3 кращі криптовалюти для вкладення грошей

3 кращі криптовалюти для вкладення грошей

На ринку криптовалют останнім часом спостерігається спад. Деякі інвестори побоюються, що це може бути початком корекції на біржах криптовалют, порівнянної з падінням ринку у 2017 році. Тоді провідна криптовалюта Біткоїн (BTC) впала з 19 500 до 6 700 доларів за монету протягом семи тижнів. Це було падіння на 64%.

Проте цього разу все по-іншому. Цифрові валюти знаходяться на шляху до жорсткої нормативної бази та повсюдного впровадження, тому було б розумно купувати кращі криптовалюти на великих спадах – таких, як той, що ми бачимо прямо зараз, щоб заробити прибуток у прийдешньому 2022 році.

Різкі коригування на ринку дозволяють відокремити зерна від полови. За даними Coinmarketcap.com, сьогодні на ринку представлено понад 10 000 цифрових валют. Переважна більшість цих токенів матимуть короткий термін служби, тому ранні інвестори, зрештою, будуть жалкувати про них. Ось чому краще зосередитися на токенах блокчейну з кращими шансами на виживання та процвітання у довгостроковій перспективі.

Читайте далі, щоб дізнатися, чому Біткоїн, Ethereum (ETH) і Polkadot (DOT) є претендентами у цьому списку довгострокових переможців. При чому, на думку деяких експертів криптоіндустрії, зараз вигідно купити Ефіріум, оскільки він має шанси перевершити Біткоїн за вартістю та капіталізацією в середньостроковій перспективі.

Ці 3 криптовалюти, які вигідно купувати у періоди тимчасових провалів ціни, а потім утримувати до моменту кратного зростання їх вартості:

 • Bitcoin;
 • Ethereum;
 • Polkadot.

1. Bitcoin як і раніше першому місці

Ідея полягає в тому, щоб обрати найбільш стабільні криптовалюти у довгостроковій перспективі. Ці три токена мають перевагу першопрохідця у своїх областях, і це велика справа – особливо для Біткоїна.

Так, існує безліч криптовалют, які схожі на Біткоїн щодо надання цифрових платежів та засобів зберігання цінностей, щоб конкурувати з доларом та євро. Але кращий спосіб досягти цього – створити одну цифрову монету, а не кілька десятків варіантів із трохи різними параметрами дизайну, що серйозно сприймається споживачами, роздрібними торговцями, банками та іншими операторами грошових коштів.

Цифрове “золото” у сучасному світі

Незважаючи на всі свої технічні недоліки, Біткоїн завжди був альтернативою готівці. Це перші токени, до яких звертаються продавці, розглядаючи майбутнє криптовалютних платежів. Це та криптовалюта, яку такі компанії, як Block та Tesla, вносять на свої баланси, замінюючи частину своїх грошових резервів. І хоча перспективні альткоїни збільшили частку ринку за останні п’ять років, на Біткоїн, як і раніше, припадає 41% ринкової капіталізації в секторі криптовалют в цілому.

3 кращі криптовалюти для вкладення грошей - Grafik stoimosti bitkoina

БізнесМаркет – Портал для бізнесу та підприємців – biznesmarket.com.ua

Таким чином, Біткоїн – це найочевидніша криптовалюта, яку можна купити зараз і тримати вічно. Але зачекайте – це ще не все!

2. Ethereum – смарт-контракти та гнучкі технології

Грошові перекази та зберігання цінностей становлять один із двох основних напрямків використання криптовалют. Другий – смарт-контракти, в яких цифрові токени використовуються для створення та управління дивовижною різноманітністю передових продуктів і послуг.

Без смарт-контрактів у вас не може бути невзаємозамінних токенів або децентралізованих фінансових послуг. Вони можуть додати ще один рівень безпеки до транзакції з криптовалютою або включити додаткові дані до транзакції. Ці контракти можуть зрештою стати основою систем голосування наступного покоління, керувати нашими медичними записами або автоматично врегулювати наші страхові претензії.

Це потужна ідея, яка у довгостроковій перспективі може принести вам прибуток. Тут цінність токенів смарт-контрактів визначається їх розширеними функціями та реальною корисністю.

Ефіріум – перший серед альткоїнів

Першим блокчейном, який дозволив реалізовувати ці додаткові переваги криптовалюти, був Ethereum. Сьогодні проекти, які використовують цей блокчейн та його токени, становлять переважну більшість усіх додатків та сервісів смарт-контрактів. Згідно з сайтом State of the dApps, що відслідковує ринок децентралізованих додатків (dApps), на dApps на основі Ethereum припадає 1977 з 2775 додатків смарт-контрактів.

Платформу програмування, що контролює 71% ринку, нелегко замінити, навіть якщо деякі з конкурентів Ethereum пропонують більш швидке виконання та інші переваги.

І проект «Ethereum» не стоїть на місці. Розробники постійно змінюють код мережі блокчейнів за лаштунками, що призводить до довгоочікуваного випуску Ethereum 2.0 на початку 2022 року. Це оновлення спрямоване на прискорення обробки транзакцій Ethereum та перехід на менш енергоємну екосистему доказу частки володіння, щоб зробити всю систему безпечнішою. Ця готовність визнавати та оперативно виправляти технічні недоліки забезпечує Ethereum довге та здорове майбутнє на постійно мінливому ринку.

Саме через наявність таких перспективних можливостей деякі криптоаналітики вважають, що вартість Ефіріума може значно зрости найближчими роками.

3. Polkadot – створення великих проектів із дрібних деталей

Polkadot – дев’ята за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією, що оцінюється в 5,6% від загальної вартості Ethereum або 2,8% від вартості Біткоїна. Це малюк серед велетнів. Тим не менш, основна функція Polkadot має принаймні таку ж практичну корисність, як і у Ethereum, а може й більше.

Бачення Polkadot полягає в тому, щоб поєднати різні мережі блокчейнів для формування взаємопов’язаної системи, яка набагато потужніша, ніж сума її частин. Додатки, створені на Polkadot, можуть обстежити весь ринок криптовалют, щоб знайти мережі, які є кращими у своєму класі для вирішення одного конкретного завдання, а потім об’єднати кілька з них у ще потужніший кінцевий продукт.

Багатофункціональний блокчейн

Наприклад, якщо для вашої ідеї фінансових технологій потрібні як функції смарт-контрактів від Ethereum, так і маса Біткоїнів, що зберігає цінність, це не проблема. Додайте управління ідентифікацією користувачів з іншої спеціалізованої мережі та, наприклад, функції управління кредитами з четвертого джерела, і ви отримаєте досить зручну платформу цифрового банкінгу. Polkadot спрощує це завдання завдяки додатковій допомозі з боку процесів краудфандингу та процвітаючої спільноти розробників.

Знову ж, Polkadot – не єдиний альткоїн з подібними цілями, але має перевагу перед конкурентами. У цьому випадку велика і активна спільнота може стати найбільшим козирем для Polkadot. Цей “малюк” може вирости і в найближчі кілька років зіштовхнутися з такими гігантами, як Ефіріум. Тому БізнесМаркет також рекомендує до нього придивитися.

ТОП-3 біржі криптовалют 2021/2022, де можна купити Біткоїн (Bitcoin, BTC), Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) та інші криптовалюти

КРИПТОВАЛЮТНІ БІРЖІ
ОГЛЯДИ
Binance – Найбільша криптовалютна біржа у світі. Працює з 2017 року. Доступна маржинальна торгівля криптовалютами, спотова, P2P, OTC, а також ф’ючерсна з плечем до 125x.
FTX – Професійна криптовалютна біржа деривативів. Працює з 2019 року. Ф’ючерси, опціони, спот, продукти для волатильності та токени з кредитним плечем.
OKEx – Надійна біржа цифрових активів. Криптообмінник. Заснована у 2014 році. Спотова, маржинальна, ф’ючерсна торгівля криптовалютами.
Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Поиск

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top