Які криптовалюти купувати у 2021 – 2022 році

Які криптовалюти купувати у 2021 – 2022 році

2021-ий став роком, коли різні криптовалюти продовжили своє зростання, відзначивши рекордну ціну. При цьому ринок уперше досяг капіталізації майже 3 мільярдів доларів США.

Криптовалютний ринок зазнав сильного імпульсу і зміг консолідуватися за допомогою двох нових інструментів – NFT та DeFi. І це сталося, навіть незважаючи на провал ICO (початкових пропозицій криптовалюти) у 2017 та 2018 роках, який відлякнув багатьох інвесторів через велику кількість шахрайських продуктів.

Якщо вам цікаво, які криптовалюти купувати в минаючому 2021 і наступному 2022 році, або якщо ви – новачок у світі криптовалют і хочете почати заробляти на цьому ринку, є кілька варіантів інвестування, які можуть принести хороший прибуток.

Які купувати криптовалюти з перспективою росту

Волатильність крипторинку вже стала притчею во язицех. Проте у цій сфері фінансових інвестицій можна знайти варіанти, здатні забезпечити значне збільшення капіталу. А на тлі зростаючої девальвації національних валют, ще й захиститися від знецінення традиційних грошей.

Біткоїн

Через 12 років з моменту свого дебюту Біткоїн залишається найважливішою криптовалютою за ринковою вартістю, незважаючи на свою високу волатильність, з показником капіталізації понад 1 мільярд доларів США та річним зростанням курсу понад 200%.

Біткоїн – це програмне забезпечення, засноване на технології блокчейн, децентралізованій базі даних, яка працює на більш ніж 15000 комп’ютерів (вузлів) по всьому світу та записує транзакції, а також залишки на рахунках.

Щоб підтримувати цю мережу, майнери покладаються на механізм консенсусу, відомий як доказ роботи (PoW), витрачаючи обчислювальні потужності для вирішення криптографічних головоломок і перевірки блоків транзакцій.

Аналітики кажуть, що ціна Bitcoin (BTC) нижча, ніж має бути, і що грудень, швидше за все, стане місяцем, коли він зможе досягти відскоку, який дасть йому великі перспективи на 2022 рік. Тому зараз може бути гарний період часу, щоб купити Біткоїн для довгострокових інвестицій.

Ethereum

Ethereum, незмінно посідаючий друге місце після Біткоїна на ринку криптовалют, має великий потенціал стати першим у найближчі кілька років.

Зараз він торгується на рівні 4200 доларів, і аналітики відзначають, що востаннє, коли ETH (Ефір) мав аналогічне падіння, тоді він значно відскочив у ціні.

Ефіріум домінує у більшості фінансових транзакцій та платежів у всіх секторах, а також забезпечує інфраструктуру для більшості протоколів DeFi. За рахунок розвитку технології 2.0 і широкого розповсюдження в якості платформи для багатьох нових криптовалютних проектів, Ethereum (ETH) виглядає дуже перспективним для покупки.

Solana (Солана)

Що стосується «альткоїнів», Solana, який нещодавно впав на 12%, є найкращим варіантом для інвестицій, оскільки він прагне створити нову мережу смарт-контрактів, щоб конкурувати з Ethereum.

Polkadot

Polkadot дуже схожий на Ethereum у тому, що дозволяє розробникам створювати смарт-контракти та додатки. З точки зору функціональності у наступному 2022 році він має всі шанси сильно зрости.

Binance Coin

Криптовалюта найбільшої у світі біржі може значно зрости у 2022 році. Якщо транзакції з криптовалютою Binance будуть простішими і дешевшими, на ринку буде більше руху, який вплине на торгову ціну.

ТОП-3 бірж криптовалют для інвесторів-початківців, де можна купити Ethereum (ETH), Біткоїн (Bitcoin, BTC) та інші криптовалюти

КРИПТОВАЛЮТНІ БІРЖІ
ОГЛЯДИ
Binance – Найбільша криптовалютна біржа у світі. Працює з 2017 року. Доступна маржинальна торгівля криптовалютами, спотова, P2P, OTC, а також ф’ючерсна з плечем до 125x.
EXMO – Найбільша криптовалютна біржа Східної Європи. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами, мультивалютний криптогаманець.
OKEx – Надійна біржа цифрових активів. Криптообмінник. Заснована у 2014 році.

 

Перспективні теми зі світу криптовалюти, на які варто звернути увагу

У 2022 році з’являться декілька основних криптографічних тем, серед яких метавсесвіт на основі блокчейнів та “супердодатки” для торгівлі та надання в кредит цифрових активів.

Також можливе посилення регулювання, оскільки уряди прагнуть підвищити податкові надходження від криптовалюти, ставитися до емітентів “стейблкоїнів” як до банків та розробити правила випуску токенів.

“У той час як 2021 рік був вихором у просторі цифрових активів… 2022 рік стане таким же насиченим подіями, якщо не більше, для галузі, що все ще зароджується”, – пише аналітик BTIG Марк Палмер, який описав деякі з цих тем.

Метавсесвіт – новий тренд розвитку крипто-індустрії

Однією з важливих подій є те, що ігри на основі блокчейнів можуть почати набирати обертів у «метавсесвіті», тобто у світах віртуальної реальності, де люди використовують аватари, щоб грати в ігри, здійснювати угоди та спілкуватися. Технологія блокчейн дозволяє децентралізувати та взаємодіяти з іграми в метавсесвіті, що означає, що користувачі можуть обмінювати токени та цифрові активи, такі як невзаємозамінні токени або NFT, у віртуальних світах.

Платформа Мета (спадкоємиця Facebook), анонсована Цукербергом, прагне створити централізований метавсесвіт, включаючи стандарти контенту та електронної комерції. Але децентралізовані платформи, побудовані на блокчейнах, швидко поширюються, і компанії розробляють програмне забезпечення для користувачів, що дозволяє переносити цифрові активи з однієї платформи, що базується на блокчейні, на іншу.

Альтернативні варіанти метавсесвітів та ігрова індустрія

Палмер наводить в якості одного прикладу ArcadeNetwork. Платформа позиціонує себе як “перша у світі децентралізована платформа, що забезпечує взаємодію активів між метавсесвітами”.

За словами Палмера, Arcade, заснована на блокчейні Polygon, розробляє програмне забезпечення, яке “забезпечує плавне переміщення ігрових ресурсів між різними іграми метавсесвіту”. Мета полягає в тому, щоб зв’язати блокчейни, такі як Ethereum, Binance Smart Chain та Polygon, щоб ігрові токени або інші цифрові активи можна було продавати та передавати, використовуючи “релейні мости” та власний токен під назвою Arc.

Ігри Metaverse вже набирають популярності на таких платформах як Decentraland і The Sandbox. Очікується, що наступного року буде запущено ще одну велику платформу під назвою Star Atlas.

“Ми вважаємо, що потенціал таких ігор-метавсесвітів величезний”, – говорить Палмер, зазначаючи, що в них будуть представлені економічні системи, що сприятимуть розвитку нових типів електронної комерції.

Ринок NFT

Між тим Coinbase розробляє ринок NFT, який зрештою може стати “супердодатком” для торгівлі, зберігання та надання в кредит цифрових активів. Coinbase зараз покладається на комісію за торгівлю криптовалютою для отримання більшої частини свого доходу, який сильно залежить від таких токенів, як біткоїн та ефір, але довгострокова мета – диверсифікувати свою доходну базу.

“Запланований торговий майданчик NFT COIN – це лише частина того, що ми розглядаємо як продовження зусиль з диверсифікації”, – говорить Палмер.

Регулювання криптоекономіки

Невідомо, як регулюючі органи будуть ставитися до криптоекономіки, яка розвивається. Міністерство фінансів при адміністрації президента Джо Байдена чітко дало зрозуміти, що емітенти стейблкоїнів – токенів, призначених для підтримки вартості в 1 долар, – мають регулюватися так само, як і банки. Комісія з цінних паперів та бірж під головуванням Гері Генслера прагне регулювати деякі криптовалюти як цінні папери.

Великий тест на авторитет SEC зараз відбувається у судах у справі проти Ripple Labs, емітента токена XRP. У грудні 2020 року SEC подала до суду на Ripple, заявивши, що та залучила 1,3 мільярда доларів за допомогою незареєстрованої пропозиції цінних паперів свого токена XRP. Ripple відкинув звинувачення, стверджуючи, що XRP є валютою, а не інвестиційним контрактом відповідно до закону, і, таким чином, виходить за межі юрисдикції SEC.

Рішення може бути прийняте наступного року, і SEC зможе порушити нові справи проти емітентів монет або утриматись від програшу. Питання про те, чи мають деякі криптовалюти вважатися цінним папером, також має вирішити Конгрес. Хоча демократи та республіканці дотримуються різних поглядів на галузь, через що закон навряд чи буде прийнято без досягнення консенсусу.

Як би там не було, інвестори повинні очікувати, що політика та законність криптовалюти стануть основними темами наступного року.

Де купують, продають і заробляють на криптовалюті?

Пам’ятайте, що інвестування в криптовалюту, як і раніше, пов’язане з ризиком – вам потрібно мати стійке фінансове становище, перш ніж ви почнете вкладати гроші в криптоактиви. Обов’язково проведіть власне дослідження та не забувайте, що ваші активи не застраховані від втрати.

БІРЖІ ТА ОБМІНКИ
ОГЛЯДИ
Binance – Найбільша криптовалютна біржа у світі. Працює з 2017 року. Доступна маржинальна торгівля криптовалютами, спотова, P2P, OTC, а також ф’ючерсна з плечем до 125x.
EXMO – Найбільша криптовалютна біржа Східної Європи. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами, мультивалютний криптогаманець.
Kraken – Одна з найстаріших та найпопулярніших криптовалютних бірж. Найвищий рівень захисту. Купівля, обмін і торгівля цифровою валютою.
KuCoin – Глобальна високоліквідна криптовалютна біржа. Працює з 2017 року. Спотова, P2P, OTC, ф’ючерсна з плечем до 100x, маржинальна торгівля криптовалютами.
Huobi – Велика криптовалютна біржа у світі. Працює з 2013 року. Спотова, OTC, ф’ючерсна, маржинальна торгівля криптовалютами, управління активами.
CEX.IO – Велика мультифункціональна криптовалютна біржа, яка починала свій шлях, як простий обмінник і провайдер хмарного майнінгу.
Currency.com – Перша офіційно регульована біржа криптовалют для країн СНД. 1300+ ринків і 1700+ токенізованих активів для торгівлі та інвестицій.
StormGain – Універсальний майданчик для трейдингу та обміну криптовалют. Спотова, ф’ючерсна торгівля із плечем до 200×, маржинальна торгівля криптовалютами.
BitMEX – Великий майданчик для трейдингу та зберігання криптовалют. Кредитне плече до 100x. Торгівля без термінів експірації. Найкраща система безпеки.
Bybit – Популярна біржа для торгівлі криптовалютними деривативами. Заснована у 2018 році. Ф’ючерсна, маржинальна, спотова торгівля криптовалютами.
WhiteBIT – Професійна платформа для обміну і торгівлі цифровими активами. Заснована у 2018 році. Спотова, P2P, OTC, маржинальна торгівля криптовалютами.
Prime XBT – Платформа нового покоління для торгівлі на світових фінансових ринках через Bitcoin. Торгівля Криптовалютами, Індексами, Товарами та Forex з одного облікового запису
Binaryx – Криптовалютна біржа для трейдингу та обміну. Кращий у своєму класі термінал для інвесторів та професійних трейдерів.
Paybis – Надійний та популярний обмінник. Працює з 2014 року. Швидко, безпечно і просто купити, продати, обміняти Біткоїн (BTC, Bitcoin) через Visa/Mastercard.
Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Пошук

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top