Де використовується морська фанера та дерево-полімерний композит

Де використовується морська фанера та дерево-полімерний композит

Коли справа доходить до вибору матеріалів для домашніх або офісних меблів, необхідно бути досить вимогливим до нюансів та деталей. Такі терміни, як «фанера», «морська фанера», «ДПК» тощо – це слова, які часто використовуються при виготовленні меблів, і в наші дні ви можете чути про морську фанеру набагато частіше. Якщо у вас були дрібні сумніви в тому, у чому саме різниця, чи є вона взагалі, коли її використовувати і де, то ось відповіді на ці питання.

Що таке фанера?

По-перше, сама фанера є дерев’яною панеллю, виготовленою з міцного облицювання і шпону. Шпон – це тонкі шматочки дерева, зазвичай тонше 4 мм. Ці стрижневі вініри розташовані шарами один поверх іншого з напрямками волокон, що чергуються, для отримання бажаної товщини. Ця конструкція надає листу структурну міцність та стабільність розмірів. Ці листи з деревного волокна, пов’язані разом смолою під високим тиском і нагріванням, стають фанерою, яка широко використовується у виробництві меблів, особливо шаф, полиць та гардеробів.

1. Морська фанера

Морська фанера, яка часто виготовляється з твердих порід тропічних порід деревини, має високу водостійкість. Ці породи деревини мають менший зазор у серцевині, що знижує ризик уловлювання води, а синтетичні смоли, що використовуються, є водостійкими. Ці смоли також мають стійкість до термітів і бурильників. Сполучна смола має високу водостійкість, що запобігає розшарування листів шпону один від одного при контакті фанери з водою. Це один із найбільш економічних і довговічних варіантів виготовлення меблів для дому.

Однак іноді комерційну фанеру перефарбовують, щоб на місцевому ринку видати її за морську фанеру. Коли вам потрібна фанера оптом в Харкові, переконайтеся, що ви купуєте продукцію відомого бренду із сертифікатом тестування. Дуже важливо отримати від постачальника інформацію про використання відповідного водостійкого клею. Клеї з високою водостійкістю надають шару та ламінату тривалий термін служби та високу міцність та проходять випробування в екстремальних умовах відповідно до стандартів, щоб забезпечити високу вологостійкість.

Обираючи морську фанеру, зверніть увагу на її сорт та подивіться, що вона вам пропонує. Обирайте морську фанеру для внутрішніх робіт для облицювання стін, міжкімнатних перегородок та меблів. Якщо ви живете в жаркому та вологому місці, переконайтеся, що ваша деревина витримає це!

Коммрційна фанера

Цей сорт фанери буде схожий на морську фанеру з точки зору міцності та оздоблення, а також стійкий до атак бурильників та термітів. Єдина різниця в тому, що цей матеріал не буде таким водостійким.

Намагайтеся переконатися, що ваша фанера зроблена з нетоксичних матеріалів, наскільки це можливо, не деформується (тобто не гнеться та не деформується протягом багатьох років) та не містить шкідливих викидів.

Де використовувати морську фанеру?

Головне, що потрібно пам’ятати про морську фанеру, – це її здатність до гідроізоляції. Її найкраще використовувати в тих частинах будинку, які мають тенденцію до скупчення вологи і потребують міцного матеріалу, наприклад, на кухні або у ванній кімнаті. Використовуйте її для виготовлення кухонних шаф та полиць для ванних кімнат.

З іншого боку, фанера комерційного сорту може виявитися корисною для гардеробу та меблів для вітальні, де вам не потрібно турбуватися про вологість.

2. Деревно-полімерний композит.

Що таке деревно-полімерний композит?

Деревно-полімерний композит, як випливає з назви, являэ собою матеріал, виготовлений з деревного волокна в поєднанні з термопластами (наприклад, ПВХ). Він також може включати інші волокна, такі як бамбук, солома, шкаралупа арахісу тощо. Ці листи мають набагато кращу обробку та колір, ніж морський варіант, а також набагато більш водостійкі. Їх також можна обробляти за допомогою фрезерних верстатів для отримання дуже складних конструкцій.

Де використовувати деревно-полімерний композит?

 • Як і морська фанера, дерево-полімерний композит можна використовувати в домашніх приміщеннях, схильних до впливу тепла та вологи, таких як кухня та ванна кімната.
 • Це може виявитися корисним матеріалом для виготовлення кухонних полиць. Головна перевага в тому, що цей матеріал відрізняється високою стійкістю до гниття.
 • По-друге, фарба не потрібна – цей матеріал випускається у безлічі цікавих колірних варіантів.
 • Великою відмінністю від морської фанери є те, що ДПК можна надати будь-якої форми, навіть вигнути її. Однак майте на увазі, що включення пластмас означає, що ДПК мають більш високі пожежонебезпечні властивості, ніж деревина.
 • Щоб якісний сорт фанери або ламінату виправдав свої очікування, дуже важливо вибрати відповідний сорт клею. Fevicol пропонує широкий асортимент клею комерційного та промислового класу, який володіє останніми досягненнями та властивостями, такими як водостійкість, термостійкість, висока міцність та довговічність. Ви можете бути впевнені, що приймаєте Февікол внутрішньо.

Мы надеемся, что эта информация действительно поможет вам выбрать магазин якісної фанери в Одесі. Отримайте найкращі ідеї домашнього дизайну для вашого будинку з останніми дизайнами домашнього інтер’єру та ідеями декору.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top