Perfect Money огляд

Perfect Money огляд

Чи безпечна Перфект Мані?

На відміну від Liberty Reserve, облікові записи Перфект Мані є меншою мішенню для фішингу, оскільки вони менш популярні. Перфект Мані Incorporation встановила бар’єри безпеки, які допомагають зупинити шахраїв від незаконних перемальовок і транзакцій з використанням законного облікового запису, використовуючи перфект мані вхід. Компанія змогла зробити це в три етапи.

По-перше, компанія робить це за допомогою системи захисту IP-адрес. Під час реєстрації облікового запису Перфект Мані реєструється IP-адреса користувача. Отже, якщо цей користувач спробує отримати доступ до свого облікового запису з іншої IP-адреси, він повинен буде ввести певний PIN-код.

По-друге, якщо вони налаштовані, Перфект Мані часто запитує аутентифікацію за SMS щоразу, коли нова IP-адреса намагається отримати доступ до вашого облікового запису. Це також відмінний спосіб захисту від зламування.

По-третє, оскільки у хакерів зазвичай є спосіб доступу до облікових записів, Перфект Мані випускає кодову карту, на якій є декілька кодів; тому щоразу, коли транзакція запускається, код повинен бути заповнений, щоб транзакція пройшла.

Які бувають типи рахунків?

Є два типи облікових записів – особисті та бізнес-рахунки. Особистий обліковий запис призначений для індивідуальних користувачів, а бізнес-обліковий запис – для юридичних осіб. Також є підтипи: преміум-акаунт і акаунт партнерського рівня. Комісія за преміум-рахунок за кожен банківський переказ складає всього 2 відсотка; а річна процентна ставка коливається близько 8 відсотків.

Чи можу я створити субакаунти?

На відміну від PayPal або інших платіжних систем, Перфект Мані дозволяє відкривати до шести додаткових облікових записів. Субакаунти призначені в основному для відправки та отримання електронних листів, і за них не стягується комісія. Користувачі додаткового облікового запису також можуть створювати свої власні електронні ваучери.

Які стимули для приєднання?

Перфект Мані – хороша платіжна система. Компанія не тільки намагається бути провідною платіжною системою, надаючи тільки хороші послуги, але і додає деякі стимули для залучення більшого числа користувачів. Один із способів – пропонувати партнерам бонуси та знижки при кожній транз. Крім того, у веб-майстрів з логотипом Перфект Мані на своїх сайтах є шанс насолодитися відпусткою з оплатою. Винагороди пропонуються клієнтам, які беруть участь в їх реферальній системі, а також тим, хто здійснює велику кількість транзакцій на своєму рахунку Перфект Мані за певний період.

В підсумку

Користувач міг отримати гроші на рахунок через переказ в електронній валюті. Платежі через електронні системи відбуваються миттєво. Користувач також може поповнити свій рахунок за допомогою електронного ваучера або передплаченої карти, доступної онлайн. Інший спосіб – через китайські дебетові карти, випущені китайськими комерційними банками. Ви також можете на рахунок сертифікованих партнерів по обміну. Два найбільш важливих і популярних способи відправки грошей на рахунок Перфект Мані – це миттєвий банківський переказ і банківський переказ.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top