодом про неї всі забули. Не дивлячись на це на ринку ще є гравці які зацікавлені у виробництві портативних консолей і як показала практика саме на них зараз найбільший попит.

У ті часи коли компанія Sony випускала не лише свої PlayStation, але й PSP справи, компанії йшли досить непогано. Згодом світ побачив перші смартфони та багато хто вирішив що нові портативні консолі нікому не цікаві та компанія Sony знала правду.

Nintendo Switch показала всьому світу що геймерів все ще цікавить портативний геймінг і вони готові платити за портативні пристрої стільки, скільки й за звичайні приставки. Компанія Valve, подивившись на успіхи легендарної компанії – вирішила створити свою власну приставку у портативному форматі та здається також не програла у цю гру, але яка ж з приставок краща?

Яку портативну приставку вибрати у 2022 році

Портативність останнім часом стала вирішальним фактором для більшості користувачів. Можливість працювати за допомогою смартфона, портативні бездротові навушники і над тонкі ноутбуки – сучасні тенденції вимагають від користувачів мобільності і розробники гаджетів також намагаються відповідати цим запитам.

- 1

Steam Deck і Nintendo Switch це головні конкуренти на ринку портативних консолей, але яка ж з приставок краща? Для того, щоб відповісти на це питання ми вирішили порівняти їх за головними критеріями для більшості геймерів. Результати нашого порівняння виглядають наступним чином:

 • Ціна

Компанія Nintendo ніколи не славилася доступністю своїх консолей і випадок із Switch не став виключенням. Вартість Nintendo Switch дорівнює вартості консолі нового покоління і що найприголомшливіше – багато хто з геймерів готовий розпрощатися з такою сумою задля мобільності. Nintendo Switch – це дорога консоль, але у порівнянні з Steam Deck – вона коштує копійки.

Steam Deck – це консоль яка вийшла зовсім нещодавно. Цей фактор може пояснити її високу вартість, але в змаганні за фактором ціни Steam Deck програє, адже котує вдвічі більше ніж конкурент.

 • Ігрова бібліотека

Випускаючи свою портативну консоль, компанія Nintendo розуміла що одних лише її ігрових проєктів, нехай і культових – буде недостатньо. Саме тому компанія почала інвестувати в адаптації найпопулярніших ігрових проєктів для своєї платформи та деяких успіхів вона все ж таки досягла. Але чи можна вважати її успіхи достатніми у порівнянні з ігровою бібліотекою Steam яка збиралася з моменту заснування платформи? Звісно що ні!

Steam Deck пропонує кожному власнику доступ до майже всіх ігор, розміщених у магазині Steam. Розробник заявляє що Steam Deck це портативний комп’ютер і враховуючи результати тестів йому можна повірити.

Враховуючи розмір ігрової бібліотеки Steam Deck перемогу у цьому пункті отримує саме ця консоль.

 • Загальна оцінка пристрою

Оскільки ми говоримо про портативні консолі – не можна забувати про якість матеріалів, тактильні відчуття і звісно комфорт у процесі гри.

- 2 4

У цьому пункті насправді все дуже просто, адже завдяки тому, що Steam Deck це більш нова консоль – у ній використовуються більш нові матеріали. Крім того, Steam Deck здатна подарувати приємні тактильні відчуття і на відміну від свого конкурента не створює ніякого дискомфорту у процесі гри. Тож у цьому пункті перемогу також отримує Steam Deck.

Підбиваючи підсумки нашого порівняння ми можемо сказати що саме Steam Deck наразі є найоптимальнішою портативною приставкою сьогодення. Враховуючи розмір бібліотеки та технічні характеристики консолі – їй можна пробачити й за високу ціну, і складність з її придбанням.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Поиск

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top