Для кращого досвіду, будь ласка, змініть свій браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA або Internet Explorer.

Блог БізнесМаркет

Perfect Money огляд

Perfect Money огляд

Чи безпечна Перфект Мані?

На відміну від Liberty Reserve, облікові записи Перфект Мані є меншою мішенню для фішингу, оскільки вони менш популярні. Перфект Мані Incorporation встановила бар'єри безпеки, які допомагають зупинити шахраїв від незаконних перемальовок і транзакцій з використанням законного облікового запису, використовуючи перфект мані вхід. Компанія змогла зробити це в три етапи.

По-перше, компанія робить це за допомогою системи захисту IP-адрес. Під час реєстрації облікового запису Перфект Мані реєструється IP-адреса користувача. Отже, якщо цей користувач спробує отримати доступ до свого облікового запису з іншої IP-адреси, він повинен буде ввести певний PIN-код.

По-друге, якщо вони налаштовані, Перфект Мані часто запитує аутентифікацію за SMS щоразу, коли нова IP-адреса намагається отримати доступ до вашого облікового запису. Це також відмінний спосіб захисту від зламування.

По-третє, оскільки у хакерів зазвичай є спосіб доступу до облікових записів, Перфект Мані випускає кодову карту, на якій є декілька кодів; тому щоразу, коли транзакція запускається, код повинен бути заповнений, щоб транзакція пройшла.

Які бувають типи рахунків?

Є два типи облікових записів - особисті та бізнес-рахунки. Особистий обліковий запис призначений для індивідуальних користувачів, а бізнес-обліковий запис - для юридичних осіб. Також є підтипи: преміум-акаунт і акаунт партнерського рівня. Комісія за преміум-рахунок за кожен банківський переказ складає всього 2 відсотка; а річна процентна ставка коливається близько 8 відсотків.

Чи можу я створити субакаунти?

На відміну від PayPal або інших платіжних систем, Перфект Мані дозволяє відкривати до шести додаткових облікових записів. Субакаунти призначені в основному для відправки та отримання електронних листів, і за них не стягується комісія. Користувачі додаткового облікового запису також можуть створювати свої власні електронні ваучери.

Які стимули для приєднання?

Перфект Мані - хороша платіжна система. Компанія не тільки намагається бути провідною платіжною системою, надаючи тільки хороші послуги, але і додає деякі стимули для залучення більшого числа користувачів. Один із способів - пропонувати партнерам бонуси та знижки при кожній транз. Крім того, у веб-майстрів з логотипом Перфект Мані на своїх сайтах є шанс насолодитися відпусткою з оплатою. Винагороди пропонуються клієнтам, які беруть участь в їх реферальній системі, а також тим, хто здійснює велику кількість транзакцій на своєму рахунку Перфект Мані за певний період.

В підсумку

Користувач міг отримати гроші на рахунок через переказ в електронній валюті. Платежі через електронні системи відбуваються миттєво. Користувач також може поповнити свій рахунок за допомогою електронного ваучера або передплаченої карти, доступної онлайн. Інший спосіб - через китайські дебетові карти, випущені китайськими комерційними банками. Ви також можете на рахунок сертифікованих партнерів по обміну. Два найбільш важливих і популярних способи відправки грошей на рахунок Перфект Мані - це миттєвий банківський переказ і банківський переказ.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб предпринимателей

Обсуждение бизнеса Украины

Задать Вопрос

Помочь развитию проекта

Поблагодарить или поддержать проект

Поблагодарить

Поблагодарить БизнесМаркет

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы (170+)
  Фиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  EXMO
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа, Обменник
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы
  Фиатные валюты
  UAH, RUB, USD, EURO, Visa/Mastercard, , Perfect Money, AdvCash, Qiwi, Yandex
  Открыть
  WhiteBIT
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная мега-биржа
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы (630+)
  Фиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютная биржа
  Рынки
  Криптовалюта и цифровые активы
  Фиатные валюты
  Любые валюты ч/з Visa/Mastercard, SEPA
  Открыть
  StormGain
   
 • Рейтинг користувачів 0 (0 відгуків)
  Тип площадки
  Обменник Bitcoin и других криптовалют
  Рынки
  Криптовалюты
  Фиатные валюты
  Visa/Mastercard, банковский перевод, SEPA, Skrill, Neteller
  Открыть
  Paybis
   

Полезное о бизнесе

Top