Де купити або продати криптовалюту за гривні

Де купити або продати криптовалюту за гривні

Інтерес до ринку криптовалют не вщухає вже котрий рік. А ажіотаж останніх кількох місяців і численні публікації в світових і вітчизняних засобах масової інформації змусили навіть людей, які не сильно цікавляться цифровими технологіями, всерйоз замислитись над питанням придбання цифрових активів. Але багато потенційних інвесторів або просто громадян, які мають вільні фінансові ресурси, не знають, як купити біткоіни (Bitcoin, ) або інші криптовалюти. А для мешканців України ще часто виникає питання – чи можна купити або продати криптовалюти відразу за гривні?

Купівля та продаж криптовалют за допомогою гривні

Для початку, трохи вступної інформації для тих, хто вперше стикається з фінансовим ринком крипти. Багато напевно чули про те, що Біткоін (Bitcoin, BTC), (), (USDT) та інші популярні криптовалюти торгуються на спеціальних торгових майданчиках, які називаються . Але це не єдиний спосіб стати володарем крипти. Більшості людей більше підійде варіант використовувати онлайн обмінник, де можна продати або купити криптовалюту набагато швидше і простіше, в тому числі і за гривні за допомогою банківських карт Приватбанку, Монобанку або інших українських банківських установ.

Криптобіржі або : що обрати?

У більшості обивателів при слові “біржа” виникають асоціації з американських фільмів про Уолл-Стріт (англ. Wall Street), де натовпи збуджених брокерів щось кричать, розмахують руками з різнокольоровими папірцями, і у всій цій плутанині щось продається і купується. До того ж, завдяки численним міфам навколо фінансових спекуляцій, для більшості людей самі слова “біржова торгівля” насторожують.

До того ж, якщо говорити і про традиційні фінансові майданчики для торгівлі активами, і про криптовалютні біржі, то для успішного у необхідно володіти певними професійними знаннями і навичками. Звичайно, в сфері цифрових валют немає таких жорстких кваліфікаційних вимог, як у фізичному світі. Але розуміння фінансових інструментів і вміння їх використовувати необхідно.

При цьому, слід зазначити, що далеко не всі біржі криптовалют взагалі мають можливість введення і виведення капіталу через фіатні валюти, що в свою чергу значно ускладнює участь новачків. (В крипто-спільноті “фіатними” називають всі види традиційних національних грошей, в тому числі долари, фунти, ієни і звичайно гривню.) Хоча за останні пару років популярні торгові майданчики значно змінили свою політику в цьому питанні. І наприклад, найбільша криптовалютна біржа в світі Binance, дозволяє використовувати просто величезний список світових валют, і в тому числі здійснювати операції безпосередньо через гривню.

Біржі криптовалют і онлайн обмінники - Каталог БізнесМаркет

Криптовалютні біржі для купівлі-продажу крипти

З одного боку, торгові майданчики надають набагато більше інструментів для операцій з цифровими грошима. Ви можете не тільки купити або продати коіни і альткоіни, а й заробляти за допомогою маржинальної торгівлі, фінансових операцій з опціонами, ф’ючерсами тощо. Деякі криптобіржі навіть дають можливість торгувати акціями всесвітньо-відомих компаній на і.

А з іншого, якщо інвестор не планує самостійно атися трейдингом, то вся функціональність бірж швидше буде йому не потрібною і тільки ускладнить процес торгових операцій з криптою. До того ж, до цих пір багато платформ мають деякі обмеження при роботі з традиційними грошима або банківськими картами. Та й необхідність багатоступеневої верифікації особистості на найпопулярніших криптобіржах не сильно тішить користувачів. Але якщо ви всерйоз вирішили зайнятися інвестуванням на ринку цифрових активів, то без глибокого вивчення торгових крипто-платформ вам не обійтися.

Онлайн обмінники для купівлі-продажу крипти

Для тих інвесторів, які не хочуть витрачати час на вивчення торгових терміналів криптобірж, є набагато більш простий і швидкий спосіб купити або продати криптовалюту – онлайн обмінники. За своїм змістом, ці інтернет-сервіси так само прості, як і звичайний обмінний пункт валют в офлайні. Залежно від країни реєстрації, технологічності програмного забезпечення і довготривалості присутності на ринку і ряду інших параметрів, такі сервіси дають можливість прямої покупки або обміну Біткоін (Bitcoin, BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT) й інших популярних криптовалют за долари, євро та інші валюти.

Деякі онлайн обмінники, наприклад, такі, як Changeit або Paybis надають можливість здійснювати операції безпосередньо з гривневих банківських карт. А є сервіси, де знадобиться попередня конвертація через основні світові грошові кошти. Також більшість обмінників, крім традиційних Visa і Mastercard, підтримують й інші платіжні системи, такі як SEPA, Skrill, Neteller, SWIFT, банківські перекази тощо.

Скористатися послугами онлайн обмінників може будь-який користувач, і для цього не потрібно володіти глибокими знаннями в інтернет-технологіях або трейдингу. Процес обміну криптовалют не складніше, ніж оплата в звичайному інтернет-магазині. Головне, це вибрати надійний і перевірений часом сервіс обміну, який має високу репутацію і популярність на ринку.

Висновок

Що обрати – криптобіржі або онлайн обмінники для купівлі-продажу крипти, кожна людина вирішує сама. Якщо вам цікавий процес трейдингу, то ймовірно більше підійдуть , які надають широкий спектр торгових і фінансових інструментів для заробітку. Якщо ж стоїть завдання просто купити або продати криптовалюту, то більш швидким способом буде скористатися послугами онлайн обмінників.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Нові оголошення

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top