Оргтехніка для бізнесу – де купити принтери і МФУ?

Оргтехніка для бізнесу – де купити принтери і МФУ?

Різноманітна друкарська техніка є обов’язковою і необхідною для будь-якого сучасного офісу. І хоча, багато бізнес-процесів можна вести в електронному вигляді, повністю обійтися без друку на фізичних носіях поки що неможливо. Отже, у компаній виникає питання – де можна купити надійні принтери і МФУ для бізнесу?

Купуйте друкарську техніку у професіоналів

На перший погляд, все принтери і багато-функціональні пристрої (МФУ) однакові. Схожі один на одного білі, сірі або чорні “коробки”, з готових виходять аркуші паперу з надрукованим на них текстом або зображеннями. Коли покупець відкриває сторінку, наприклад, інтернет-магазину (https://www.averoprint.com/catalog/lazernye-printery-i-mfu/), то для недосвідченого користувача, при поверхневому перегляді, між ними немає особливої різниці, крім ціни.

Дійсно, як наголошувала колись одна реклама – “якщо немає різниці, навіщо платити більше?”. Саме так може подумати споживач, вибираючи принтер або МФУ для роботи або домашнього користування. Однак, таке судження буде помилковим. Велика розмаїтість друкуючих пристроїв викликано не тільки маркетинговими хитрощами виробників. Насправді, якщо розбиратися в питанні глибше, то значна кількість моделей принтерів і МФУшек пов’язано з тим, що їх характеристики, призначення і можливості можуть значно відрізнятися (навіть в межах плюс-мінус однієї ціновій категорії). Саме тому, перш ніж зупиняти свій вибір на конкретній марці або моделі, краще проконсультуватися з професіоналами.

Що важливо знати, купуючи техніку для друку

Як би це не здалося дивним, але ціна пристрою, це далеко не найважливіший і першочерговий показник. Справа в тому, що виробники і продавці друкарських пристроїв вже давно заробляють не на продажу самих виробів, а на вартості витратних матеріалів і сервісному обслуговуванні. Якщо подивитися тут ціни на витратні матеріали для копіювальних апаратів або принтерів, то можна помітити, що іноді сума, необхідна для придбання нових картриджів, може перевищувати вартість самого виробу (наприклад, щодо струменевих принтерів це майже завжди так).

Тому, вибираючи копір, принтер або МФУ, перш за все необхідно звертати увагу не на їх ціну, а на вартість і ресурс витратних матеріалів. Майже всі відомі виробники (Minolta, XEROX, Canon, Brother, Hewlett-Packard (HP) та інші …) роблять спеціальні розрахунки вартості друку 1 сторінки з розрахунку витрачання всіх складових блоків принтера або МФУшкі. А крім картриджів з тонером, це ще фотобарабан, пічка, шестерінки і багато іншого.

У свою чергу, вартість друку тісно пов’язана з ресурсом або навантаженням на пристрій. Купуючи техніку для друку, необхідно заздалегідь розуміти скільки сторінок в місяць буде на ній друкуватися. Цей показник дуже важливий. Тому що, якщо купити принтер, розрахований, наприклад, на 20 тис. сторінок за місяць, а за фактом друкувати на ньому 50 або 70000, то він дуже швидко вийде з ладу, тому що не розрахований на такі навантаження.

Ну і вже в третю чергу слід дивитися на інші характеристики: швидкість друку, наявність дуплекса, можливості мережевого підключення і т.д. Як бачите, ціна самого пристрою не знаходиться навіть на перших трьох рядках критеріїв при виборі моделі. Друкарські пристрої, навіть самого початково рівня, це все-таки складна техніка. Тому здійснювати такі покупки краще там, де продавець спеціалізується на даному виді оргтехніки і може дати професійну консультацію з усіх питань.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top