Нові криптовалюти у 2021 році та їх використання

Нові криптовалюти у 2021 році та їх використання

В обігу перебуває понад 10000 криптовалют, і постійно продовжують з’являтися нові монети. Наприклад, лише 13 серпня на CoinMarketCap дебютував 21 новий претендент! Ці новинки можуть знайти безліч цікавих застосувань. А якщо пощастить, то на новачках можна ще й добре заробити. Прикладом може бути той же Dogecoin, який показав у 2021 році феноменальну динаміку зростання. Ті, хто вклався в момент випуску монети, змогли зірвати добрий куш.

Ще приклад застосування – гаманець, створений HI, забезпечує безпечні платежі в соціальних мережах через такі програми, як Facebook Messenger та WhatsApp. VDV хоче подолати розрив між паперовими та програмуємими грошима за допомогою контрольованих транзакцій із навчанням та захистом. Цього року ринок показує хорошу стійкість.

Вражаючі сфери застосування

Індустрія розваг дедалі більше цікавиться блокчейном як засобом прямого зв’язку між артистами та їх аудиторією. Також добре відомо використання криптовалют у гемблінгу. Найкращі провайдери ClashofSlots пропонують повну анонімність та підвищену безпеку, оскільки гравцям не потрібно надавати особисті дані для внесення депозиту або виведення коштів.

Це описує невелику частину практичної цінності. Ринок знаходиться у чудовій формі. Інновації відкривають нові можливості застосування цифрових грошей. Нижче наведено список кількох примітних монет (новинок і не тільки), які яскраво проявили себе у 2021 році.

1. Bitclout

Це один із найнезвичайніших запусків криптовалюти за останні тижні. Мета токена – полегшити продаж та купівлю так званих “монет-творців”. Перші прив’язані до конкретних осіб у соціальних мережах. Коли вони роблять щось позитивне, монета зростає, і навпаки. Місія емітента – децентралізувати соціальний простір, подібно до того, як біткоїн децентралізував гроші.

Монета почала торгуватися у червні за ціною 176 доларів. Після початкового зростання і рекордної позначки майже 199 доларів Bitclout швидко впав, досягнувши трохи більше 69 доларів 9 серпня. За тиждень він торгувався трохи більше 100 доларів. Ринкова капіталізація становить трохи менше 300 000 доларів.

2. Landshare

Ця монета представлена як безпроблемна альтернатива звичайним інвестиціям у нерухомість. Landshare заснований на розумному ланцюгу Binance та використовує принцип DeFi. Користувачі можуть отримати вигоду зі своїх активів декількома способами.

По-перше, вони можуть взяти участь у проекті з продажу будинків, аби отримати одноразову винагороду. По-друге, вони можуть вибрати пасивний прибуток від оренди через токенізовані активи. По-третє, вони можуть отримати вигоду зі сховища нерухомості BUSD, яке приносить дохід.

Прем’єра монети відбулася 2 серпня, і її первісна ціна становила трохи більше ніж 3,6. До кінця місяця її вартість становила 3,41. На цей момент Landshare впав після підвищення до 5,62 долара 14 серпня. Ринкова капіталізація нині перевищує 1,4 мільйона доларів. Безпека, зручність та прибутковість – головні конкурентні переваги.

3. Binance Coin (BNB)

Binance – одна з найбільших криптовалютних бірж в світі. З її власною криптовалютою користувачі можуть торгувати та платити комісії. Монета була випущена у 2017 році і вже перевищила ринкову капіталізацію у 70 мільярдів доларів.

Використання монети не обмежується торгівлею усередині біржової системи. Binance Coin можна продавати, використовувати для платежів чи навіть бронювання подорожей. Ви також можете обміняти його на інші альткоїни або біткоїни. З початкової ціни 0,10 вона зросла майже до 420 доларів. Це разюче зростання – 420 000%.

4. Dogecoin (DOGE)

Підтримка Ілона Маска та інших знаменитостей допомогла Dogecoin стрімко зростати. Хоча у 2013 році це прозвучало як жарт, ціна на нього становила частки центу. До серпня 2021 року він виріс на колосальні 154 900% – до 0,31 долара. Креативні меми та віддане співтовариство допомагають Dogecoin набирати силу. На момент написання статті ринкова капіталізація перевищила 40 мільярдів доларів.

5. Polkadot (DOT)

Назва цієї монети відображає її мультиблокчейн-характер. Polkadot поєднує ланцюжки через мережу, тому вони працюють разом. Це змінює методи управління криптовалютами. З моменту запуску у 2020 році монета вже зросла більш як на 770%. Спочатку він оцінювався у 2,93 долара, зараз він оцінюється більш ніж у 25 доларів, а ринкова капіталізація перевищила 25 мільярдів доларів.

Підйом був стратосферним. Через кілька місяців після старту власний токен під назвою dot був включений до топ-10 криптовалют. Основна мета творців – побудувати надійну блокчейн-мережу для перевірки даних та передачі значень.

6. Solana (SOL)

Цю монету було випущено минулого року, але її ринкова капіталізація вже перевищила 20 мільярдів доларів. Solana був розроблений для децентралізованих фінансів, децентралізованих додатків та смарт-контрактів. Система поєднує у собі механізми підтвердження історії та підтвердження ставок. Це гарантує швидкі та безпечні транзакції. Криптовалюта швидко злетіла – з початкової ціни 0,77 вона злетіла до 73 доларів, набравши більше 9400%.

Післямова

Використання криптовалюти не обмежується анонімними платежами та торгівлею. Хоча ви можете отримати вигоду від купівлі та продажу, це лише один аспект використання. Світ криптовалюти став стійкішим, ніж будь-коли, і нові монети покликані змінити наше сприйняття віртуальних грошей та їх цінності.

Щоб купити Bitcoin чи нові перспективні монети, або почати торгувати криптовалютами та заробляти на трейдингу, скористайтесь Каталогом криптовалютних бірж і обмінників, який публікує БізнесМаркет, спеціально відбираючи найпопулярніші та найнадійніші торгові онлайн майданчики у світі.

БІРЖІ ТА ОБМІНКИ
ОГЛЯДИ
Binance – Найбільша криптовалютна біржа у світі. Працює з 2017 року. Доступна маржинальна торгівля криптовалютами, спотова, P2P, OTC, а також ф’ючерсна з плечем до 125x.
EXMO – Найбільша криптовалютна біржа Східної Європи. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами, мультивалютний криптогаманець.
Kraken – Одна з найстаріших та найпопулярніших криптовалютних бірж. Найвищий рівень захисту. Купівля, обмін і торгівля цифровою валютою.
KuCoin – Глобальна високоліквідна криптовалютна біржа. Працює з 2017 року. Спотова, P2P, OTC, ф’ючерсна з плечем до 100x, маржинальна торгівля криптовалютами.
Huobi – Велика криптовалютна біржа у світі. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, ф’ючерсна, маржинальна торгівля криптовалютами, управління активами.
CEX.IO – Велика мультифункціональна криптовалютна біржа, яка починала свій шлях, як простий обмінник і провайдер хмарного майнінгу.
Currency.com – Перша офіційно регульована біржа криптовалют для країн СНД. 1300+ ринків і 1700+ токенізованих активів для торгівлі та інвестицій.
StormGain – Універсальний майданчик для трейдингу та обміну криптовалют. Спотова, ф’ючерсна торгівля із плечем до 200×, маржинальна торгівля криптовалютами.
BitMEX – Великий майданчик для трейдингу та зберігання криптовалют. Кредитне плече до 100x. Торгівля без термінів експірації. Найкраща система безпеки.
Bybit – Популярна біржа для торгівлі криптовалютними деривативами. Заснована у 2018 році. Ф’ючерсна, маржинальна, спотова торгівля криптовалютами.
WhiteBIT – Професійна платформа для обміну і торгівлі цифровими активами. Заснована у 2018 році. Спотова, P2P, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами.
Prime XBT – Платформа нового покоління для торгівлі на світових фінансових ринках через Bitcoin. Торгівля Криптовалютами, Індексами, Товарами та Forex з одного облікового запису.
Binaryx – Криптовалютна біржа для трейдингу та обміну. Кращий у своєму класі термінал для інвесторів та професійних трейдерів.
Paybis – Надійний та популярний обмінник. Працює з 2014 року. Швидко, безпечно і просто купити, продати, обміняти Біткоїн (BTC, Bitcoin) через Visa/Mastercard.
Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top