Безкоштовні оголошення для бізнесу

Безкоштовні оголошення для бізнесу

Самі по собі на звичайних дошках оголошень не така вже й рідкість. Більшість популярних сайтів оголошень надають таку можливість.

Але безкоштовні оголошення для бізнесу зустрічаються набагато рідше. В огляді популярних дошок оголошень для бізнесу в Україні показував, що в більшості випадків, наприклад, розміщення оголошення про продаж бізнесу на торгових майданчиках платне.

Оголошення для бізнесу – у чому відмінності?

Оголошення для бізнесу мають 3 принципові відмінності від звичайних побутових пропозицій:

 • тривалість циклу продажу та/або актуальності оголошення;
 • регулярність пропозиції та/або необмеженість кількості потенційних покупців;
 • цільова аудиторія, якій адресовано оголошення.

Розглянемо ці відмінності на прикладах.

Тривалість циклу продажу або актуальності оголошення.

Для порівняння візьмемо такий процес як продаж бізнесу. Як показує статистика та досвід, щоб продати бізнес без посередників, у середньому потрібно від 3 місяців до 1 року. І навіть якщо продавець компанії звертається до агентства з продажу бізнесу або приватних брокерів, цей термін не сильно відрізняється. Звичайно, багато залежить від розмірів компанії та її готовності до продажу. Зрозуміло, що малий бізнес, наприклад, кіоск на ринку, може продатися швидше. А на угоду з реалізації великого заводу піде багато часу.

Якщо взяти типове приватне побутове оголошення на ОЛХ про продаж вживаних речей, то за адекватної ринкової ціни об’єкт спокійно «піде» за 1-2 місяці, а то й за кілька тижнів. Звичайно, за умови, що виставлена в публікації річ взагалі може бути комусь цікавою.

Такі завдання, як продаж компанії, пошук інвестора або а вимагають набагато більше часу та зусиль. Тому бізнес-оголошення актуальні значно довше, ніж традиційний термін публікації 30 днів на звичайних сайтах оголошень. Відповідно, повинна надавати не тільки безкоштовні оголошення, але й більш тривалий термін розміщення пропозицій для зручності Користувачів.

Регулярність пропозиції або необмеженість кількості потенційних покупців.

У переважній більшості випадків, приватна побутова публікація має разовий характер і адресована одному покупцю. Наприклад, якщо на тому ж ОЛХ або Бесплатці виставляється на продаж вживаний велосипед, то він у продавця один і може бути куплений тільки одним покупцем.

З об’єктами оголошень для бізнесу ситуація зовсім інша. Наприклад, об’єкти інвестицій, пошук дилерів або постачальників, або пропозиції капіталу для кредитування компаній може бути регулярної потребою для підприємців. А кількість потенційних покупців і клієнтів, як у ситуації з пропозицією різних послуг для бізнесу, може бути необмеженою.

У цьому випадку також, існуючі терміни публікації пропозицій на універсальних дошках оголошень не особливо підходять для бізнес-завдань. Підприємцям доводиться витрачати сили та час на щомісячну активацію або дублювати однакові безкоштовні оголошення, що заборонено Правилами практично всіх сайтів оголошень. У більшості випадків, для бізнес-оголошень необхідно, щоб комерційна пропозиція постійно була активною та видимою на торговому майданчику.

Цільова аудиторія, якій адресовано оголошення.

Про різницю між відвідувачами масових дошок оголошень для приватних осіб і сайтах оголошень для бізнесу ми вже неодноразово згадували. Насправді, це один із наріжних моментів, чому деякі групи бізнес-оголошень просто не працюють на звичайних майданчиках “для домогосподарок”.

Нам іноді ставлять питання – яка відвідуваність БізнесМаркет порівняно з ОЛХ? На що ми завжди маємо одну відповідь – а хто є відвідувачами ОЛХ та інших подібних популярних дошок оголошень? Яка користь від багатомільйонної відвідуваності, якщо серед неї немає потенційних покупців об’єкта комерційної пропозиції?

Порівнювати відвідуваність абсолютно різних категорій оголошень просто не коректно. Продаж бізнесу вартістю як мінімум кілька сотень тисяч доларів або інвестиції в комерційну нерухомість, за визначенням, не можуть конкурувати у відвідуваності з торгівлею вживаними телефонами та велосипедами.

Будь-який підприємець і продавець знає, що продати товар або надати послугу можна лише там, де для цього є покупці. Для комерційних активів необхідний відповідний ринок збуту, тобто цільова аудиторія.

Відвідувачі сайту, які заходять на БізнесМаркет, чітко знають, що їм потрібно, і що вони шукають. Тому що на торговому майданчику БізнесМаркет немає побутових публікацій від приватних осіб, немає пропозицій товарів або іншої інформації, що не належить до тематики ресурсу. Відвідувачі та Користувачі БізнесМаркет – це практично 100% цільова аудиторія для розміщення бізнес-оголошень. Тому що на платформі зібрані всі найбільш популярні категорії комерційних пропозицій у сфері інвестицій і торгівлі комерційними активами.

Безкоштовні оголошення для бізнесу - Besplatnye biznes obyavleniya ukrainy

Що пропонує БізнесМаркет – дошка оголошень для бізнесу України

Команда БізнесМаркет постійно аналізує існуючі на ринку умови подання оголошень, щоб наші Користувачі мали ефективні інструменти та можливості. Про те, як створити безкоштовне та отримати максимальний результат від дошки оголошень, рекомендуємо прочитати цю публікацію – «Бізнес-оголошення — як отримати результат від дошки оголошень».

Порівнюючи існуючі в Україні інтернет-ресурси, які надають можливість публікувати комерційні пропозиції в сфері торгівлі комерційними активами, ми сформулювали 3 базові переваги, щоб Користувачам БізнесМаркет було вигідно працювати з торговим майданчиком.

Безкоштовні оголошення для бізнесу – категорії БізнесМаркет

Безкоштовна реєстрація та подача оголошень для бізнесу початково була принциповою позицією БізнесМаркет з моменту створення ресурсу. Ми об’єднали простоту та доступність подачі оголошень (як на універсальних дошках оголошень) з професійною формою комерційних пропозицій спеціалізованих сайтів для бізнесу.

Тепер підприємцям, які не хочуть платити «за повітря» при подачі бізнес-оголошень, не треба метатися між «безкоштовними, але марними» та «профільними, але платними» майданчиками. Іншими словами, замість двох умовних ресурсів «олх» і «бізрейтинг» для подачі безкоштовних професійних оголошень для бізнесу є спеціалізована торгова платформа БізнесМаркет.

Дошка оголошень для бізнесу БізнесМаркет містить усі найпопулярніші категорії оголошень на ринку комерційних активів.

Основні категорії оголошень БізнесМаркет:
 • Продаж бізнесу.

  Потреба купити або продати бізнес дедалі частіше виникає серед підприємців України. Спеціалізована дошка оголошень – це ефективний і простий спосіб продати бізнес без посередників і значних фінансових витрат. А функціональність у на сайті дозволяє влаштовувати торги в оголошеннях, щоб отримати пропозицію кращої ціни.

 • Франшизи.

  Купити готовий – це хороший варіант розпочати бізнес з нуля. Головною перевагою бізнесу за франшизою є те, що підприємець отримує налагоджену та робочу модель бізнесу, який одразу може почати приносити дохід. Для франчайзера БізнесМаркет відкриває дуже широкі можливості для продажу франшиз в Україні.

 • Об’єкти інвестицій.

  Гроші повинні працювати. Це незаперечний закон бізнесу. У світі існують різні способи та об’єкти інвестицій. Якщо у вас є готовий інвестиційний проект, стартап або пропозиції інвестицій у фінансовому секторі – ця категорія саме для них.

 • Запити інвесторів.

  Підприємці та приватні інвестори, які мають вільний капітал, постійно шукають напрями для нових інвестицій. Ця категорія призначена спеціально для розміщення заявок від інвесторів із пропозиціями капіталу.

 • Комерційна нерухомість.

  Купити, продати, здати або орендувати комерційну нерухомість тепер можна на торговому майданчику, призначеному виключно для бізнесу. Цільова аудиторія та відсутність відволікаючих «житлових питань» роблять БізнесМаркет ідеальною дошкою оголошень комерційної нерухомості.

 • Ділова співпраця.

  Пошук бізнес-партнерів, інвесторів, дилерів і постачальників – дуже поширене завдання в підприємців України. Знайти нові контакти для ділового співробітництва можна на БізнесМаркет, розмістивши безкоштовне оголошення на сайті в цій категорії.

 • Продаж сайтів або доменів.

  Торгівля інтернет-бізнесами, з доходом і перспективних доменів дуже активно набирає обертів. БізнесМаркет надає спеціальні шаблони оголошень, які враховують специфіку інтернет-бізнесу та дозволяють показати всі ключові показники інтернет-ресурсів, виставлених на продаж.

 • Кредити для бізнесу.

  Підприємці та компанії часто потребують додаткового фінансування. Ця категорія БізнесМаркет підходить не тільки для розміщення інформації від банків і фінансових компаній. Але й для пропозицій від приватних осіб, які готові надати кредити бізнесу.

 • Бізнес-освіта.

  Навчання співробітників і підвищення власного професійного рівня знань – обов’язкова потреба для сучасних компаній і підприємців. Категорія «Освіта для бізнесу» саме те місце, де можна розміщувати інформацію про тренінги, курси та інші освітні програми для бізнесу.

 • Послуги B2B.

  З часом, ми думаємо, що категорія пропозицій про комерційні послуги для бізнесу буде наймасовішою та найпопулярнішою на торговому майданчику БізнесМаркет. Організувати платформу для пошуку партнерів і виконавців різноманітних бізнес-завдань – один з наших пріоритетів. Використовуйте цю категорію, щоб розповісти про свої послуги та отримати нових клієнтів.

Як видно з цього списку, ми постаралися зібрати в одному місці найпопулярніші напрями на ринку комерційних активів. З повним переліком категорій можна ознайомитись на сторінці Карта категорій.

А якщо у вас є пропозиції, доповнення або зауваження, не соромтеся залишити свій коментар на сайті. Для нас дуже важливий зворотний зв’язок, і ми готові дослухатися до думки Користувачів і Відвідувачів ресурсу. Давайте разом створювати майданчик для бізнесу №1 в Україні.

Безкоштовні оголошення для персональних цілей

У будь-якій категорії на сайті БізнесМаркет у Користувачів є можливість безкоштовно після реєстрації. Так, кількість безкоштовних розміщень обмежена, але ліміту цілком достатньо для звичайних Користувачів. Для приватних інвесторів і підприємців, які використовують дошку оголошень для персональних завдань, цієї кількості вистачить із запасом.

Пакети оголошень для професіоналів

Для професійних учасників ринку комерційних активів, агентств з продажу бізнесу, ріелторів і брокерів, а також компаній, яким необхідно регулярно публікувати велику кількість бізнес-оголошень, БізнесМаркет пропонує унікальну пропозицію – Пакет оголошень для професіоналів.

Цей пакет послуг дає можливість розміщувати безліч публікацій за дуже демократичну оплату. Таких умов серед сайтів бізнесу на ринку комерційних активів України ви більше не знайдете.

Розміщення оголошень для бізнесу на 180 днів з можливістю продовження.

БізнесМаркет дає можливість розмістити оголошення, у якого термін показу становить 180 днів (з можливістю подальшого продовження).
Зазвичай, на універсальних дошках оголошень пропозиція є активною та видимою на сайті лише 30 днів, після чого вимагає повторної активації або переходить до розряду неактивних, які не показуються на сайті.

Як уже писалося вище, для бізнес-оголошень, у більшості випадків, характерний тривалий період актуальності пропозиції. Наприклад, продаж бізнесу може бути актуальним і 9 місяців, і 1 рік, і навіть більше. Те ж стосується і пошуку інвестора, продажу готового бізнесу за франшизою та багатьма іншими категоріями бізнес-оголошень.

ВАЖЛИВО! Усім Користувачам, які бажають продовжити термін розміщення своїх оголошень понад 180 днів, рекомендується скористатися послугою «Підняти в ТОП». Ця послуга не тільки дозволяє підняти пропозицію вгору списку, але й оновлює дату подання оголошення.

Ефективні, доступні та прості способи просування оголошень

У сучасному світі, щоб продати товар або послугу, їх потрібно рекламувати. Це факт, який багаторазово підтверджений практикою. Яке б ставлення не було до реклами, але в умовах жорсткої конкуренції на ринках, без неї неможливе ефективне просування товару.

Все це також вірно і для об’єктів оголошень на ринку комерційних активів. На БізнесМаркет можна безкоштовно розмістити оголошення і просто чекати на результат. А можна використовувати активні способи просування, щоб отримати більше відгуків і швидше продати об’єкт пропозиції.

Наскільки складно продати компанію в Україні в 2020-му році? Дізнайтеся, що заважає продажу бізнесу, яка реальна ситуація на ринку комерційних активів та які помилки роблять продавці бізнесу.

І це не пусті слова. У статистиці наочно видно, що трафік відвідуваності та переглядів за рекламними оголошеннями значно вищий. І справа не тільки в тому, що VIP-оголошення показуються на Головній сторінці та в додаткових віджетах сайту. І відповідно ці пропозиції відразу видно всім Відвідувачам ресурсу.

Рекламне просування та якість опису – запорука швидкої та успішної угоди

Пошукові алгоритми Google та Яндекса працюють таким чином, що пошукові роботи значно швидше і краще індексують контент, який довго розташований на основній сторінці інтернет-ресурсу. А отже, VIP-оголошення показуються ще й у пошуковій видачі самих пошукових систем. Звичайно, на індексацію також впливає якість і обсяг інформації в самій пропозиції.

Для бізнес-оголошень характерно те, що потенційні клієнти та покупці шукають інформацію не лише на конкретних сайтах, а, насамперед, через пошукові системи Google або Яндекс. Наприклад, інвестор, який хоче купити бізнес, спочатку йде не на конкретний сайт, а вбиває в пошук на Гуглі те, що саме він шукає. І далі дивиться результати в пошуковій видачі пошукової системи. Саме тому так важливий докладний та якісний опис у пропозиції Користувача. Це значно підвищує шанси не тільки на дошці оголошень, але і ймовірність потрапити в пошукову видачу глобальних пошукових систем.

Окрім цього, рекламування оголошень ще показує серйозність намірів своїх авторів. Для потенційного покупця або інвестора є показником використання автором платних рекламних послуг для просування своєї комерційної пропозиції. Це означає, що автор справді зацікавлений у реалізації проекту та готовий вкладати в це свої гроші, а не просто чекати біля моря погоди.

Вартість рекламних послуг на сайті БізнесМаркет є однією з найнижчих серед майданчиків для бізнесу. А якщо порівнювати з ціною об’єктів комерційних пропозицій, вона взагалі нижча від порога матеріальності. Але, використовуючи рекламні Пакети послуг, автори бізнес-оголошень можуть значно підвищити свої шанси на досягнення результату.


Висновок

Ось так із звичайної новини про строки показу бізнес-оголошень у нас вийшла ціла стаття. Просто команда БізнесМаркет любить свою справу і прагне до того, щоб Користувачі та Відвідувачі торгового майданчика отримували максимум вигоди від використання ресурсу. Сподіваємося, що наші поради та рекомендації виявляться корисними для вас. І наостанок, нагадаємо ще про одну статтю, яка допоможе скласти якісне оголошення для бізнесу.

Коментуйте наші публікації та ставте запитання в Клуб підприємців. Давайте більше спілкуватися : ) А якщо у вас виникають якісь труднощі у використанні сайту, будь ласка, звертайтесь до Служби підтримки через Форму зворотного зв’язку або онлайн чат на сайті. Ми завжди готові прийти на допомогу.

Поділіться цим:
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Поиск

Клуб підприємців

Обговорення бізнесу України

Задати питання

Допомогти розвитку проекту

Подякувати чи підтримати проект

Подякувати

Подякувати БізнесМаркету

Лучшее на крипторынке

КРИПТОВАЛЮТНЫЕ ПЛОЩАДКИ ТРЕЙДИНГА NEW

 • Рейтинг користувачів 4.9 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа
  Рынки
  Криптовалюта і цифрові активи (630+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, RUB + Visa/Mastercard
  Открыть
  Binance
   
 • Рейтинг користувачів 4.7 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  10+: USD, EURO, GBP та ін., Visa/Mastercard
  Открыть
  FTX
   
 • Рейтинг користувачів 4.5 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти, Ф'ючерси, Індекси, ОТС
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  SWIFT, FewWire, Silvergate, SEPA. Visa/Mastercard – НІ
  Открыть
  Kraken
   
 • Рейтинг користувачів 4.47 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна біржа, обмінник
  Рынки
  Криптовалюта та цифрові активи (700+)
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  UAH, USD, EURO, 40+, Visa/Mastercard, SEPA, Apple Pay, Google Pay та ін.
  Открыть
  KuCoin
   
 • Рейтинг користувачів 4.45 (10 відгуків)
  Тип площадки
  Криптовалютна мега-біржа, Обмінник
  Рынки
  Криптовалюти та цифрові активи
  Лого Visa-MastercardФиатные валюты
  Visa/Mastercard, банківський переказ
  Открыть
  Huobi Global
   

Полезное о бизнесе

Top